Skip to main content

חדרי אוכל Black & White המדהימים לעבוד קסם מונוכרום שלהם

משתמשים בחלל נפרד עבור כל ארוחה משפחתית, בחדר האוכל הוא חיוני – אך לעתים קרובות התעלם – חלק של הבית. ממלא את החלל בין הסלון והמטבח, לעתים הוא מתפקד כמתווך העיצוב, לא להוביל. שימוש ברמזי פן מונוכרום יכול להבליט בחדר האוכל שלך. זרוק הצהרה נברשת מעל באמצע שולחן האוכל שלך, שמסמן את הנקודה לאכילה וצחוק. המעצבים את המרחב עם כיסאות מעוקלים מהרגיל, סביב שולחן גימור עכשווי. לצבוע את הקירות בגוונים פילם נואר ליצור אווירה במרכזה של הבית שלך לאירוח. תסתכל חדרי אוכל שלושים העליון שלנו כי לסנוור בשחור ולבן.

אגרטל ירק אור שחור תליון עגול וחדר אוכל לבן

מארקים המעגל בנקודה שבה המשפחה מגיעה יחד. חדר בהיר ולבן זה עושה נברשת אמירה, כסאות אוכל אולטרה מודרניים גיאומטריים ורועמת של חי תכונות ירוקות.

אחרת בזווית שחור רצפת פרקט וחדר אוכל לבן

הפוך רמזי העיצוב שלך עדינים, על ידי שימוש בחומרי מרקם בחדר האוכל שלך. עיצוב נקי זה יוצר חריצים אלכסוניים ב רצפת העץ שלה, cubbies בכיסאות סיליקון שלה וזכוכית צבעונית בתצוגה קולקטיבית של תלוי אורות תליון מיני.

וילונות שיפון הרצפה הממורקת מונוכרום חדר האוכל

כל גורה תאורה יודעים כי אורות פנטון VP6 הן בעסק. יכול תליוני חדר אוכל הייחודיים אלה בקלות תחתונת נושא צבע, ורצפת עץ מלוטשות השחורה הזה, וילון שיפון לבן משולב אדמוני חבורה אינו יוצא מן כלל.

הדפסים ממוסגרים pod כיסאות מונוכרום חדר האוכל

גימור מונוכרום לא חייב להיות שחור מוחלט ולבן. חדר זה מתהדר כיסאות בסגנון סקנדינבי פחם וכן שורה של הדפסים ספיה להתאים בקבוקי יין ותליון למטבח.

עמוד פעימה בחדר האוכל מונוכרום תאורה בטון

אור תליון חצי מוסיף דרמה ואמנות כדי הארוחה. תן כניסה לחדר האוכל שלך עם רצפות לבנות-מוברש קלסיים, ריהוט נקי ואור התלוי נמוך ב צורה יוצאת דופן.

סטנסיל נברשת רעפים בחדר האוכל מונוכרום הרצפה

חומרים שונים יכולים לשלב כדי ליצור חדר, לא מתנגשים עם זה. הרכבה קטנה זה של כיסאות זמש נברשת קורי עכביש להתאים את הצבעים של המטבח תוך יצירת מוקד ויזואלי. סיר ירוק מוסיף כשרון.

מונוכרום וחצי במשרד חצי חדר האוכל לאכול בחלל

פינות אוכל לא תמיד צריכות להיות נוצץ. שולחן עץ זה עם פחם קורות מעשים כמו קריאה, ארוחת בוקר, לימוד שולחן חדר האוכל, כמו קווי מדפים פחם דקים הקירות.

מונוכרום חדר אוכל תאורת מצלמה מינימליסטי

שמור את זה קלאסי monochromes פשוטה. חבורה של שלוש מצלמה מאירה קרן שני פנלים שחורים ולבן בעיצוב המטבח המודרני בלוק בצבע הזה.

קירות שחורים פנס לבן מונוכרום חדר אוכל

להשרות פינת אוכל עם טעם של המזרח, עם צמד פנסים סיניים ענקיים. מוקף קירות ותקרות שחורים ומבריק, קומה רבה-המחורצת כיסאות קלועים נצרים להוסיף אופי ומרקם.

שחור שולחן ורצפת עץ בהיר וחדר אוכל לבן

רוצה למזג את ויקטוריאני עם רווח אוכל עכשווי? השתמש קירות לבנים בסיסיים, שני כיסאות קטיפה דרמטיים ותליונים גליליים התאמה משתקפים דרך מראה.

חלונות צרפתיים לבנים מונוכרום פינת אוכל

חדרי אוכל סקנדינביים יכולים לעשות אור המראה עיצוב מונוכרום, בהיר ופתוח. כמה חלונות צרפתים, רצפת צבוע לבנה פופס של ארונות שחורים עושים מטבח משותף זה ומרחב אוכל החלום של שף.

הפכו פנסי חרוטי אוכל מונוכרום רצפה בטון

נצל את חלל אוכל מוארך, על ידי עיצוב בשחור לבן. נקשר רצפת בטון שצער את קורות שחורים, כיסאות תרמיל לבנים ושתי נברשות גליליות דרמטיות לתוך מושלם מרחב לאירוח.

פינת אוכל שחורה ולבן מודרני רגל מעץ עציצים

פופס הקטנה של עץ להפוך חם שחור ולבן. רגלי הכיסא חיוורות רצפת עץ של מראה אוכל הקלסי הזה לגנוב את ההצגה בתוך סירים של מטפסים ירוקים.

תערובת של אורות תלויים מונוכרום חדר אוכל

סעודות על הכרית ראשון לא נראות טובות יותר. מערך של תליונים שחורים התלויים מעל שולחן שחור ולבן, כמו טרקלין מינימליסטי ואזור המטבח להסתתר.

שחור אור התליון אופקי ואזור אכילה לבן

כבר מעריץ של מטבחים לבנים? פופס מקום שחור בכיסאות בכוך שחורים, אורות-מוכנס תקרה מונוכרום גדולה מופשטת כדי לפנות מקום האוכל שלך בשחור לבן.

אוריגמי אור שחור רצפה מבריקה, פינת אוכל לבנה

שמור את זה פשוט עם אור אוריגמי לבן מעל השולחן שלך. פונקציות אזור זה לארוחת בוקר, צהריים וערב, תוך אגרטל פרחים מנסים למתוח לגובה שלו. מאפיין עיצוב עץ שחור מוסיף אופי.