Skip to main content

Винахідливі Ідеї для цього простору під сходами

У невеликому будинку, кожен один квадрат розраховує дюйм, від зменшувально спальні звужувати передпокої в маленьких ванних кімнатах. Це також означає, що ви повинні будете отримати дуже творчо з вашими варіантами зберігання.

Але не бійтеся-ти в удачу. Якщо є деякі є під вашу сходи простору, він не повинен просто сидіти там незайманий. Є багато речей, які ви можете зробити з цим простором, наприклад, полегшити ваші біди зберігання або створити додаткові сидіння. Або, якщо ви відчуваєте себе дійсно сміливими, ви можете навіть встановити винний льох.

Не дозволяйте, що простір під ваших сходів сидять знехтували більше. Ви можете створити щось самостійно, або найняти дизайнер для створення призначеного для користувача вбудованих модулів. Ці 10 дизайнерів і домовласники поставили свої розумові ковпачки та отримали винахідницьку ці випадкові плями під сходами, приготуйтеся відчути натхнення покласти, що простір для роботи в вашому власному домі.

створення саду

Якщо у вас є кілька низьких освітленість кімнатних рослин, ви можете створити затишний маленький куточок для них прямо під сходами, так само, як рослина любить Кейт родоплемінного і нас зробили тут. Починаючи з вбудованими стелажами, вона ткала в своїх рослинах серед декоративних елементів, таких як кошики і книги, перетворюючи це випадкове місце в міні-зелений рай.

зібрати бібліотеку

Це ще один приклад, коли вбудований стелаж пригождается з цими просторами під сходами. Команда Regan Baker Design створила значну бібліотеку під сходами, що прилягає до столового і про так стильною з маленькими декоративними предметами упереміш. Якщо у вас є скарбниця книг, які сидять в коробці, це це фантастичний спосіб, щоб дати їм увагу.

Встановити Бар Wet

Коли ви розважати, це може бути зручно мати мокрий бар під рукою, щоб виготовити відвари і не ріжте пляшку вина. Цей мокрий бар, розроблений Bishop Design Кортні, зручно відразу вітальні і стоїть на готове коктейльних годин і вечірки з друзями.

отримати організованою

Це місце під сходами є домом перспективи варіанти, коли справа доходить до розумного зберігання. Це так само просто, як встановити деякий простий червонодеревець або ящики, перетворюючи це місце в складний спосіб зберігання предметів першої необхідності. Джон Bynum Користувальницькі будинку використовували цей простір під сходами в якості сховища для домашніх тварин повинні імущими.

Налаштування робочого простору

Melissa з @thislittlehouseofours дивився на цьому просторі під її сходи і побачив можливість створити стильне робочий простір. Тримайте його мінімальним з письмовим столом, який легко поміщається в просторі, і якщо ви хочете, ви можете взяти його на один крок далі, а також побудувати читальний куточок, як Мелісса зробила тут.

Дисплей Декоративні об’єкти

Якщо ви любите місце, де ви можете показати декоративні елементи, які близькі і дороги до вас, але у Вас не вистачає простору, дивитися не далі, ніж це простір під сходами. Побудувати деякі стелажі і вітрину вашого улюбленого стилю. В цьому випадку білий декор протиставляє красиво проти чорного стелажа в просторі захопленого фотографа Madeline Толл.

магазин вина

Як це для трохи розкоші? Якщо ви винний любитель, ви будете впевнені, що надихаються цим з-під сходів винних льохів, створеної Contract Development Inc. Установка скла, так що ви можете побачити колекцію вин на увазі, що, безсумнівно, буде розмова стартер серед ваших гостей.

Get Some Shut-Eye

Коли ви живете в дуже маленькому будинку, навіть маленький будинок, може бути, кожен шматочок простору дорогоцінне. Ось чому цей космос рішення від Генеральної Асамблеї настільки геніально: коли область не використовуються в якості робочої області, кабінет відкривається і забезпечує розкладне ліжко. Це неймовірно зручно, особливо, якщо вам потрібно, щоб захопити кілька ZZZ в періоди між робочими проектами.

Craft дитячий куточок


Це може бути складно знайти достатньо місць, щоб заховати дитячі іграшки та інші предмети першої необхідності, тому ця ідея від Лорни з @ for.the.love.of.greige настільки блискуча. Вона наповнила простір під сходами з ігровій кімнаті необхідності її дочки, як книги, опудала тварин та інших предметів, акуратно заховав в бункерах.

Побудувати простір Прачечна

Замість того, щоб присвятити всю кімнату в пральню, чому б не просто покласти його під сходами? Використання замовних слотів Створюються Brickhouse Кухні та лазні, пральна машина та сушіння ідеально підходять в цьому просторі, що означає, що домовласники можуть використовувати свою чергу, що пральня в лігво або офіс. Тепер, коли розумний дизайн.