Skip to main content

איך לקשט חדר שינה שיק עלוב

 איך לקשט חדר שינה שיק עלוב

מאחר שהמשחק פופולרי דרך 1990 ו סימן מסחרי על ידי מעצב רחל אשוול ב 1989, עלובה שיק בשילוב ההיבטים הטובים ביותר של סגנון קוטג ‘, קסם הבציר, repurposing ידידותי התקציב של רהיטים וחפצים אחרים ואגבי, בסגנון נשי. המראה בסופו של דבר נפל מתוך פופולריות, אולי קורבן של העודף של מלמלות עומס. אבל, האווירה שיק עלוב שלא נעלמה כליל. וגם, שוב, זה הפך להיות נושא לקשט אהוב. את היסודות זהים, ואת המראה הסתגלה לשקף טעם עכשווי מהומה פחות מפריעה. אבל דבר אחד לא ישתנה-האווירה מזדמנת, נוחה ומסבירה פנים של סגנון עיצוב עליז זה.

סגנון פשוט

השיק העלוב של אתמול אמץ כיווצים על מצעים, טיפולי חלון, וכריות; עטוף חרוזי קריסטל ברחבי אהילים; שפע של אספנות ברחבי החדר; ועודף יצירות אמנות. היום, המראה הוא הרבה פחות עמוס. תצמצם אספנות רק דברים אלה שאתם אוהבים, לשכוח את כל המלמלות החרוזות, ולתת קצת מרחב קיר פתוח לזרוח דרך. התוצאה היא שינה כי הוא מקסים הרבה יותר נינוח.

Repurpose עם מטרה

דבר אחד לא השתנה מאז 1990 הוא השימוש פריטים לשנות את ייעודו וריהוט וינטאג בחדר שינה שיק עלוב. זה עושה את זה קל לקשט בלי לשבור את התקציב ונותן קסם והאישיות המוזרים החלל שלך. הבתים העלובים שיק חובקת האינדיבידואליות אינו סגנון לייצור המוני חותך עוגיות.

לדוגמא, ב רוחי את החדר הזה, מזוודות וינטג מוערמים לתפוס את מקומו של שידות לילה מסורתיים. תסתכל המון דרכים אחרות upcycle או יצירתי שימוש חוזר פריטים בחדר השינה:

  • השתמש תריסים ישנים במקום משענת ראש.
  • מניח מערכת תופי בס גדולה על צידו כדי להפוך שולחן לילה גחמני.
  • Repurpose כיסא עתיק להחזיק מנורת המיטה שלך.
  • נסה רצועה של גידור כלונסאות או שער ברזל דקורטיבי עבור להדום המיטה.

לוח צבעים מעודכן

אחד מסימני ההיכר של סגנון שיק העלוב הוא הרבה לבן, וכי לא השתנה. אבל בעוד פסטלים היו הנגיעות השולטות של צבע בשנתי ה -90, היום, אתה בדיוק כפי עשוי למצוא הדגשים כהים-גוניים, כגון כחול העמוק המשמש בחדר השינה הרומנטית בתמונה כאן. סגנון זה מסתמך על צבע לבן ורך-מרגיש. Rethink באמצעות סגנון זה אם אתה אוהב שחור, אפור, צבעים סופר מבריק, או רוצה לשים דגש על נייטרליים בחדר השינה שלך.

הבתים העלובים שיק Goes מינימליסטי

זה אולי נראה כי הבתים העלובים שיק ו מינימליזם הם הפכים גמורים, אבל בעצם, אתה יכול למזג את שני הסגנונות לתוך היברידית נפלא. כהוכחה לכך, לבדוק את השינה בתמונה כאן. פלטת הצבעים בעיקר הלבנה עם דגשים של ורוד, מרקמים רכים, גזע כפרי, ועל שולחן הלילה לשנות את ייעודו (ארגז חלב ישן התהפך על צידו שלה) הם טהורים בתים עלובים שיק. בינתיים, נקי, פתוח, ואת האווירה השלווה היא מינימליזם טהור.

לא אולטרה נשי Anymore

בעבר, עלוב שיק הלקח נשי למקסימום עם פיצוץ אמיתי של ורוד, פרחים, חרוזים, קפלים. בשנת המראה המעודכן של היום, המראה הוא הרבה יותר מתאים לחדר שינה משותף עם בן זוג עם טעמים שונים. בעוד העץ במצוקה, רהיטים צבועים, הדפסים פרחוניים, צבעים רכים, בדים נעימים עדיין קיים, הם לא over-the-top יותר, מה שהופך את הסגנון הרבה יותר תכליתי ומושכים לאחרים.

Serene ומתוחכמת

חדר שינה טהור-לבן מרגיש מאוד רגוע ומרגיע, אבל זה יכול להיות סטרילי אם לא נעשה כמו שצריך. למרבה המזל, שנת הבתים עלוב שיק כל-לבן יש מספיק מרקם, קווים מעניינים, ונגיעות של רומנטיקה כדי לשמור על המראה מסביר פן שלווה, בלי שמץ של נוקשות או המדוכדך. בחדר הראה, ראש המיטה האדריכלי הוא מצועצע, כמו גם גופים וריהוט הבהירים, אבל הפשטות של הצבעים וחוסר הדפוס שומר על האווירה הכללית מרגישה מתוחכם ושליו.

המיטה שלך כמו כוכב

המיטה שלך בחדר שנת שיק עלוב בהחלט צריכה להיות הכוכב. עורם אותו גבוה עם כריות שמס גבי שמיכה נעימה, שמיכה, או שמיכה מעל יריעות קומפי, ואתם מתקשים להמתין עד שעת שינה לטפס בכל לילה. בעוד 1990, כל המצעים יהיה ורוד סביר ומכוסים ורדים, היום, הוא כפי הנראה להיות לבן או צבע רך אחר מעוטר תערובת של דפוסים. ההבדל הגדול ביותר מאז ועד היום הוא שאתה כבר לא צריך דגש על סלסולים או לקצץ בזבזני.

דפוסים לערבב ומתאימים

בדרך כלל, עיצוב שיק העלוב משלב מספר דפוסים בחדר אחד. בעוד הוורדים כרוב הפרחוני ענקי של פעם עדיין די במנות קטנות, הם בהחלט אינם אפשרויות היחידות שלך. היום, אל תהסס לשלב פרחוני עם פסים, ובגאומטריזציה, עיצובים גחמניים, או מנוקד. אתה יכול אפילו להשאיר את פרחוני לגמרי כמו בתמונה כאן. כל עוד אתה בוחר דפוסים לעבוד טוב ביחד ומשלימים הצבעים שלך, הסגנון יכול לעבוד עבור חדר השינה שלך, מדי.