Skip to main content

רעיונות חדר שינה מדהימים עבור ילדות קטנות

קישוט חדר השינה של ילדה קטנה

השנים בבית הספר היסודי הן תענוג. לא עוד תינוק או פעוט המחייב באמצע-of-the-לילה טיפול, אך עדיין לא נער עם יחס מתאים, הילד היסודי-הגיל, על פי רוב, הוא מלא כיף, אהבה, וגחמות. אם יש לך בת בקטגוריית הגיל הזה, הזמן של זה בשבילה להיות שינה המשקף את מעמדה בתור “לא תינוקת”,” אך עדיין שומרת על התמימות של ילדות. להלן עשרה רעיונות לקישוט חדר שינה כי יהיה ריגוש כל ילדה קטנה, מתחיל עם מרחב מקסים זה מן Chango ושות

תהיה שמח

Citrusy בהיר, מלא נגיעות עליזות, וכמעט טרופי בעצמה ושהמשית שלה, הנה שינה סופר צבעוני מן לוסי חברה שמקבלת תקין הכל: טפט חמוד, ואהוד בובות פרווה, שמיכה לזרוק עליזה כי קשרים יחד הצבעים , ונגיעות כיף יותר בצל הרומי, כוננית כסף רטרו, ומנורות זכוכית. אבל זה ירוק ליים, צהוב שמש, ואת הצבעים ורודים פוקסיה כי גונב את ההצגה. קשה למצוא משולבת צבע טובה יותר עבור חדר השינה של ילדה קטנה.

אל תשכחו את התקרה

ניתן לצבוע את התקרה בכל חדר שינה, כמובן, אבל זה מגע במיוחד כיף בחדר השינה של הילד. החדר של הילדה הזו, נמצא על Interiors JWS, הנו חלל די מלא עם נגיעות גדולות כמו הנברשת, כסא תלוי, ועל שטיח מדובלל, אבל זה הפסים-אוהל קרקס על התקרה כי לבעוט את הגחמות.

טיפי שינה משותפים

אם יש לך בנות צעירות שיתוף שינה, לתת לכל מה לומר איך החדר מעוצב, אבל להיות מוכן צעד כמו המילה האחרונה. כמה ילדים אוהבים אישית הקטע שלהם של החדר; אחרים רוצים להתאים. רק כדי להיות בטוח שכל בחורה בעלת שטח לאחסון החפצים האהובים עליה, ויש מקום שולחן מספיק עבור שניהם לעשות את שיעורי הבית באותו זמן. מרחב מקסים זה מן Interiors הירח של Finnian משתמש צבעים שלווים של אפור ירוק, כחול, ורך.

צבעוני אין להביע ורוד

המון ילדים רוצים חדר שינה קשת-בהיר, ומדוע לא? אם הבת שלך אוהבת את הצבע, אבל לא בהכרח כל ורוד, לשמור על הרצפות, הריהוט והקירות (למעט אולי קיר המבטא אחד) נייטרלי, ולאחר מכן להתפרע על מצעים, ריהוט קטן, ואביזרים. ציור קיר מבטא מטורף-בהיר הוא עוד סממן כיף שפועל במרחב של ילד אבל הוא יותר מדי עבור חדר השינה. חדר מקסים זה נמצא על קרפט-O-מניאק.

ספק חקירת תחום

שיעורי הבית הליליים של הבת שלך יגדלו יחד איתה. כל ילד בגיל בית הספר צריך דסק זמן לימוד. הדלפק פשוט שבחזיתו לוח מודעות גדולה שמוצג כאן הוא המקום המושלם מחקר. אבל מה שהופך מיוחד בחדר הזה הוא הקיר המקסים המעוצבים וזה צמד לשכפל. שעליך לעשות הוא למלא חלל מעל המיטה עם טפט ססגוני בדוגמת להפליא. זוהי DIY קל, ואתה בטח רק צריך אחד גליל של נייר.

יסודות רהיטים עם Stick

אלא אם כן יש לך תקציב המאפשר רהיטים חדשים מדי כמה שנים, אתה תרצה לבחור סט שינה שגדל עם הבת שלך. החדר המוצג כאן הוא מענג עכשיו-מה נערה צעירה לא אוהבת את כל החולצה המנוקדת ואת הפוסטר כלב נפלא? הריהוט הלבן הבסיסי לא יהיה בעיה בטיפול לוח בוגר יותר, מצעים, ואבזרים כאשר שנתי העשר מגיעות.

נגיעות תקציב

האם הבת שלך יש טעם נסיכה, אבל התקציב שלך הוא קצת פחות מלכותי? אל דאגה, אתה יכול בקלות להוסיף נגיעות יפות מבלי לבזבז הון תועפות. קח טיפ מחדר זה נמצא על C מגזין, ו מעטרים מיטת קומתיים פשוט עם הרבה גדילים צבעוניים. הבא, להוסיף אוסף של כיף כריות צבעוניות, ואז לתלות נחש-נוצות על הקיר. וואלה, השינה מוכנה הנסיכה הקטנה שלך, ואת חשבון הבנק שלך עדיין לא נפגע.

השתמש מבוגר צבע

אין להכחיש כי ילדות קטנות רבות לאהוב את כל הדברים ורודים, אבל זה לא אומר בחדר של ילדה צריך להיראות כמו מפעל מסטיק. בין חדר השינה סטיל רחוב אולפני המוצג כאן מדגים כמה טוב נייטרליים יכול לעבוד בחדר השינה של הילדה. גוף התאורה הנפלא, באנר דגלון כיף, פולקה דוט מצעים להוסיף מספיק וגחמות לחלל, אך המראה הכללי הוא די מתוחכם.

נסיכה קטנה

האם אריאל, סינדרלה בל החברים הכי טובים של הבת שלך? האם היא אוהבת כל נסיכת דיסני חולמת להגיע לכדור בכרכרת דלעת משלה? היא לא לבד-הנסיכות הרבות של דיסני כבר אהבו דרך כמה דורות של בנות. איזו דרך טובה יותר כדי לקשט את החדר שלה מאשר עם ציור קיר מלא קיר של דמויות האנימציה האהובות עליה? אתה יכול לשכור muralist ליצור אחד- of-a- סוג עיצוב, או לקנות ציור קיר טפט כי הוא קל ליישום בעצמך.

DIY וגחמות

הנה לחדר אחר כי שרגש כמעט כל ילדה קטנה, אבל הוא לא הולך לשבור את התקציב שלך. כלי המיטה הפרחונית ויפה, מדפים מלאי בובות היטב אהבו חיות מפוחלצות, ואת ערכת הצבעים מושך בכל התוספות לזירה, אבל זה פומפונים נייר עד פרחים על התקרה ואת פרפרי faux ניגרו על הקיר והחלונות כי בתורו המרחב לתוך וואו. אם אתה לא רוצה לקנות pretties נייר דומה, זה מספיק קל כדי להפוך משלך. עזיבת כיוונים אלה לפרחי נייר DIY ופרפרי קלטת washi.

כותרת לכיוון בני נוער

אחד הצבעים הפופולריים ביותר עבור חדר השינה של ילדת preteen הוא ורוד, לבן, ושחור. קח מבט אחד בחדר המוצג כאן, ותראה למה: זה שילוב המושלם של תחכום, תמימות, קוצר רוח. Stick עם שחור ולבן על הריצוף והריהוט, ואתה יכול לשנות את הנושא בקלות אם הבת שלך בסופו של דבר מחליטה שהיא זקנה מדי בשביל ורוד.

You may also like