Skip to main content

Побудувати Better Ванна: 6 Ванна Модернізації коштує грошей

Кухні, як правило , розглядається як серце будинку, але ванні кімнати м’язи . Погано спланована ванна кімната може вплинути на те , як ви відчуваєте про ваш будинок на довгі роки. Більш того, це один з найдорожчих номерів на ремонт. Якщо ви будуєте свій власний будинок, дуже важливо , щоб у ванній кімнаті прямо в перший раз. Ваш будівельник повинен мати список стандартних опцій і оновлень, але , як ви знаєте, ванна кімната поновлення додасть до вартості вашого будинку?

Повторюй за нами: ванні повинні бути самі функціональні номери в будинку. Вибір правильного оновлення ванної кімнати означає, що ви будете любити свою ванну кімнату протягом багатьох років, щоб прийти – ні на що. Інвестиції в ці оновлення ванної кімнати, щоб отримати максимальну віддачу за свої гроші.

Побудувати Better Ванна: 6 Ванна Модернізації коштує грошей

Майстер ванній

Якщо обрана планування пропонує хазяйську ванну кімнату, як варіант, візьміть його. Майстер ванні кімнати одна з найбільш привабливих можливостей для ліквідаційної вартості. Якщо поточний макет будинку не включає в себе майстер-ванни, це може бути варто ваших грошей, щоб ваш архітектор дизайн для вас. В якості одного з найбільш часто використовуваних кімнат у цілому будинку, головна ванна є обов’язковою. Це дає дорослим місце для відпочинку, що відокремлюють себе від дітей і залишитися в здоровому глузді. Це один з більш дорогих модернізацій ванній, але все, що ви проводите на хазяйської ванній буде платити вам назад в десять разів функціональності і інвестицій.

підвал сантехніка

Додавання підвалу сантехніки в процесі складання дешево і легко, тому оплатити будівельника, щоб він зробив, перш ніж рухатися. Звичайно, це не саме захоплююче оновлення. Проте, вибір сантехніки в підвалі – навіть якщо вона не закінчена – має сенс. Ви, ймовірно, закінчити ваш підвал коли-небудь в майбутньому, і що має водопровід, встановлений в процесі будівництва економлять ваші гроші. Коли ви будете готові, щоб закінчити його, вам не доведеться розбити бетон або зірвати стіни, щоб встановити сантехніку. Замість цього, ви можете підключити прямо в існуючій водопровідним та перейти до кадрування та гіпсокартон.

Плитка і покриття для підлоги

Запитайте будь-якого, хто жив з поганою рожевої плиткою протягом 10 років: Плитка важко замінити. Це вимагає значного зносу, і, в більшості випадків, ви будете відкладати або навчитися жити з плиткою ви ненавидите. Не погоджуйтеся на стандартну плитку, якщо це не те, що ви любите, тому що спроба замінити його на дорозі є дорогим і трудомістким. Модернізована поверхню поліпшити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати, так що це щось особливе. Слідуйте за того ж принцип з підлогою, вибираючи довговічні матеріали, які ви знайдете привабливими. Ви завжди можете змінити колір фарби і світильники, але плитка і підлоги будуть там на деякий час.

додаткове зберігання

Якщо один з ваших варіантів модернізації ванної збільшуються зберігання, ваш відповідь має бути ствердною. У ванній кімнаті зберігання одна з особливостей ви не можете думати про спочатку, але може зробити величезні поліпшення у вашому способі життя. Додаткові шафи, вбудовані стелажі і організатори роблять різницю між метушнею печерою і спокійним відступом. Вибирають поновлення, які будують з простору у вас є і допоможуть вам зберегти ваші ванні кімнати повністю організовані.

краще висвітлення

Будівельник-клас освітлення рідко надихає. Це, як правило, стандартна більш-дзеркало вогні, які дешеві, щоб купити і встановити. Ви можете оновити пакет освітлення самостійно шляхом придбання кращих світильників і навіть планування тазів вогнів. У той час як природне освітлення завжди краще, вікна не завжди можливо застосувати в ванній кімнаті. Складають за відсутність світла з оновленими світильників, які оснащені яскравими світлодіодними світильниками, які триватимуть.

Окрема ванна і душ

Один з найпростіших модернізацій ванній, з якої, щоб отримати віддачу від витрачених окрема ванна і душ. Окремі приміщення збільшують цінність вашого будинку і пропонують більше функціональні можливості – особливо у ванній майстра. Стандартна ванна і душ комбо може зробити трюк, але це не має нічого собі фактор. Окрема ванна і душ не зовсім ремонт у вихідні дні, так що якщо це те, що ви хочете, оновити в процесі будівництва замість цього. Ви будете дякувати себе пізніше.

Кухні можуть продати будинки, але будь-який домовласник може сказати вам, що зручна, функціональна ванна кімната так само важлива. Функція і стиль повинні зібратися разом, щоб створити простору, які тримають свою сім’ю організував, так що стежте за оновлення, які сумісні з тим, як ви живете. У більшості випадків, витрачаючи трохи більше продумані модернізації ванній може збільшити ваш будинок вартість перепродажу – і задоволення вашої родини.