Skip to main content

Spaces מדיטציה זה ייתן לך השראה ליצור משלך

בית תמיד צריך להיות מקום של רגשות רגועים, מרגיעים, נווה מדבר באמצע עולם קדחתני. אתה להקיף את עצמך עם אובייקטים שאתה אוהב, צבעים שגורמים לך להרגיש התמונות מבורכת ומשפחה העלה זיכרונות מאושרים.

אבל מה אם אתה להפריש לקרן מיוחדת או אפילו חדר של הבית שלך כי הוקדש לחלוטין לסלק רגשות מלחיצים? מדיטציה היא דרך מצוינת לעשות בדיוק את זה, באמצעות התמקדות, נושם וניקוי דעתך. ניתן לשפר המדיטציה שלכם דרך סביבה מרגיעה ופרטי עיצוב מושקעים, שבו אתה יכול להשיג בבית שלכם מבלי ללכת לאולפן.

הנה 10 מקומות מדיטציה כי תהיה לך להגיד  נמסטה  בתוך זמן קצר.

חבק תפאורה מינימלית

כשמדובר בחלל מדיטציה, לעתים קרובות פחות הוא יותר, הוכח באמצעות פינה זו בהשתתפות סטייליסט פנים האתר של ג’ייסון גרנט. עבור שטח משלך, לשלב כריות פשוטות, שרפרף קטן שטיח באזור מרקם, ואתה מוכן לעשות מדיטציה בתוך סלסולים, עדיין שיק, מרחב.

זרקור האישיות שלך

עבור שטח מדיטציה כדי להרגיש טוב, יש לו להרגיש כמוך, נכון? אתה יכול לקבל באמת נוח כאשר אתה כבר ארוג ב חתיכות שיש להן משמעות לך, כמו פסל בודהה שמח, שמיכה לזרוק חמה שטיח צבעוני, וזה מה שמאמן עיצוב חלל וסגנון החיים קלי אנדרסון עשה כאן. היא גם inventively שינתה מקום בחלק העליון של המדרגות לפינת מדיטציה, והיא חולקת טיפים שלה בפוסט בבלוג.

בחר צבעים רכים

בעוד בהיר, צבעים עזים יכול להיות כיף, יש משהו בלחש, בגוונים פסטליים זה הו-כה-מרגיע. למרות העיניים שלך תיסגר ככל הנראה בזמן שאתה עושה מדיטציה, חשוב להרגיש מנוחמת במרחב ברגע שאתה לשבת. סופיה @sofiaparapluie ללא ספק מרגיש בנוח כשהיא עושה מדיטציה פינת חמד זו של ביתה. שמור את העיניים על כריות מדיטציה פסטל ואביזרים אחרים בעת תכנון מרחב משלך.

קח בחוץ שטח המדיטציה שלך

זה נשמע הגיוני לחלוטין לקחת תרגול מדיטציה בחוץ, שם תוכלו לספוג את הקולות של הציפורים מצייצות ואת הרוח הנושבת בין העצים. אתה יכול לעצב אותו בכל דרך שתרצו (רק הקפד לכלול חתיכות עמידות למים, חיצוניות ידידותיות וחומרים), או שאתה יכול ללכת עד הסוף לאחר צהריים של מדיטציה עם רווח זה לבוש עם טקסטיל חלומי, נרות וינטאג, כמו אחד זה נוצר על ידי סיאן של סיאן Loves.

Make It אור ברייט

כאשר אתה עושה מדיטציה, היא יכולה להרגיש טובה כדי לקבל קצת שמש על העור שלך ורוח שנכנסה מבעד לחלון. כאשר קצת בפינת המדיטציה שלך, לנסות למקם אותו ליד חלון, וזה מה אלכסנדרה של כדי ווג או חזה עשתה בביתה. היא מנוסחת בפינה זו באמצעות שטיח פרווה מזויף, פוף ארוג, סולם קטן ומדיטצית חובה שתהיה בהרשות, כמו שמן אתרים ו מפזר.

לחקות סטודיו מקצועי

אם יש לך אולפן אהוב שבו אתה רוצה לעשות מדיטציה, אתה יכול לשאול היבטי עיצוב של הסטודיו כי ולהביא אותם לחלל שלך. סטודיו מקצועי זה, שנתפס על ידי גולתה של @mycitynotes, מציג מנורות מלח ההימלאיה ורודות, מספר עצום של כריות מדיטצית ריצוף עץ טבעי, דברים שאפשר לחקות בקלות בבית.

Rethink בחדר

בטח יש לך כי חדר אחד בבית שלך כי אתה לא יודע איך לקשט או פשוט אינו משמש מספיק כחדר-ישיבה או במשרד. שקול להפוך אותו למרחב מדיטציה בהיקף מלא, כמו זו ג’סיקה רובינסון של @jessicalouisephotos__ נוצר. זה מתוק ומרגיע בצבעים בהירים, כריות כי הם מוכנים להיות שלף בכל אובייקטי זמן ומשמעותיים על מדפים צפים

ללכת עד הסוף הבוהמי

עיצוב בוהמי משאיל את עצמו באופן טבעי לחללי מדיטציה. אתה יכול למשוך יחד חתיכות הבוהמיות המיטב כדי לבנות פינת מדיטצית נשמות החופשית משלך, כולל כיסא המושך את עין, טקסטיל שבטי כריות בדוגמת. קבל השראה הפלאות בוהמי זה מנוסח על ידי הרשעים בוהם.

מפנק It Up

אתה צריך להיות לכל היותר הנוח שלך במדיטציה שלך מרחב-אחרי הכל, לפעמים יושב ברגליים משוכלות לא בדיוק מרגיש נינוח ככל שאתה חושב. הצע את עצמך למקום רך לנחות על ידי הנחת כריות קטיפה, כריות ושמיכות במרחב שלך. הספה שלך יכולה אפילו להכפיל כמטה המדיטציה שלך, לראות כאן דרך הפינה המלבבת הזה השייכים אלנה רוז.

יצירת תחושה נינוחה

מרחב מדיטציה יכול להיות פשוט כמו שתצא כרית (או יותר עבור החברים שלך) בחדר אהוב של הבית שלך איפה אתה תמיד מרגיש שלווה. כל העניין של מדיטציה הוא להסיר את לחץ מהחיים שלך, כך לא ליצור עומס יתר על ידי מנסה לשכלל מרחב המדיטציה שלך. כריות אלה, נוצר על ידי X דרך Verano, יושבים בנוחות בחדר כפרי.