Skip to main content

Living רעיונות חדר – מדריך משאבי העיצוב האולטימטיבי

פעם בתוך דלת הכניסה שלך, בחדר הראשון האורחים שלכם ובני משפחה עשויים להיתקל היא בסלון שלך. אתה לארח התכנסויות בסלון שלך, חטיף על הספה תוך כדי צפייה בטלוויזיה, להקשיב לילדים לתרגל כלי נגינה, ורק בדרך כלל להסתובב בחלל רב תכליתיים זה. בדרך שקבעת בסלון שלך יכול להגדיר את תחושת העיצוב לבית כולו שלך. ניתן גם לשנות עיצוב הסלון שלך בזמנים שונים של השנה לחגים ועונות שונים.

מכיוון שאתה מבלה כל כך הרבה זמן החללי המגורים שלך, הנוחות פיזית חזותית חשובה. אתה לא צריך להתפשר על סגנון ועיצוב לטובת נוחות, אולם. למעשה, אתה יכול למלא את הסלון עם ריהוט כי הוא פונקציונלי כמו זה יפה. באופן דומה, אתה יכול לבחור חתיכות מבטא וכיסויי רצפה כי גם מתגאים נוחות ושימושית.

היבט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​תכנון מרחב המחיה שלך היא עמידות. בשל התעבורה הגבוהה בסלון שלך יהיה ניסיון סביר, כדאי לבלות קצת יותר על ריהוט וכלי רצפה באיכות גבוהה יותר לממש שימוש ממושך ולא להצריך תיקון, שיפוץ או ניקוי מתמיד. בחר בבדים שהן גם מהנות ועמידות. בנוסף, לבחור צבעים כי מעבר גם כשהחלטתם פריטי תפאורה חדשים בכל עונה.

עוד פרויקטי שיפוץ סלון נרחבים עשויים לכלול שינויים מבניים. אלה יכולים לכלול שינוי חלונות ודלתות, החלפת קירות עם תקרת קורות ליצור קונספט פתוח, ו refacing או החלפת קמין. אם הפרויקט שלך כולל שינויים המעמיקים אלה, תצטרך לחקור חוקי בנייה מקומיים דרישות מתירות. שינויים הכוללים עבודות חשמל או אינסטלציה עשויים לדרוש לעבוד עם איש מקצוע מורשה תחת היתרים מיוחדים. אם שינויי הפנים שלך להשפיע העיצוב החיצוני שלך, גם לבדוק עם עמותת בעלי הבתים שלך כדי להבטיח שאתה שוהה בתוך התקנות.

לא משנה כמה דרכים אתה משתמש במרחב שלך, או כמה פעמים בשנה תשנה את צאצקעס שלך, אתה יכול למצוא רעיונות סלון באוסף של יצירות השראה שאספנו ואת המשותפת להלן. מ אולטרה-רשמית נוחות במיוחד, בסלון שלך יכול להיות לוח חלק שעליו אתה להציג עיצוב של הבית שלך.

Living רעיונות מרכזיים חדר

כמו בכל החדרים מעוצבים בסגנון הייחודי בביתך, אתה תרצה להיות מוקד עבור הסלון שלכם. מוקד זה מקום שבו העיניים שלך נמשכות באופן מיידי כאשר אתה נכנסת לחדר. ללא מוקד, החדר שלך יכול להרגיש כמו שרבוב מכריע של נושאים לקשט, כל אחד מתחרה עם הבא על תשומת לב.

במרכזו הוא דרך מצוינת כדי ליצור מוקד בסלון שלכם. רעיונות מרכזיים בסלון יכולים לכלול עיצובים פרחוניים, פיסת עיצוב משוכללת כמו מונוגרמה או אח מדהים. ריהוט משלך יכול להיות דרך מצוינת ליצור המרכזי בסלון שלך. עיצובים קלאסיים בדרך כלל למקם ספות או מושבים לאורך הקירות, יצירת חלל ריק באמצע החדר. במקום זאת, תוכל למרכז ריהוט הישיבה שלך כדי ליצור בין ויזואליות גדולה ופינת שיחה נעימה. אל תפחד של זוויות, או, כאשר אתה לארגן את הרהיטים. לעתים קרובות, הצבת חתיכות מול באלכסון יכולה לשנות את התחושה כולה של הסלון שלכם.

רעיונות סלון קטנים

ניצול מקסימאלי של שטח המגורים שלך עם עיצובים מינימליסטיים, פיסות חכמות של עיצוב שהופכות בחלל קטן מרגישות גדולות או חתיכות המשמשות למטרות מרובות. כשמדובר ברעיונות סלון קטנים, הנושא המשותף הוא כי פחות הוא יותר, הוא הצבעים שאתה בוחר עבור הקירות שלך ואת הרהיטים הממלאים את החלל. ריהוט רחב ממדים יכול לעשות חדר קטן כבר מרגיש אפילו יותר צפוף, ולשנות מרחב עם הרבה פוטנציאל רווח אתה לא יכול לחכות כדי לצאת. כמו כן, צבע צבעים מרהיבים מדי יכולים לגרום הקירות שלך נראים כאילו הם סוגרים על החדר שלך.

במקום זאת, לשאוף מואר ומאוורר להרגיש, עם רהיטים קטנים או עדינים למראה יותר, ולהדגיש אור בהיר דרך גוונים ניטרליים, הרבה אור טבעי ומראות כדי ליצור אשליה של מרחב נוסף. נצרים או רהיטים מעץ התקופה הוויקטוריאנית יכול לפתוח בחלל קטן מיידי. כחולים וצהובים אור יכול להפוך מרחב צפוף נראה גדולים יותר, ופחות חפצי נוי קטן על השולחנות והקירות שלך יכול ליצור עיצוב מסודר ומכניס אורחים.

Living רעיונות קישוט החדר

אתה יכול לבחור בין אחת משתי אסכולות רעיונות לקשט בסלון – מגוון של חתיכות שכל לשקף נושא אחד אחיד או עיצוב פשוט שיכול להיות תפאורת חתיכות עיצוב המייצגים סגנונות רבים. כדי להתחיל לתכנן לשפץ בסלון שלך, פשוטו כמשמעו להתחיל מהיסוד. אם הסלון שלך הוא חלק מרחב מושג פתוח הרבה יותר גדול בתוך הבית שלך, אתה יכול לבחור סוג של ריצוף שונה, כמו שטיח באזור, כדי להגדיר את אזור המגורים. בצד השני של המטבע, כי עיצוב, אם יש לך סלון קטן, האחדת הריצוף עם בסביבותיה יכולה להוביל לתחושה של מרחב גדול בהרבה.

בנוסף סוג הריצוף, אתה יכול לשנות את הסגנון וצבע של הריצוף שלך כדי ליצור תחושה אחרת. עיצוב גיאומטרי חי הוא תוספת מצוינת מרחב מודרניסטי, ואילו רצפות עץ שיפצה יכול תחזור בך על העבר של הבית ההיסטורי. אתה יכול להשתמש בגוונים משלים בין הרצפות והקירות שלך כדי ליצור את לוח הצבעים הכללי.

Living רעיונות צבע חדר

פחית הצבע היא אחת הדרכים הקלות ביותר, המהירות ביותר ויקרות לפחות לשנות לחלוטין את המראה של הסלון שלכם. שני סלון גדול רעיונות צבע כוללים הוספת קיר מבטא והוספת מרקם הקירות שלך. אם הסלון שלכם חסר מוקד, או אם אתה רוצה להדגיש עוד נקודה מרכזית, קיר מבטא יכול להדגיש גוון מסוים, או שאתה יכול להשתמש בעיצוב משלימים כמו פסים או שתיים גוונים מופרדים מעקה כיסא. בחדר קטן כי צליל בהיר עלול להציף, אתה עדיין יכול לשלב גוון האהוב שלך על קיר אחד בעוד שאחרים להתפאר צבע נייטרלי יותר. אם חתיכות התפאורה שלך שאפשר לתאר כמו אקלקטי, קיר מבטא יכול להרים על גוון משותף ולעשות כל הפופ פריט.

בקירות עם טקסטורות הם גם דרך מצוינת לשנות את התחושה של הסלון שלכם. ניתן להשתמש בכל מרקם ויזואלי או פיזי להגשים את הרעיון הזה. עם טקסטורות חזותי, הקיר עשוי מתאפיין בעיצוב נוצה עם מנוגדים צבע לצבע הקיר המרכזי. סוג של עיצוב זה הוא עדיין צמוד לקיר וציור faux נקרא לעתים. עבור טקסטורות פיזי, העיצוב האולטימטיבי שלך עשוי להקיף את המראה של קיר גבס, אפקט מערבולת, מרקם סכין תיכון או ספרדי, או כמעט כל מרקם אחר דעתך יכולה לדמיין. ברגע שאתה בוחר עיצוב הכולל של החדר שלך, המעניק מרקם הקירות שלך היא דרך מצוינת להראות את זה.

Inspiration

אם אתה נאבק כדי למצוא את רעיונות הסלון הטובים ביותר לעדכן הבית שלך, להשתמש בספרייה העצומה שלנו של השראות עיצוב כדי להתחיל. עבור אוספי אקלקטי, לקרוא על יצירת תחושת בציר ייחודית. כאשר הגיעו זמן לשפץ לקראת עונת החגים, להשתמש ברעיונות עיצוב המולד שלנו כדי לקבל השראה. אם אתה לא יכול להבין איפה הטלביזיה צריכה להיות ממוקמת, יש לנו עצה על זה יותר מדי. ואל תשכחו לבדוק האינפוגרפיקה שלנו המספק הדרכה על פריסת הרהיטים שלך כדי למקסם את התוצאות. כאשר אתה מבלה זמן נוסף מהורהר מתכנן את העיצוב שלך, בסלון שלך יהפוך את החלל בצורה נפלאה ומסבירת הפנים שאתה רוצה שזה יהיה.

You may also like