Skip to main content

רעיונות חדר שינה ילדה Teen אופנתי

שינה מותאמת אישית הם סופר קריטי נערות. בבתים רבים, זה המרחב היחיד שבו הם יכולים להתהדר הטעמים הייחודיים שלהם באמת. עם זאת, בימים אלה, פוסטרים להקת בנים ו מנורות לבה לא די לבצע את החתך עבור בני נוער מתמצא אובססיבי תפאורה אופנתית. איך הורה יכול ליצור מרחב של חלומות של ילדם? חדרי שנת ילדת העשרה הבאים וכוללים הרבה רעיונות אופנתיים המשפחה תאהב.

שינה אלגנטית ומתוחכמת

זאת עובדה; הנער שלך יהיה בסופו של דבר להתבגר. לכן מומלץ לשקול רהיטים כי הוא תכליתי מספיק כדי לעבוד עבור הילד שלך כפי שהיא מתבגרת. הנה זה למשל מהממים ידי מתכת חברת עיצוב פנים פטאל. חדר השינה היא תערובת מדהימה של אסתטיקת העיצוב של ההורה עם כמה מאפיינים מקסימים, מושלמת עבור בני נוער על סף בגרות. הדפוס הגלי על כרית וילאות מבטא התאמת שחורים ולבן הוא גם מבוגר ו גחמני. פופס של ורוד חיוור מעניק רכות לחדר בלי להרגיש מדי לנוער. התכונה החביבה שלנו היא קבוצת הבל כיסא. זוהי לקחת מודרנית על סגנון קלסי הוליווד ריג’נסי.

שפריץ הדפסי פרחים


צור שנת ילדת העשרה חלומית עם רעיונות אלה מן לטיסיה לורן, של לור נל Interiors. המטרה שלה הייתה לשמור על המרחב מלהרגיש נשי מדי. טפט פרחוני עם הדפסה גדולה מודגשת את הטון המבוגר. כמה Boho אלמנטים אופנתיים, כולל כיסא ביצה נצרים, כריות האצטקית בהשראה, ואת עיצוב קיר בעלי חיים, סייע להקים מזמין אווירה שובבה.

נקודה עבור במסיבות פיג’מות


הנה חדר השינה של נער מושלם עבור פיג’מות ידי לורי ווילס עיצוב. הוא מגיע עם שתי בהשראת וינטאג תאום אפיריון מיטות-אחד עבור הילדה שגרה כאן והשני עבור אורח-ללילה. בעוד צבעים ניטרליים להציע אריכות ימים מסוגנן, לבן, זהב של החדר, הצבעים סגול הוא קלאסי לא פחות. השקעת הדגשים דקורטיביים עם כוח העמידה היא גם נצחון. הנה מעצבת הפנים הלכה עם כריות פרווה מונגוליות מפוארות.

פליז חלומי וחלל Lucite


גלאם זה, לבן, זהב, וחדר שינה עשרה שחורה יגרמו כל בחורה בבית הספר מקנאת בטירוף. החלל עוצב על ידי Custom Shelter נבנה Livingis עבד עם תכונות עכשוויות שגם מבוגרים יהיו לחמוד כמו לקצץ פליז Lucite מיטת האפריון והתאמה תלוי כיסא הוא עם שיק. מאגפי המיטה הם שידות לילה זהים, אשר לתאם להפליא עם כריות פרווה מונגוליות השחורות. הספה האפורה למרגלות המיטה היא ללא ספק תכונה מתוחכמת. כרית ארנב שובבה מרככת את הקצה גדל של הספה.

משענת ראש מדהים לתת הצהרה


שום דבר לא משלים חדר שינה מסוגננת כמו ראש המיטה התקינה. זוהי פיסת ריהוט בסיסית שיכול להתאים אישית שידה בסיסית מיידית. לוסי עיצוב הפנים הוסיף משענת ראש טווס בהשראה עשויה נצרים לחדר שנת העשרה זו. כריות נוי, מצעים לבנדר, בתוספת שתי מנורות שולחן בצבע טורקיז מאירים את החלל עם גווני התבהרות בחדר.

תערובת של לבן וצבעים נועזים


קירות לבנים הם התפאורה המושלמת עבור הדגשים דקורטיביים צבעוניים בחדר השינה העשרה זו על ידי לוסי עיצוב פנים. כיסוי מיטה בדוגמת כחולה וכריות תוססות אגרוף עד המיטה-כיסא פלסטיק יצוק ב זוגות ורודים לוהטים כמו שידה שנייה. אמנות קיר נוספות אישית את החלל. אנחנו חושבים כל חדר בבית צריך להיות צמח יפה. יש חדר שינה זה סחלב ורוד מקסים.

חדר שינה החוף המושלם


חדר שנת ילדת העשרה בבית קולוניאלי מודרני, זאת על ידי לטיסיה לורן, של לור נל פנים, יש מראה ביציי ותחושה שעובד עם האישיות הספורטיבית של העשרה. זה גם תואם היטב עם סגנון החוף נמצא בכל שאר הבית. קיר המכוסה בליה, לוחות עץ לבנים, אולי שדהו בשמש, ליצור את המקום המושלם לתלות סדרה של דפסים ביצ’סקייפ. טובלים צבועי מצעים בגווני אוקיינוס ​​בהשראה משפרים את אווירת הים של החדר.

בכל חדר שינה צריך להיות נוח מושב-פה היא לובשת צורה של פוף faux פרווה. בחללים מזדמנים, אתה תמיד צריך לשקול דקורטיבי עדיין תאורה והענייניות מחומרים טבעיים כמו נברשת שוליים דו-שכבתית זו עשויה חוט כותנה.

מרחב עם קירות פסי השפעה


חמש מילים לסכם שנת העשרה זו על ידי קרי רוזנטל Interiors: סוכר, תבלינים, וכל דבר נחמד. קירות פסים ורודי Soft ליצור השפעה משמעותית בלי מהמם את שאר החלל. מסגור המיטה בגודל המלאה הוא בכושר מראשות פריסאית בהשראת נסיכה צעירה.

ריהוט ואבזרים לבנים להפיק את המירב בחלל הקטן על ידי יצירת אווירה פתוחה ואוורירית. התכונה החביבה שלנו הוא הכיסא כצורת ענן, פרפר מכוסה פרווה מונגולית faux. הערת התקרה-מעצבת הפנים נטשה את זול, סומק הר גוף תאורת מוגבה השינה עם נברשת שיק עלובה.

חדר שינה עם ספה ללא מסגרת


ניתן לטעון שנת עשרה הטובה ביותר יכולה להכיל חברים. הצד הימני של שטח זה על ידי Hibou עיצוב חברה כולל ספה ללא מסגרת גדולה המורכבת כריות רצפה בהשראה המרוקאית. שני שרפרפים מונגוליים מכוסי פרווה ליצור יותר מקומות לשבת.

מוגבה שינה עכשווית


מבוגרים בני נוער עם טעם מעודן יכול להיות בררן מאוד. חדר שינה זה על ידי קארן B וולף Interiors צעדים באתגר עם אבזרים דקורטיביים כי מרגישים 100 אחוזים מבוגרים כמו ראש המיטה מצויץ הקטיפה אפורה חומה. הווילונות ואת השטיח, אשר שניהם כוללים דפוס סבכה גיאומטריות שונות ועכשווי, להוסיף עוד תחכום ברמה. פופס של צבעים בהירים, הכי ורוד אדום חם במיוחד, לשמור על המרחב מרגיש צעיר.

חדר שינה נוער מונוכרומטי עם חפצים מותאמים אישית


אתה לא צריך לשלב הרבה צבעים עזים לתוך חדר השינה של נער. לדוגמה מונוכרומטי זה על ידי קארן B וולף Interiors משלבת שכבות של לבנדר רך עם רמזים אחדים של אפור בלחש. התוצאה היא שינה מרגיעה ומנחם מיועד לשנת לילה טוב. שפע של מקום אחסון הוא גם חיוני. משמאל שני פתרונות חכמים. ראשית, יש את המנהג מובנית מדפים יחידים עם שידה מינית, אידיאלי לאחסון גופיות ותחתונים. הבא הוא מושב ליד החלון המקסים עם מגירות אחסון מושלמות להחביא ג’ינס.