Skip to main content

חדר שינה צבע רעיונות צבע: מה אישיות הצבע שלך?

שמתם לב איך צבע יכול להשפיע על מצב הרוח שלך? כאשר שוקל רעיונות צבע שינה, הבחירה בצבע הנכונה שנת הצבע תעשה הבדל עצום איך אתה מרגיש.

פסיכותרפיסט מפורסם קרל יונג חלוצת הרעיון של פסיכולוגית צבע. הוא התעניין מאפיינים צבעים ומשמעויות והאמין כי אמנות צבעונית היה פוטנציאל ככלי פסיכותרפיה.

אמנם ישנם כללים על מה צבעים הם טובים ביותר עבור חדר שינה, לכל אדם יש את ההעדפות והטעמים שלהם. ייתכן שאתה נמשך צבע לא צפוי שיש לו איכויות אתה צריך יותר בחיים שלך. תשכחו את הכללים המסורתיים. בחירת צבע שאתה אוהב לצייר קירות חדר השינה שלך, תקרה, לקצץ, רהיטים, או כל דבר שעושה אותך מאושרת.

רעיונות וטכניקות צביעה שינה

צביעת חדר השינה שלך היא דרך זולה כדי להתאים אישית את הסגנון של חדר השינה שלך. כדי למקסם עיצוב צבע לחדר השינה שלך, לצייר יותר מסתם הקירות. ניתן לצבוע בכל נקודה מהתקרה בחדר השינה על הרצפה. הנה כמה רעיונות לקישוט המשתמשים לצייר לקחת השינה שלך לשלב הבא:

דפוס סטריט

אם אתם במצב רוח הרפתקן, להוסיף עומק לקיר על ידי הצמדת קיר קריצה בצורות מלבני או מרובעות לפני הצביעה. דפוס הקיר מוסיף אפקט ממדים ייחודי לחדר השינה שלך. לקבלת ניגודיות, לבחור צבע צבע שונה עבור הדפוס.

פסים ודפוסים

לקבלת אפקט דרמאטי, יצייר פס או מספר על הקירות שלך. פסים לא צריך להיות אחיד או תמיד אנכית. פס יכול לרוץ בצורה אופקית או בדפוס.

צבע מטאלי סטריט

אם החדר שלך הוא כהה באופן טבעי, צבעים מתכתיים להוסיף ברק חמי הקירות שלך. הם דורשים כמה מעילים ליישם אבל הם שווים את האפקט הסופי. אתה יכול למצוא קל להשתמש בטושים מתכתיים במגוון צבעים. הקיר שניתן לראות בתמונה הבאה הוא צבוע בצבע צבע פלדה מתכתי.

לצבוע את התקרה

צביעת התקרה בחדר השינה שלך יכול ליצור עניין ויזואלי יותר. לקבלת מראה מודגש, לצבוע קיר לראש המיטה שלך כקו רציף שנושא עד התקרה, ויוצר אפקט חופה כמו בתמונה למטה, או להוסיף פסים על התקרה כמו השינה בשחור לבן מתחת.

אפקט תאורה

פרויקט DIY פשוט שעושה השפעה גדולה בחדר השינה צבוע הוא עמעם הקיר. דימרים הם זולים עזרה ליצור את התאורה הנכונה כדי לשפר את מצב הרוח שלך. היכולת להאיר או לעמעם בחדר על פי דרישה היא יעילה במיוחד אם את צובעת קירות חדר השינה שלך בצבע מודגש.

מה צבעי צבע חדר שינה אומר עלייך

תראה את הצבעים הבאים ובחרו האהובים עליכם. אנחנו הולכים להעיף מבט על מה הבחירה בצבע שלך אומרת על האישיות שלך או מה שאתה עשוי להזדקק לו יותר בחיים שלך.

אפור

אם בחרת אפור כמו האהוב עליך, אתה כמו עיצוב מינימליסטי הגאדג’טים הייטק האחרונים. אתה עובד קשה וצריך חדר שינה שבו אתה יכול לטעון. למרבה המזל, אפור הוא לא רק בצל צבע צבע העכשווי העליון של הרגע, קירות אפורים הם מרגיעים ונינוחים.

צהוב

אם אתה נמשך צהוב, אתה פרפקציוניסט חולם. Highly רוחני, יש לך מוח גדול עבור נושאים ועסקים מופשטים. אתה מאוד כריזמטי לגרום לאנשים להרגיש בנוח בחברה שלך. בחירה צהובה אומרת שאתה צריך לתת לעצמך יותר זמן להירגע, לחשוב ולחלום.

אם אתה לא בטוח לגבי צביעה הצהובה בהיר שינה כולו שלך, נסה את הטיפים הבאים:

  • רק לצבוע בצהוב קיר אחד
  • לך על זהב כדי ליצור חדר שינה עשירה, מזמין
  • השתמש צהוב כמו צבע המבטא עבור מצעים או אביזרים

תפוז

אוהבי אורנג הם חברתיים ללא חת מאוד. אתה אוהב הרפתקאות, אנשי נסיעות ופגישות. קירות חדר שנת אורנג חמים התלהבות Invoke. זה אחד הצבעים העליונים של בחירה בעיצוב עכשווי. אם אתה נמשך כתום, הגיע הזמן להוסיף קצת כיף בחיים שלך (וקירות חדר השינה).

כחול

כחול עשויים לבוא במגוון גווני צבע, אבל רוב חובבי כחול יש משהו במשותף: צורך בשלום ובהרמוניה. אם בחרת כחול, אתה נאמן, יש חברים לכל החיים וכמו שגרתית. אוהדים כחולים נוטים להעדיף מרחב נקי ומאורגן, כדי להיות בטוח כדי לא רק לצבוע את הקירות, אלא גם להוסיף מקום אחסון נוסף קטן וארגון אל חדר השינה שלך. אתם תרגישו יותר בבית ונח שינה כחולה שלווים, מסודרת.

מוקה

בחירת אמצעי מוקה אתה למטה אל האדמה וישר. אמין ובטוח, אנשים נמשכים עצמי האמיתי שלך. אתה מעריך את הפינוקים הפשוטים של החיים ולאהוב לקשט את הבית שלך. נשאבתי אל מוקה הצבע ניתן לספר לך כי אתה צריך להאט וליהנות יותר זמן בטבע.

שחור

אם שחור הוא בחירת הצבע שלך, אתה מסתורי ומחניק. יוקרה וכוח שחשובים לכם. אתה חזק, עצמאי ובשליטה. אנשים נמשכים פרטיות אהבה שחורה – שחור הוא הצבע המושלם למרחב המוגן, האינטימי של חדר השינה שלך. אם בחרת שחור, שאל את עצמך אם אתה צריך להגדיר יותר גבולות במערכות היחסים אישי עבודה שלך להרגיש מאוזן ובשליטה.

ירוק

אם ירוק היה הבחירה בצבע שלך, אתה קל להסתדר עם, סבלני להתרחק דרמה. גרין נחשב ביותר הצבע המרגיע. ישנם גוונים רבים של ירוק זמינים, כל אחד מהם יכול ליצור סביבה נטולת מתח. האם החיים שלך קצת כאוטי לאחרונה? זה עשוי להיות הסיבה שבחרת ירוק. לחבק אותו וליצור רגיעה, שנת זן.

אם גם אתם רוצים חדר ירוק לסביבה, לבחור צבעים פנים כי הם נמוכים VOC וחופשית כימית.

באמצעות טיפול בצבע בחדר השינה שלך הוא פשוט כמו ציור על הקירות. אם אתה שוקל בצבעים עזים רוצה להקל לתוך דברים, להתחיל בקטן. צבע קיר אחד, להוסיף פסים או להשתמש בצבע נבחר צבע המבטא שלך. שתף איתנו, מה אישיות צבע בחרת?

You may also like