Skip to main content

Дивовижні ідеї номер Перегородки, навіть якщо у вас є невеликий простір

Відкритий простір вітальні в горища, студії чи вдома з високими стелями і кілька стін дуже популярні. Відкритий архітектурний вигляд може бути чудовим, але не завжди практично. Будучи в стані мати окрему спальню або спосіб розділити житловий простір від їдальні б створити більш функціональне почуття до дому.

Отже, як ви можете додати трохи інтимності або приватності в кімнату, не закриваючи свій простір назавжди? Отримуючи творчий і додавши дільник номера, який можна відкривати і закривати при необхідності, або переміщений в інше місце. Перевірте ці дивовижні ідеї рассекатель кімнати, які можуть працювати практично в будь-якому просторі, великий чи маленький.

Номер розділові ідеї за допомогою книжкових шаф

Там немає кращого способу многозадачного ніж використовувати дільник номера, що функції зберігання теж. Книжкова шафа може бути ідеальним рішенням. Для максимальної гнучкості, додати блокування коліс до книжкової шафи, так що ви можете згорнути його туди, де вам потрібно. Або, якщо ви впевнені, що не будете рухатися його, додайте вбудована шафа для поділу простору.

Підвісна номер подільники

Коли площа статі з премії, висить кімнату дільника може бути ідеальним рішенням.

Дільник номера за допомогою Blomming здається, зроблено з текстилю в лазерного різання шаблону, але це насправді більш модульний, ніж це! Кожен алмаз, або фаска, можна нахиляти, щоб відкрити для створення призначеного для користувача зовнішнього вигляду.

Для гладкої тканини розсікача кімнати, повісити завісу показуючи великі металеві люверси від простої хромованою панелі, встановленої на стелі.

ідеї розділової Геометрична кімнати

Іноді кімната дільник не більше ніж особливості конструкції, яка створює ілюзію поділу великий або невеликій площі фактично не закриваючи його. Ці номери розділових ідеї є прекрасним прикладом. Вони додають власний погляд на кімнату, яка запам’ятовується.

Панелі з складених дерев’яних блоків додати графічний вигляд на область, що розділяє вітальню і їдальню.

Звичай металева панель з листами і виноградом не тільки розділяє простір, але і створює гарну тінь на підлозі, коли сонце світить в.

Розумна установка графічної стіни служить і в голови, з одного боку, і стіл на іншій стороні.

координаційний центр промислової Loft є скло і заліза кімнати дільника.

ідеї розділових Рейкове дерева кімнати

Проста дерев’яна планка може бути встановлена, щоб створити відчуття меншою, інтимну область без повного закриття плями. Залежно від декору А вдома, в зовнішній вигляд може бути в середині століття сучасний або в сучасному стилі.

Деревина рейок кімната подільники створити невелику бібліотеку або вітальню у відкритому горищі.

Дерев’яні ламелі цього сучасного будинку були пофарбовані в багатому чорному тоні. Кожна стулка повертається, щоб закрити простір повністю або відкрити його, як показано на малюнку.

номер Цей дільник приховує сходи.

Світло кольору пляма з дерев’яної ламелі додає природне скандинавське почуття до маленької студії простору.