Skip to main content

Креативні способи використання смуги освітлення

Strip освітлення стало дійсно весело і творчим елементом у багатьох просторах. У той час як смуга освітлення зазвичай використовуються під кабінетами для легких стільниці просторів і для інших звичайних цілей, люди стають більш творчими з ним. Це також простіше, ніж коли-небудь дотримуватися смуг освітлення практично в будь-якому місці, завдяки гнучким світлодіодним смугах, які приходять в рулонах.

Крім того, багато хто з цих простий палиці варіанти смуги освітлення бувають різних кольорів. Якщо ви хочете розмістити десь освітлення нетрадиційним як на стелі, або ви хочете кольоровий світловий дизайн, освітлення смуги є відмінним рішенням. Читайте далі, щоб дізнатися, як працювати з смугою освітленням в деяких стильних способах.

Як стелі акценту

Одне місце ви можете не думати, щоб поставити цей тип освітлення знаходиться прямо на стелі. Але фото вище показує, як можна використовувати смуги освітлення, щоб акцентувати багаторівневі конструкції стелі. Це допомагає геометрію простору поп-музики.

Це також гарна ідея для просторів, які могли б використовувати розслаблюючу LOWLIGHT варіанти, як домашній кінотеатр простір або спальню. Просто з стельової смугою освітленням на б для тонкого світіння. Ви також можете спробувати різний колір освітлення, щоб грати з настроєм.

Ви також можете побачити на фото вище, як добре смуги освітлення підходить навколо більш складних освітлювальних приладів. Це насправді працює як акцент на люстру.

під сходами

Введення смуги освітлення під сходами як стильно, як це функціональний. Ви можете побачити на фото вище, як деякий додаткове освітлення створює приємне світіння зсередини сходинок. І ця ідея працює під як наскрізний і твердими кроками.

Якщо ви хочете більш творчого, художнього простору, ви могли б розглянути можливість зробити такий же стиль з кольоровими смуги світла. Можна навіть зробити смуги світла відповідає колірний акцент в просторі. Або дійсно зробити його учасником, ви можете використовувати смуги світла, які змінюють колір.

Ця ідея працює в приміщенні або на відкритому повітрі. Ви могли б також розглянути питання про отримання творчої з відкритими ідеями смуги освітлення. Ви можете помістити його під перилами або уздовж зовнішніх доріжок. Не соромтеся, щоб весело провести час з нею дійсно налаштованим простором.

У дисплеї стелажа

Інше використання це як функціональні, як це стильно, щоб помістити його в дисплей стелажа. Він добре працює з безліччю полків, як ви можете бачити на фото вище. Проблема з заданими полками, що це може бути важко отримати світло в цих просторах. Ця опція підсвічування допомагає елементам в полках видатні все більше.

Це відмінний варіант, якщо ви робите багато подорожувати або збору, тому у вас є багато унікальних і цікавих елементів для відображення. Ви навіть можете спробувати кольорові смуги світло в дисплеї стелажа, якщо ви хочете більш нетрадиційне простір.

Strip освітлення під шафами

Зазвичай ви бачите смуги освітлення під верхніми шафами, але спробуйте помістити їх під шафою на підлозі унікального взяти на себе цю тенденції. Ви можете побачити на фото вище, як деякі м’яке світло додає цікавий акцент в простір.

Ця ідея може добре працювати в яскраво забарвлених нейтральних просторах. М’яке жовте освітлення додає натяк на колір в простір, і немає інших великих кольорових речей, щоб конкурувати з освітленням. Якщо ви повинні були відключити стельові світильники, стиль, як це було б також зробити для відпочинку освітлення настрою, особливо у ванній просторі.