Skip to main content

Transform המרתף שלך עם אלה רעיונות יצירתיים

מרתפים עוברים רנסנס עכשיו. “באופן מסורתי, מרתפים התמלאו חתך, טלוויזיה עם מסך גדול, שולחן ביליארד ומיני מקרר כיבוד קטן,” על פי פטריק גארט, ברוקר הנדל”ן ב Realty H & H ב Trussville, AL.

עם זאת, הוא אומר במרתף עכשיו מעבר מ המערה גבר לחדר המשפחה. “בעלי בתי הימים רבים כיום הולכים על הגורם ‘וואו’,” גארט מסביר. מתוך בתי קולנוע למשרדים ואפילו מטבחים, בעלי הבתים משתמשים המרתפים שלהם בצורה יותר אחסון.

הנה כמה דרכים יצירתיות שניתן לשנות למרתף שלך.

קולנוע ביתי

אתה יכול להביא הוליווד הביתה עם קולנוע ביתי במרתף. “מתוך מונית ב-בית מש’ משחק חדרי תיאטראות הביתה במלוא מובן מילה, אתה יכול לצפות לראות ישיבת תיאטרון כורסא גדולה, מקרני LCD ברזולוציה גבוהה אשר מייצרים תמונות באיכות תיאטרון רכובות על תקרות, ותמונות הרוחב וגובה המלאים של הקירות .” גארט אומר. אתה אפילו יכול להוסיף מכונת פופקורן כדי להשלים את נושא הקולנוע.

חדר משחק תכליתי

“בעלי בתים, יוצרים גם באזורי כיף תכליתיים ושימוש מגוון רחב של אפשרויות תאורה כדי להאיר או לרכך את האווירה,” גארט אומר. “לדעתי, מרתפים עדיין נועם הביתה מאוד ביקש לצאת, אפילו אם רק בשביל היוקרה של אורחים וחברים משעשעים.” חדר משחקים במרתף זה מציע שטחים מרובים עבור האורחים לבלות ולהירגע.

משרד ביתי

זה לא לוקח הרבה כדי ליצור במשרד ביתי במרתף. שולחן וכיסא או שניים הם כל מה שאתה צריך כדי ליצור מקום נחמד, שקט לעבוד ללא הסחות דעת.

בר מרתף

בר במרתף מוסיף עוד רובד של מבדר. עבור עיצוב מחדש במרתף מורכב, חשוב במיוחד לתכנן מראש. “אם אתם מתכננים לשפץ במרתף, להקים התקציב שלכם מראש,” מייעץ JB Sassano, נשיא מר שיפוצניק. בין אם אתה עושה את העבודה בעצמך או לשכור איש מקצוע, הוא אומר שזה חשוב לוודא כי עבודה בכל עונת תקנות מקומיות.

חבילת מרתף

כשאתה להפוך המרתף שלך עם חדר שינה נפרד ואמבט כי הוא מזמין זה, להיות מומלץ – אורחים לא יכולים רוצים לעזוב. “אם אתה מוסיף עוד חדר אמבטיה, תצטרך לשכור שרברב,” אומר Sassano. “אם אתה פשוט משפר של אמבטיה קיימת, קצת צבע, יהירות מודרניות יותר, גופי חדשות, מגבות, ואבזרים יכול לעשות השפעה עצומה,” הוא אומר.

מטבח מרתף

גארט אומר אחר מגמה הוא רואה מולו בקרב בעלי הבתים היא מטבחים במרתף. אם המרתף שלך הוא קר, אוויר ניתן מחלחל פנימה, על פי Sassano. “החזק ידיים רטובות מול צלחת או לשקע מתג האור; אם אתם מרגישים באוויר, יש לך נזילה,” הוא אומר. “התקנת אטמי קצף מאחורי כל המתגים שקעים האור יכול לעצור דליפות האנרגיה הללו.” דרכים אחרות כדי להגביר את יעילות האנרגיה שלך במרתף כוללות שימוש רצועות קולק ואת קצף נמוכה VOC סביב חלונות ומסגרות הדלת כי דליפת אוויר, מייעץ Sassano. “כמו כן, להוסיף מטאטא דלת אטמי נעל דלת סביב סף דלתות חיצוניות,” הוא אומר.

חדר קרפט וכביסה

חדר כביסה זו מספק מיקום מרכזי כביסה קשורה הכל. סל הכביסה מלוכלכת הגדול עוזר לשמור על החדר מסודר. מדפים להחזיק את כל חומרי הכביסה, ואת הגיהוץ הוא מרצפת מהדרך. הטבלה המרווחת מספקת שפע של מקום לקפל כביסה, ואת הארונות לספק אחסון נוסף.

מרתף קיד ידידותי

הדרך הטובה ביותר לשמור על הבית שלך נקי ומסודר היא לתת לילדים מקום משלהם. החדר הזה הוא מואר ומאוורר, עם שפע של אלמנטים טבעיים. “חשוב כדי לקבוע את ההיקף לשפץ במרתף שלך, שכן קירות נושא בעול לשחק תפקיד אינטגרלי למבנה של הבית שלך,” Sassano אומר. זה יכול להיות גורם מהי הדרך הטובה ביותר לנצל את השטח כאשר אתם מתכננים להפוך המרתף שלך.

חדר כושר ביתי

אתה אף פעם לא תהיה לי תירוץ לא פעילות גופנית כאשר הכושר הוא למטה במרתף (במיוחד אם מצויד שלה עם אמבט ספא!). קומות עמידות חשובות כאשר לשים כושר במרתף.