Skip to main content

Модний Twist до кольорової гами Timeless: Ванні кімнати в синьому і жовтому

Переробка ванної кімнати, то і це не приємна задача, і більшість з нас не має грошей або час , щоб потрапити в часті реконструкції. Саме тому вибір ванної кімнати колірну схему , яка служить вам за рамки тільки «новітній тренд в місті» є розумним і практичним вибором. Тим НЕ менше , є деякі кольори , які здаються поза часом і модно і просто відмовляються виходити з моди. І сьогодні ми подивимося на один такому безпечному, стильне і омолоджуючу поєднанні кольорів , що пожвавить вашу ванну кімнату , а завжди залишатися актуальними – синіми і жовтими.

Приголомшливі еклектична промислова ванна кімната з жирними шестикутними плитками і ванна в жовтому кольорі

Синій і жовтий ванні кімнати набагато більше задоволення , ніж більш консервативні в тільки синій і білий. Це кольорова палітра запозичена з природи (уявіть собі схід сонця в ясний літній день, може бути , як ви візьмете в чудовий вид на океан!), А також наявність жовтого додає яскравість і свіжість навіть самої скромної ванній. Виявивши , що ідеальний баланс між розслабленим і чудовим, цими ванними кімнатами в різних відтінках синіх і жовті квітів будуть надихати вас , щоб охопити цю жваву дует.

Досліджуйте Відтінки і стилі

Є багато стилів, які ви можете обіймають, як ви даєте ванній кімнаті синій і жовтий макіяж. По-перше, є коли-небудь популярний пляж стиль з його численними прибережними примхами і морських деталей. Замість того, щоб просто йти вниз второваним червоному, білому і синьому шляху, замініть несмачну червоність з приємними жовтими модами унікальною і стильними ванним. Для тих, хто шукає заспокійливу сучасної ванною кімнатою з спа-стилі атмосфера, світлі відтінки аква і бірюзовий в поєднанні з відтінками стиглого жовтого може отримати роботу. Не обмежуйте себе тільки один «блакитний» і «теплий жовтий», а також вивчити безліч відтінків цих двох динамічних відтінків.

Синьо-сірий замінює традиційні відтінки синього синього в цій сучасній ванній

Аква і жовтий додати тонкий колір в стильною ванною

Сільська ванна кімната з ванною Clawfoot в жовтому і марнославстві в синьому

Плиткові стіни приносять в різних відтінках жовтого і синього кольору в ванну кімнату

Всюдисущі акценти!

Проте турбувався про додавання жовтого до існуючої ванною в біло-блакитних? Чому б не почати з кроків дитини шляхом включення простих, але ефективних жовті акценти за допомогою рушники, тумбочка поруч з ванною, душовою лавці або навіть просто шматок стіни мистецтва? Ті, хто шукає більше кольору також може перетворитися в ванну або раковину в жовтий колір, щоб переконатися, що ви кращий баланс між двома домінуючими відтінками. Завжди повторювати колір акценту (будь то жовтий або синій) по всій ванній, щоб виліпити більш вишуканий вигляд.

Чудова жовтий і бірюзовий пляж стиль ванною

Синя і біла ванна кімната з раковиною в жовтому кольорі

Ілюмінатор ванна затьмарює в цій морський тематичної ванній

сміливіше суміш

Ми вже продемонстрували ванні кімнати, в яких тонке використання синього і жовтого робить вражаючі заяви. Але можливо, що це просто не ваш стиль, і ви, можливо, вважатимете за краще більш яскраву ванну з еклектичним блиском або богемской красою. Більш глибокі відтінки синього і жовтого кольору із глянсовою обробкою можуть перетворити, здавалося б, звичайній ванні кімнати в драматичне і гламурне простір, яке вразить Вас свою унікальність і енергією. Чим темніше два кольори, тим сильніше візуальний контраст на пропозицію. Звичайно, це не погляд, який добре працює в занижених, сучасних ванних кімнатах, але не кожен боїться йти сміливим!

Fabulous еклектична ванна з темно-синім і жовтим життєрадісним для душових

Лихі дамська кімната в яскраво-блакитний і тире золота

Жовтий і синій створюють барвисті і сучасні діти ванній

Вишуканий Текстурний Flair

Ах, чарівність середземноморських ванних кімнат! Стилі, такі як тосканская і марокканська ідеально підходять для ванних кімнат загорнуті в жовтій і синьому, і ви можете тонізувати як колір і малюнок в цих енергійних налаштуваннях. Візерункові плитки в блакитний, венеціанські стіни в жовтий і натяку на золото навколо марнославства ванною і дзеркала створюють розкішний і екзотичний втечу, що ви будете насолоджуватися на довгі роки. Саме в цих ванних кімнатах, що жовтий і синій виступати як сполучна ланка між сучасним і класичним, оскільки вони пов’язують середземноморську фон з сучасним обладнанням, щоб забезпечити найкраще з обох світів.

Барвиста ванна кімната з затишній сільської апеляцією

Середземноморський стиль ванної кімнати з багато дизайн і splah синього

Сучасна середземноморська ванна з навантаженнями кольору і малюнка

Текстуровані стіни в жовтий принести тепло в середземноморському стилі ванній