Skip to main content

Коли, де і як використовувати Велику стіну мистецтво

Художні галереї є відмінним способом, щоб організувати безліч дрібних творів мистецтва. Але якщо у вас є велика стіна мистецтво, що ви хочете, щоб продемонструвати, що вам доведеться їхати в іншому наборі принципів проектування.

Є багато причин, щоб повісити велику стіну мистецтво; може бути, ви намалювали щось самостійно або купити спеціальний шматок під час подорожі. Ви також можете йти в більш сучасному стилі, який прагне підкреслити мінімалізм. Великі стіни мистецтво дивно відмінний спосіб для оптимізації невеликих просторів. Зосередивши увагу на декількох великих елементів, ви залишаєте простір виглядає більш відкритим і менш захаращений.

Читайте далі, щоб дізнатися про те, коли, де і як використовувати великі стіни мистецтва.

Шукайте значне порожній простір стіни для великої стіни мистецтва

Ваш перший крок, щоб шукати простір стіни, що це досить великий, щоб підтримати мистецтво. Це може означати зняття існуючого мистецтва або реорганізувати книжкові полиці і меблі. Ймовірні простору включають стіни у вітальні або спальні, просторі над мінімалістським каміном або областю між вікнами. Ви також можете спробувати акцент стіну або пробілу в під’їздах.

Чим більше порожня стіна простір, тим краще. Поєднання великої мистецтва прямо поруч з масивним вікном або над багато каміном може відвернути увагу від самого мистецтва, тому що мистецтво повинно конкурувати з цими іншими елементами.

Влаштуйте кімнату навколо мистецтва

Зробіть великий стіні мистецтва координаційного центру з організації меблі навколо нього. На фото вище показано, як розставити меблі в півколі навколо мистецтва. Особливо гостро це працює в приміщеннях, де мистецтво висить над мінімалістським каміном.

Ви можете також вказати диван до стіни мистецтва або організувати стільці зіткнутися з цим. Інший варіант полягає в розміщенні крісла та дивани по всій кімнаті один від одного, з мистецтвом стіни між ними. Якщо стіна мистецтво в спальні, помістіть його над ліжком, так що ліжко стоїть його.

Проявіть творчий підхід, розбиваючи один шматок

Великі стіни мистецтво не повинно бути однієї картини в одному кадрі, або. На фото вище показано, як одна частині може поширюватися через кілька різних полотен. Це хороший стиль, якщо ви намагаєтеся охопити дійсно велику стіну. Одна частина може займати кілька полотен в декількох кадрах, щоб взяти на себе зовсім інший дизайн.

Творчий зовнішній вигляд, як це додати візуальний інтерес до простору. За допомогою цього методу, дозволяючи колір стіни визирати через надає приміщенню більш згуртованою вид. Руйнування одного твору мистецтва на кілька частин і робить мистецтво легше транспортувати.

Не бійтеся йти тривимірним

Тривимірне мистецтво інший спосіб вираження творчості в кімнаті. Перейти на багаторівневі полотна, розмірні панелі, як акцент стіну або твори мистецтва будь-якого сорту, які стирчать зі стіни. Текстура додає візуальний інтерес і допомагає мистецтву стати координаційним центром, який часто є метою великого мистецтва стіни.

У наведеному вище фото, це легко побачити, як барвистий шматок в кімнаті з нейтральною колірною гамою допомагає мистецтву стати координаційним центром. Хоча чорно-біле тривимірне мистецтво стіни разючий дизайн, він також може вискочити, якщо розміщені на тлі, як дерев’яні панелі або барвисті фарби.

Подивіться на шматки, які тягнуть вас в

Хороший спосіб зробити це велике стіну мистецтва фокусом в просторі є знайти мистецтво, яке приваблює вас в візуально. На фото вище, є хорошим прикладом: постріл з мотузки моста, що тягнеться на відстань запрошує очей, щоб слідувати і подивитися, де міст веде. Ви також можете спробувати мистецтво геометричних оптичних ілюзій, природа великого плану або будь-якого іншого типу знімків ви не можете допомогти, але дивитися на. (Необхідність продовжувати пошуки може бути просто визначення хорошого мистецтва, в кінці кінців.)