Skip to main content

Поради для Прикрасити будь-яку кімнату в вашому домі

Там просто щось про красиве кімнаті, як цей від Кортні Bishop Дизайну, який змушує нас ніколи не хоче виходити з дому. Звичайно, є великий великий світ там, але як тільки ви отримаєте в кожній кімнаті вашого будинку тільки право, це природно, дивитися вперед, щоб проводити деякий час вдома. Багато варіантів йти в створенні гарного будинку, але є декілька порад і трюків, які можуть допомогти вам отримати максимальну віддачу від кожної кімнати в вашому домі.

Трохи колір, трохи текстури, і трохи особистості можуть зробити світ різниці у вашому домі. Ось деякі з наших улюблених ідей перетворити простір без багатьох клопоту.

Акцент на колір

Хоча ми великі шанувальники нейтральних і вибілених кімнати, є деякі що про сплеск сміливого кольору, що робить кімнату почувати себе, як це прямо з журналу поширення. Ця яскрава спальня з дизайнером інтер’єру Ангели Гонсалеса просто і зі смаком, але вискакує жовтий, синій і фіолетовий прийняти його на наступний рівень. З вашої ванної кімнати в вашу вітальню, колір легко додаток до кожної кімнаті в вашому домі, і той, який змусить його відчувати себе миттєво свіжим і новим.

Використання дзеркал

Якщо ви хочете зробити ваш будинок виглядати більше, немає необхідності викликати підрядник. Оздоблення дзеркал є простим, красивим способом зробити будь-яке приміщення відчувати більше, легше і більш відкритим. Це вітальня з Oh My Dear Blog є відмінним прикладом того, як багато дзеркал дійсно може внести свій вклад. Помістіть велике дзеркало або безпосередньо через або по діагоналі від вікна, так що він може відбивати світло (як природним, так і штучним, якщо ви обмежені в вікнах) і дозволяє кімнаті дивитися більше.

Додати аксесуари для кожної кімнати

Один з найпростіших способів, щоб додати краси у вашому домі, щоб експериментувати з аксесуарами і дизайн-вперед об’єктів. Цей свіжий, сучасний санвузол з houseofjules користувачів Instagram відчуває себе повністю згуртованим і покласти разом, і хоча це не захаращене, дрібнички, як табурет поряд з ванною і зелень на раковині змушують його відчувати себе по-домашньому. При декоруванні з аксесуарами, розглянути питання про заповнення порожнього простору в доцільних об’єктах шляху-Піке ви любите і які приносять вам радість.

Обприскування в деякій Зелені

Запитайте будь-якого дизайнера інтер’єру, і вони скажуть вам, що один з найпростіших способів прикрасити кімнату полягає в тому, щоб додати зелень або Florals. Цей чудовий бар віз від Сонячного Круга Студія є класним сама по собі, але ваза евкаліпта дійсно тягне зовнішній вигляд разом. Заповніть порожні закутки в вашому домі з критими дерев, сезонні букети або деякі гаманець людей зелені, щоб дати кожному приміщенню контакт дизайнера.

Охопите Природне світло

Якщо у вас є, виставляти напоказ його. Природне світло бажано через: це робить кожну кімнату відчувати заспокоєння і відкритою. Це життєвий простір від красивої Mess охоплює вікна від підлоги до стелі, роблячи їх фокус кімнати. Якщо ви досить щасливі мати велика кількість природного світла або ви повинні працювати з менш ніж ідеальної експозицією, ніколи не нехтуйте ваші вікна. Виявлення правильних штори або штори для вашої кімнати може змінити зовнішній вигляд і миттєво.

Не бійтеся експериментувати

Кожен гарний будинок має одну спільну рису: творчість. Будь-який бажаючий може заповнити будинок з меблями салону, але для дійсно чудового простору, дуже важливо, щоб ваша уява взяти на себе ініціативу. Ця їдальня з Кристал Енн Interiors канави традиції і використовує сучасну шкіряну кушетки для сидіння, а не повний набір стільців.

Оновлення плитки

У вашій ванній кімнаті або на кухні, плитка є одним з найбільш важливих елементів зв’язкового дизайну. Якщо ви хочете додати красу на вашій кухні, спеції вашої плитки. Ця приголомшлива кухня зі студії McGee є плитка перламутрового метро, ​​що це привабливий перехід від стандартного тарифу. Зосередивши увагу на базових елементах кімнати, як підлоги, плитка або колір фарби, закладає фундамент і дозволяє решті дизайн кімнати, щоб світити.

Додати текстури

Від килимки кинути подушки і затишні ковдри, текстиль допомогти розбити кімнату і додати візуальний інтерес (плюс, хто не любить відчувати себе супер-м’який килим під ногами?). Це вітальня з Відновленням будинку є все, що ми любимо про прекрасну кімнатної зелені, різноманітному освітленні, ідеально Куратор меблі, але це те, що в марокканському стилі килимка, який дійсно бере його на наступний рівень.

зменшити Безлад

Ми любимо цю сучасну кухню від Коко Келлі за його приголомшливий дизайн і чудові аксесуари, але навіть якщо ваша кухня не має такої ж від верху до низу реконструкції швидкого чищення може пройти довгий шлях. лічильники цієї кухні є вільними від непотрібних перешкод, що робить його здаватися більше і більше привабливим. У кожній кімнаті в вашому домі, знайти способи, щоб приховати або позбутися від непотрібних речей є одним з кращих способів, щоб допомогти створити відчуття краси у вашому просторі.