Skip to main content

כיצד לבחור את השטיח בחדר האוכל המושלם

כמה קשה זה כבר יכול להיות באמת כדי לבחור שטיח חדר אוכל ? זוהי אחת התגובות הראשונות אתה מקבל מן הבית ואת מי שטרם התחיל לקנות אחד. אבל עד מהרה הם מבינים שזה אכן הרבה יותר מסובך ממה שזה נראה וזה כרוך הרבה יותר מאשר אסתטיקה בלבד. בחירת שטיח חדר האוכל תקין כרוך כמות נכבדה של תכנון, הבנה של הצרכים שלך, וכמובן כי האיזון החמקמק בין צורה ופונקציה כי כולנו נמצאים אחרי.

היום, אנו מנסים לעשות את הבחירה הזו הרבה יותר קלה והרבה פחות מביכה ידי הצבעה אתה בכיוון הנכון עם טיפים חכמים “שטיח קניות” כמה. עם עונת החגים מביאה עמה כמה עסקאות יאומן, זה בהחלט הזמן הנכון לקנות את השטיח בחדר האוכל המסוגנן ומעשי שתמיד רציתם. אז, למה לחכות?

1. בוחן את חדר האוכל

בדומה למקרה של בחירת שולחן האוכל התקין או חי ספה בחדר, זה רעיון טוב באמת כדי למדוד את גודלו של חדר האוכל שלך ואת שולחן האוכל הקיים שלך לפני שמתחיל לדפדף שטיחים רבים מוצע. השטיח חייב להיות לפחות 24-28 ס”מ גדול מהגודל של שולחן האוכל כדי להכיל את כיסאות ושולחן אוכל גם כן. חדר אוכל גדול עם יותר מקום בין הקירות והשולחן מאפשר לך לבחור שטיח גדול עוד יותר שהוא מעבר לדרישות מינימאליות זה.

ריווח זה בדיוק כמו שצריך בחדר האוכל עם שטיח

מי אומר אוכל שטיחים צריכים להיות פשוט משעמם

2. להשתלב עם האווירה

אם אתם מעוניינים להציג כי ריצוף פרקט יפה בחדר האוכל תוך הוספת שטיח אליו, ואז עוזב קצת מקום בין שטיח הקירות של החדר הוא הפשרה המושלמת. זהו גם המבט המועדף בחדרי האוכל היוקרתיים ביותר, וזה בהחלט מוסיף לאווירה של ההגדרה. קח למשל את הסגנון של חדר האוכל, את הצורה של שולחן האוכל שלך ואת העיצוב הקיים בחדר לפני בחירת הסגנון של לשטיח עצמו. זכור כי יש אין שלטון חזק-ו-מהר שאומר שולחן אוכל מרובע עובד רק עם שטיח מרובע ושולחן עגול הולך עם בטן עגולה!

שטיח לבן וכחול משלים את סגנון החוף של חדר האוכל בצורה מושלמת

הסדר לא קונבנציונלי בחדר האוכל מאפשר את ברק השטיח דרך

3. קל לניקוי

זה אולי לא נשמע כמו דבר קטן חשוב כאשר למעשה קונה את השטיח, אבל בקרוב תבין כי שטיח כי קל יותר לנקות יבלה העמית ומבריק עם מארג עבה הדורש הרבה תחזוקה. שטיח סינטטי, מקורה, תחת כיפת שמים עם מארג שטוח הוא אופציה בטוחה יציבה בחלל אוכל עם הרבה תנועה, תוך חדר אוכל רשמי יותר המשמש לעתים יכול לארח שטיח גבוהה תחזוקה יותר. שטיחים מסיבים טבעיים הם גם די קל לנקות, מה שהופך אותו גם שווה כסף מיותר אתה מבלה על הבאת הביתה אחד.

שטיח באריגה שטוחה מוסיף דפוס וסגנון פשוט אל חדר האוכל

שטיח רב בצבע מושך תשומת לב באופן מיידי

4. התחילו עם השטיח!

בזמן שדיברנו קודם על קניות עבור השטיח שמתאים לתוכנית סגנון וצבע של מרחב האוכל הקיים שלך (או סלון עם חלל פתוח), גישה הפוכה לאלו לשפץ חדר האוכל שלהם לגמרי הוא אופציה נהדרת גם כן. התחל עם השטיח בחדר האוכל ולתת לו להיקשר יחד את המרכיבים השונים שתוסיף את ההגדרה אחרי זה. זה בהחלט עושה קניות עבור שטיח חדר אוכל חדש הרבה יותר יעיל עם חזון ברור של מה בדיוק אתה רוצה ואת מה יעבוד בחדר האוכל.

אוכל בחדר לוקח אותו צבעים ואת אות מן השטיח היפה

חדר אוכל בסגנון חרש עם שטיח אזור מדהים

תבנית 5. גוונים

דברו על בחירת שטיח חדש, ורובנו הדיבורים הראשונים על צבע, דפוס ועלות. זה נכון; היבטים החיוניים יותר כמו גודל, חומר, מארג ותחזוקה תמיד לקחת מושב אחורי כדי האסתטיקה הברורה. זוהי נטייה מובנת, אבל אנחנו שוב מציעים לך ראשונים לעבור את השלבים הראשונים החיוניים לפני שקופץ לתוך צבע ותבנית. שטיחים בצבע מוצקים ושטיחי overdyed כרגע מגמה חמה, והם מאפשרים לך להוסיף צבע בקלות לחדר האוכל הניטראלי, העכשווי. שטיחי קלאסיקת ים תיכוניים עם דפוסים בהשראה מרוקנית או מופת עכשווית עם הדפסים מופשטים לבוא באים בתור.

שטיח overdyed Fabulous ב מבריק סגול גונב את ההצגה כאן

דרך צבעונית לעגן בחדר האוכל אקלקטי

6. להתוות סגנון

היו הרבה מקרים שבם דברנו על פטירתו האיטית של חדר האוכל הבלעדי, ורוב הבתים עכשוויים נראו רוצים רק מרחב אוכל מזדמן שיושב ליד המטבח של אזור המגורים. שטיח יפה וצבעוני הוא הדרך המושלמת להגדיר להתוות בתחום זה, לתת לו זהות מובחנת, ולעשות זאת בלי שיפוץ נרחב, גופי קבע או אפילו עלויות מופקעות. זה גם מאפשר לך ליצור אי של סגנון אקזוטי, בולט מרחב מחייה גדול יותר כי הוא בבירור מודרני.

שטיח טלאים וינטג עבור שטח האוכל ואזור מגורים פתוח

דרך קלה להוסיף צבע מבטא לחדר האוכל

7. Lifestyle בחירה!

באיזו תדירות אתם להשתמש בחדר האוכל? האם היא רואה פעילות רק בתקופת החגים, או שזה מלא בחברים, משפחה ואורחים כמעט בכל סוף שבוע? מי משתמש בחדר האוכל שלהם במשורה יכול לבחור שטיח רך, נעים למראה בגוון לבן או בהיר של אפור או שמנת. זוהי גישה טובה גם בבתים בהם חדר האוכל משמש יותר כמו משרד ביתי או חדר אמנות החדר או לימוד של הילדים. אם אתם קונים שטיח בשביל זה פינת אוכל קטנה כי הוא הולך לשמש באופן קבוע, או אם אתה פשוט לא יכול לשמור הידיד בטש שלך הרחק לשטיח, בחירה יקרה יציבה פחות היא הדרך קדימה.

בחדר אוכל עכשווי עם תזה של אפור כחול שטיח בהיר

שטיח דלוס בפלאש עבור חדר האוכל המעבר