Skip to main content

Up Free Space מונה עם אלה רעיונות ארגון קטנים למטבח

האם בישול ומבדר במטבח הקטן שלך קשה? מטבח בגודל בסטודיו הוא אתגר לעבוד, אלא רעיונות לארגון המטבח כמה קטנים כמה שעות מזמנך יכולים להפוך המטבח הקטנטן שלך לתוך חלום מודרני, מינימליסטי לבישול חוגג.

יש לנו חמישה מטבחים השראה, קטן בשבילך סלע. הם מלאים רעיונות איך אתה יכול declutter המטבח שלך בדרכים טריות, חדשות. גם צרפנו כמה מוצרים לארגון המטבח קטנים שיעזרו לך להחזיר או להוסיף שטח דלפק חדש ולמצוא בית לכל העומס שאוהב להסתובב על הדלפקים שלך.

1. מטבח קטן אור, בהיר ותעשייתי

ראשית, לשקול צביעת המטבח שלך באור, בהיר ולבן להתרענן זה. או כיסוי הקירות הכהים, מיושנים או דלתות ארון עם טפט נשלף טרי, חדש.

הבא, הגיע הזמן לזרוק את הפחיות האלה של לבבות דקל אתה אף פעם לא להשתמש ולהחליט מה עוד נשאר או הולך. ברגע שיש לך רעיון טוב של כמה אתה עובד עם, הגיע הזמן למצוא בית לכל דבר מה שנשאר.

אחסן מה הוא לא אטרקטיבי בארונות שלך. שאר הפריטים ניתן להציג על מדפים חדשים, תעשייה, מסעדה בסגנון, ברי ווים כמו בתמונה לעיל.

2. מטבח מודרני קטן ובו אי מודולרית, גלגול

במטבחים קטנים רבים אין שטח דלפק הרבה לעבוד עם. מכשירים בסיסיים כגון מכונת קפה או במיקרוגל יכול לאכול את החלל הקטן שיש לך. ישנם פתרונות. בחר מכשירים שיכולים להיות מותקן על קיר או מתחת לארון. או להוסיף מדף הכבדות עיליים להחזיק מכשירי חשמל כבדים כמו מיקרוגל.

אי מטבח קטן יכול להוסיף שטח דלפק מיותר כמו גם אחסון – ואפילו ארוחת בוקר ברה. איים קטנים, עגולים או מרובעים לעבוד טוב יותר בחללים מרובעים קטנים. שקול אי צר יותר עבור חלל מלבני. קונסולת ספה על גלגלים תהיה רעיון נהדר במטבח כבר, קאלי. אתה יכול לגלגל אותו לתוך המטבח לפי הצורך ולאחר מכן להחזיר אותו מאחורי הספה שלך בסיום.

קצב בלוקים או עגלות ברות אפשרויות נהדרות אחרות כי הם באים בדרך כלל עם גלגלים לגלגל האי שלך מהדרך. עגלה גבוהה ועובדת היטב עם כיסאות בר גבוהים.

3. מטבח קטן עכשווי עם מדפי קיר צפים לאחסון

אם אין לך מספיק ארונות מטבח אלא שפע של שטח קיר, דרך נקיה ועכשווית כדי לפנות לדלפק המטבח שלך הוא להציג ופריטי חנות על מדפים צפים מגניבים או מדפים כמו במטבח מעל.

רוצה לתת המטבח שלך מראה היי-עיצוב כמו בתמונה? קבוצת הפריטים לפי צבע ולהוסיף כמה חפצי אמנות או תמונות ממוסגרות. השאר כמה אזורים של המדפים ריקים ולכן הם לא נראים יותר מדי עמוסים.

עוד בחירת עיצוב נהדרת בתמונה למעלה היא השימוש במראה על backsplash. להוסיף קצת במראה אל קטע של החומה שלך מאחורי הדלפק כדי להרחיב את השטח ומשקף יותר אור.

4. רעיונות לארגון המטבח קטן ובו ארונות ספרים

הוספה או החלפה של ארונות מטבח יכולה להיות יקרה. ואם אתה משכיר, הפרויקט עשוי להיות אסור אפילו. למה לא לקנות כמה כונניות טובות, זולות ולעשות קיר אחסון עבור כל פריטי המטבח שלך?

חפש כונניות גבוהות אך צרות לשלב ולהתאים דלתות להסתיר חלק מהפריטים. או מבחר של סלים יכול לשמש מגירות בארונות הספרים שלך, מוכן לתפוס את כל הפריטים קטנים ומצעים.

רעיון נוסף מטבח קטן מעניין בתמונה למעלה הוא הווים מעל החלון לתליית סירים ומחבתות. סירים ומחבתות תופסים הרבה מקום ואת תלויים עליהם מפני מתל סיר או ווים הוא דרך טובה כדי לפנות בארון או דלפק.

5. מטבח מינימליסטי שמביא רעיונות לארגון בדירה קטנה הרבה ביחד

מטבח יפה ונקי זה עובד כי רוב האלמנטים הם תכליתיים. כוננית ספרים נמוכה עם משטח רכוב יוצר אי עם אחסון משטח הדלפק. Cubbies אפילו יכול להחזיק מכשירי חשמל קטנים. יותר מתריסר סכינים נשמרים בלוק סכין קטן על הדלפק.

בר נירוסטה עילי יכול להחזיק כלי בישול עם ווים, אפילו ספלי קפה או סירים קטנים ומחבתות. בעל כוס יין על הקיר יכול לשמש גם בתור מדף צף.