Skip to main content

Використання перегородок в невеликих приміщеннях

Якщо у вас є невеликий простір, ви можете подумати, що останнє, що вам потрібно, це елемент, як номер дільник, який був буквально зробив, щоб закрити і окремі приміщення. Але кімната подільники є відмінним доповненням до будь-якої невеликої площі. Вони є хорошим способом розділ вимкнений і організовувати невеликі прогалини, які часто мають більш відкритого плану поверху. І відкрита конструкція подільники означає, що ви можете отримати більш організований простір візуально, не закриваючи зони відокремлені один від одного повністю.

Номер подільники також бюджет дизайн доповнення до кімнати. Вони можуть коштувати від $ 60 до. А що стосується часу, це може зайняти всього декілька годин, щоб прийняти рішення про право роздільник для вас, принести його додому і помістити його в кімнаті. Так ви шукаєте весело стиль акцент або потрібно додати функціональну організацію в ваше простір, подивіться нижче для різних способів використання кімнати подільників.

Перегородки Візуально Open Room

Як зачіпали вище, кімната подільники не повинні візуально закрити простір. На фото вище показаний дільник номера, який має відкритий малюнок. Проекти, як вони ідеально підходять для додавання деякої концептуальної організації між областями в невеликих, з відкритим плануванням приміщень. І вони не роблять простір відчувати клаустрофобії.

Проекти, як вони також входять в широкому спектрі моделей. Візерунок як роздільник кімнати на фото вище додає цікаву геометрію простору. Інші відкриті Перегородки мають більш вигнуті і вільно-протікає візерунки на них. Там є шаблон для будь-якого дизайну смаку.

Перейти Концептуальна

На фото вище видно, що кімната дільник може бути майже будь-якого матеріалу. Ви можете отримати творчі з типами матеріалів, які ви використовуєте. Наприклад, простий текстурований дерев’яний пост і деякі важкі вертикальні мотузки створюють видимість розділення приміщення на фото вище. Він додає візуальну організацію цього вигадливе, розслаблене простір без візуально закриття зони відділений друг від друга.

Ідея вище також показує, як ви можете додати зелень для вашої кімнати дільника. Лози на мотузці додати більше візуальний блок, але, знову ж таки, без повного закриття простору. А лоза додати природний вигляд, відповідний консервований завод у фоновому режимі. Це також часто можна побачити лози, що додаються до твердого Перегородки.

Якщо ви хочете піти на концептуальну ідею відокремити простір, ось кілька ідей для нетрадиційних перегородок:

  • Стелаж, де ви можете побачити з одного боку на іншу
  • Повний багажник одягу
  • Sheer гобелен або завісу
  • Відкритий стелаж з акваріумами, розташованих на полицях
  • Лінія високою життя рослин

Це всього лише кілька ідей, щоб отримати ці творчі соки течуть.

Використовуйте номер подільники, як Акценти

Це також часто можна побачити номер подільників, які використовуються в якості декоративних акцентів. Якщо у вас менше місця ви б не закрити, подумайте про введення номера подільника в кутку. Ви можете побачити цю концепцію в дії на фото вище, де яскраво-блакитна кімната дільник додає шок кольору інакше нудно кута. Ви могли б зробити цю ідею з будь-яким яскравим акцентом кольором, як вишнево-червоною або яскраво-фіолетовою.

Крім того, ви не повинні дотримуватися однотонних кольорів. Є кімната подільники з жирним мистецтвом, надрукованим на них. І кімната дільник з повною арт-сценою на ньому дає оптичну ілюзію, що ваше невеликий простір є великим, так як він відчуває, як ви дивитеся у вікно в інший світ.

І пам’ятайте, не поспішайте, щоб зважити ваші варіанти. Є багато різних типів перегородок там.