Skip to main content

דרכי 4 לתבל חדר האוכל שלך על תקציב

חדרי האוכל הרשמי יכול להפוך במהירות משעמם ומיושן. מאחר שרובנו אוכלים את רוב הארוחות שלנו ליד שולחן המטבח, קל להתעלם שטח זה כשזה לשפץ זמן.

למרבה המזל, אתה לא צריך תקציב ענק כדי לעדכן בחדר האוכל שלך. הנה ארבע דרכים פשוטות כדי לסדר חדר אוכל רשמי ולאורחים שלך אווה-ING ואהה-ING, בלי לשבור את הבנק.

הוספת קיר מבטא

בין אם אתה מצייר קיר צבע חדש ונועז, או לבחור לקחת מודרני על טפטים, הוספת קיר מבטא ירענן את המראה של מרחב האוכל שלך באופן מיידי. בנוסף, מאז הוא הצבע וטפטים הם סבירים למדי, ואת היישום קל להשלים, הפרויקט הזה הוא דרך פשוטה ליצור מוקד ללא התחייבות כל שיפוצים גדולים.

התחל על ידי בחירה אשר קיר כדי מבטא. בדרך כלל, הקיר המבטא יהיה הקיר הראשון שאתה רואה בכניסה לחדר: הקיר זה רחוק מהדלת. באופן אידיאלי, זה גם יהיה חומה אין שום דלתות או חלונות, כך קיר המבטא החדש שלך באמת בולט, ללא חדירה.

אל תפחדו לתת הצהרה: קירות מבטא אמורים להיות מושכי עין! עכשיו זה הזמן לשחק עם הדפסים ודוגמאות, להוסיף כמה הדגשים מתכתיים, או אפילו ליצור קיר גלריה באמצעות כמה תמונות משפחתיות. הכל הולך, כל עוד אתה לוודא לעמת הקיר המבטא שלך משאר החדר.

לך אקלקטי

תיאום כל אלמנט בחדר האוכל שלך יכול לקבל יקר. אל תפחדו להשתמש עיצוב אקלקטי לערבב ולהתאים סגנונות שונים, מייצר-אפילו תקופות זמן. Doing מאפשר יותר חופש לשים יחד עיצוב שעובד התקציב שלך.

עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להבטיח כי העיצוב שלך נשאר מלוכד. זכור: ומעל לכל, את המרחב צריך להישאר פונקציונלי. הפוך תכנית העיצוב שלך לפני שאתה מתחיל, ולעשות את המיטב כדי לשמור על תפקוד בחוד החנית. אל תפחדו לערוך כפי שאתה הולך. אם יש אי פעם כל כך הרבה בעיצוב אלמנטים נוכחיים כי זה נהיה קשה לזהות את הפונקציונליות במבט ראשון, המלצתנו היא להסיר חתיכות פחות נחוצות עד פונקציונלי מתבהר שוב.

מומלץ גם לשמור את החדר המאוחד. עבודה על מציאה כמה קטן פרטיים-צבעים, צורות, דפוסים-כי אתה יכול לחזור על בהיבטים שונים של העיצוב שלך. אפשרות זו מבטיחה שכל של אלמנטים עיצוביים שלך להרגיש מכוונת, ולא נזרק יחד באקראי.

קח תאורת אמירה

הדרך הפשוטה ביותר כדי לסדר את חדר האוכל על תקציב היא לסחור מחוץ גוף התאורה הבסיסי שלך עבור תכונת תאורה בהצהרה. מ תליונים גדולים ונברשות ייחודיות, אין אסתטי טועה. אתה רוצה לבחור חתיכה שמרגישה אותנטי לסגנון האישי שלך. עם זאת, ישנם כמה חתיכות תפקודיות של עצה שאתה צריך לבצע כדי להבטיח המקבע שלך עובד עם החדר.

ראשית, לשקול פרופורציות של החדר. אתה רוצה להסביר את גודל השולחן שלך, ואת הפרופורציות של החדר שלך עצמו. אם השולחן בחדר אוכל הרשמי שלך יכול להושיב 10 אנשים, אולי כדאי להסתכל לתוך שורה של תליונים תואמים. אבל, אם החדר יחיד להושיב משפחתך של ארבעה, אולי נברשת אחת תעשה את העבודה. ככלל, גוף התאורה שלך צריך לכסות 2/3 של השולחן.

בנוסף, הקפיד שכבת התאורה שלך כך שמקור האור היחיד הוא לא מתקן יחיד. תחשוב על הוספה קצת אור הסביבה בצורה של תאורה שקועה, בתוספת כמה גופי מבטא כדי להאיר פינות חשוכות כלשהן. מאז חדרי אוכל כולם על אווירה, אולי כדאי גם לבדוק את התאורה זה מסוגל לשים על דימר.

אל תשכח אביזרים

Accessorizing בחדר הוא כמו לשים את הדובדבן שבקצפת של גלידה. זה עושה את כל ההבדל. אין צורך להשתגע, מאז המטרה היא עדיין לעדכן בחדר האוכל שלך על תקציב, אבל הוספת כמה ליטושים עובר דרך ארוכה.

נסה להשתמש במרחב שלך בתבונה. אף אחד לא רוצה עומס, במיוחד באזור שאמור להחזיק הרבה אנשים בבת אחת. מזנון גדול הוא יפה, אבל עובד רק אם החלל מאפשר. אם אין לך הרבה מקום לעבוד עם, הימור טוב הוא לבחור אבזרים קטנים כמו במרכזו פשוט, פרחוני או עגלה ברה עתיקה.

לבסוף, להשתעשע עם זה! הבית שלך צריך לשקף מי אתה ומה אתה רוצה, אז אל תפחד להחדיר את החדר עם האישיות שלך. עצרו במכירה במוסך ולאסוף כמה בקבוקי זכוכית דקורטיביים, או לצייר אצטרובלים עם הילדים למלא קערת זכוכית כמו במרכז. לא משנה מה תבחר, אתה תאהב לראות בחדר האוכל הרשמי שלך להפוך אם יש לך כיף לעשות את זה.

מתן בחדר האוכל הרשמי שלך מהפך לא צריך לשבור את הבנק. באנו עם ארבע דרכים קלות כדי לסדר את חדר האוכל על תקציב. אחרי שאתה נותן רעיונות אלה לנסות, מזמינים כמה חברים לארוחת ערב ולראות מה הם מבחינים על המראה החדש שלך.