Skip to main content

Медитація Прогалини Це надихне Вас створити свій власний

А вдома завжди повинні бути місцем заспокійливого почуття, оазис посеред неспокійного світу. Ви оточуєте себе з об’єктами, які ви любите, кольорах, які змушують вас відчувати себе блаженні і сімейні фотографії, які приносять назад щасливі спогади.

Але що, якщо ви відкладіть спеціальний куточок або навіть кімнату вашого будинку, який був повністю присвяченій проганяючи стресові емоції? Медитація це відмінний спосіб зробити це, фокусуючи увагу, дихання і очистити розум. Ваша практика медитації може бути поліпшена за рахунок заспокійливих оточення і продумані деталі дизайну, які ви можете досягти в вашому власному будинку без необхідності йти в студію.

Ось 10 медитативних просторів , які будуть мати ви говорите  Намисто  в найкоротших термінах.

Обійми Minimal Décor

Коли мова заходить про медитації простору, часто менше більше, перевірені через цей затишний куточок, розміщений на сайті салону стиліста Джейсона Гранта. Для вашого власного простору, включають прості подушки, маленький стілець і текстурованою килимок, і ви будете готові медитувати без надмірностей, але шикарним, простору.

Прожектор вашої особистості

Для медитації простір, щоб відчувати себе добре, він повинен відчувати, як ви, чи не так? Ви можете отримати дійсно зручно, коли ви зіткані в частині, які мають значення для вас, як радісного статуя Будди, теплу ковдру кидка і барвистий килим, який є те, що зробив тут простір і спосіб життя дизайн тренер Келлі Андерсон. Вона також винахідливо трансформуються місце у верхній частині сходи в медитативний кут, і вона ділиться своїми порадами в блозі.

Виберіть м’які кольори

У той час як яскраві, сміливі кольору можуть бути цікаві, є кой-что о whispery, пастельних відтінках, який про так заспокійливих. Навіть якщо ваші очі, ймовірно, будуть закриті, поки ви роздумуєте, це важливо, щоб відчувати себе втішали в просторі, як тільки ви сідаєте. Софія з @sofiaparapluie, без сумніву відчуває себе в своїй тарілці, коли вона медитує в цьому чудовому куточку свого будинку. Тримайте ваші очі для пастельного медитації подушки та інші аксесуари при проектуванні власного простору.

Take Your Медитації Space на відкритому повітрі

Це має сенс взяти практику медитації на вулиці, де ви можете поніжитися під звуки спів птахів і вітер дме крізь дерева. Ви можете створити його, як вам подобається (не забудьте включити непромокальні, відкриті чисті частини і матеріали), або ви можете піти в-в протягом дня медитації з простором, який забезпечений устаткуванням з мрійливим текстилем, свічкою і старовинними частинами, як це один створений Сіані Сіан Loves.

Make It Легкий і яскравий

Коли ви медитуєте, він може відчувати себе добре, щоб мати певний сонячне світло на вашій шкірі і вітерець через вікно. При розробці вашої медитації кута, спробуйте помістити його поруч з вікном, що і зробили Олександри Для Вог або бюста в своєму власному будинку. Вона стиль цього кута за допомогою штучного хутра килима, витканого пуфа, невеликий сходи і медитації повинен імущих, як ефірного масло і дифузор.

Мімічні професійній студії

Якщо у вас є улюблена студія, в якій ви хочете медитувати, ви можете взяти дизайн аспекти цієї студії і привести їх у свій простір. Це професійна студія, захоплений Giulia з @mycitynotes, вітрини рожеві гімалайські соляні лампи, безліч медитаційних подушок і натурального дерева підлогу, речі, які можна було б легко емулювати будинку.

переосмислення Кімнати

Ви, ймовірно, що один номер вашого будинку, що ви не знаєте, як прикрасити або просто досить не використовується в якості лігва або офісу. Розглянемо перетворення його в повномасштабну медитації простору, як той, що Джессіка Робінсон @jessicalouisephotos__ створений. Це солодке і заспокійливе в світлих тонах, подушки, які готові вирватися в будь-який момент часу і значущих об’єктах на плаваючих полицях

Перейти All-Out чеські

Bohemian декор, природно, піддається медитації простору. Ви можете зібрати воєдино свої кращі богемні частини, щоб побудувати свій власний вільний дух медитації куточка, в тому числі виділяється стільця, племінної текстиль і візерунчасті подушки. Отримати натхненний ці богемні чудами стилі злий Boheme.

Затишний It Up

Ви повинні бути вашим найзручнішим у вашій медитації простір, врешті-решт, іноді сидячи зі схрещеними ногами точно не відчуваю себе розслабленим, як ви думаєте. Пропозиція собі м’яке місце на землю шляхом розміщення плюшеві подушки, подушки і ковдри в вашому просторі. Ваш диван може навіть подвоїтися в якості штаб-квартири медитації, бачили тут, через цей зворушливий кут, що належить Alanna Rose.

Створити невимушену Feel

Медитація простір може бути настільки ж просто, як установка з подушки (або більше для ваших друзів) в улюбленій кімнаті вашого будинку, де ви завжди відчуваєте мирно. Вся суть медитації полягає в тому, щоб зняти стрес зі свого життя, тому не створює додатковий стрес, намагаючись удосконалити своє медитативний простір. Ці подушки, створені X Via Verano, сидіти випадково в сільському кімнаті.