Skip to main content

10 רעיונות יצירתיים עבור קירות חדר אוכל

קירות חדר האוכל שלנו הם בחלל אחד בביתנו שנותן לנו רישיון Creative לעשות משהו בלתי צפוי לחלוטין. אפילו הקטן ביותר בחדרי אוכל יכול להתמודד עם טפטים בדוגמת וצבעי קיר כהים. כן, בחדר האוכל שלך משותף עם המשפחה והאורחים, אבל לרוב זה יושב ריק. החדשות הטובות הן כי מכיוון חדר האוכל שלך אינו משמש 24/7, אתה יכול להיות יותר יצירתי עם צבע ועיצוב. אנחנו אוהבים את הרעיון של הפיכת חדרי האוכל שלנו למקום שבו אנחנו רוצים לבלות יותר זמן. הנה 10 הרעיונות האהובים שלנו ליצירת חדר אוכל החלום שלך עם השראות קיר יצירתיים:

1. לחמם את חדר האוכל שלך עם עץ קולח

זהו אתגר להתחמם חלל אוכל פתוח או להביא אופי לחדר רגיל. דגשי עץ מושבים הם על-מגמה כרגע ויכולים למרכז חלל אוכל פתוח עם צבע ומרקם. עבור חדר אוכל רגיל, קיר מבטא עץ מוסיף אלמנט אדריכלי נחוץ.

2. מתכתי טפט מוסיף גלאם לחדר אוכל ניטראלי

אם אתה רוצה לשמור על חדר האוכל שלך מחפש ניטראלי, מרקם דפוס הסוד כדי שזה יהיה מעניין. טפט הדפס מטאלי ב עכשווי, ודפוסים גרפיים להביא אור לחדר ולהאיר גופי התאורה שלך. גם את היתרונות בחדר נייטרלי ביותר או מינימליסטי מן שביב של הדגשים מתכתי, כל עוד אתה שומר פלטת הצבעים שלך פשוט.

3. הדגש פרטים ארכיטקטוניים עם צבע

אוכל בחדר מובנה ins לתת לך את ההזדמנות כדי להוסיף גוונים משלימים די מבלי לצייר כל קירות. אין מובנית ארונות? אין בעיה! ארונות סין, לולים ואף כונניות יכולים להיות מותאמים אישית עם צבעים. אתה רוצה לבחור צבע מבטא שצץ מן הארונות כדי באמת להראות את זה. מפזרי צבע המבטא שלך ברחבי החדר עם מצעי שולחן יצירות אמנות עבור סגנון מעוצב באופן מקצועי.

4. מוסיפים צבע קירות חדר האוכל שלך עם וילונות

זה לא תמיד אפשרי לצייר קירות חדר האוכל שלך. בין אם אתה משכיר או שאתה פשוט אין לי זמן להתמודד עם פרויקט צבע, וילונות יכול לתת לך את הצבע שאתה צריך. הדפס או וילונות בדוגמת יכול להוסיף הרבה צבע לחדר האוכל שלך, נותן לך שפע של צבעים המבטא עבור צבעים לקשט שלך. הטיפ הכי טוב באמצעות וילאות לקשט קיר הוא להיות נדיב איתם – זה אומר הוספת סט נוסף על המוט למלא את הקיר. אם תרצה להשתמש וילונות בחדר האוכל שלך כמוקד, להתקין מוט וילון רחב הרבה יותר מאשר החלון שלך ולמלא את החלל הנוסף עם וילונות נוספים.

5. ג’אז למעלה מזדמנים שלך  ד חדר ining עם פסים

אנחנו אוהבים פסים, במיוחד על הקיר. פסים אופקיים מודגשים יכולים ליצור מרחב אוכל קטן להיראות גדול יותר ולתת האשליה של פרטים אדריכליים. אתה רוצה לשמור הפסים שלך פשוט עם כמה צבעים, במיוחד אם יש לכם חדר אוכל קטן. אומנות בחדר אוכל פסים נראית הכי טובה כשהוא פשוט גדול – קטן או יצירות אמנות עסוקות הולכות לאיבוד בתוך קיר של פסים.

6. צבעים ודפוסים Mix לתקן חדר אוכל משעמם

אל תתביישו על ערבוב דוגמאות וצבעים כשאתה לקשט את חדר האוכל. יש לך אפשרויות יצירתיות יותר עבור חדרים לפחות בשימוש של הבית שלך, כך להיות ללא חת הבחירות שלך. אם אתה רוצה לערבב דפוסים (כמו פסים פרחוניים) אבל לא רוצה להגזים, לוח צבעי מונוכרומטי יכול לעזור. קישוט בגוונים שונים של אותו צבע נותן לך לוח צבעים עדינים והוא אדיב לכל סוג של דפוסים בתוך כי פלטת הצבעים – את הטוב שבשני העולמות.

7. ציור קיר תמונה מציאותית נפתח חדר אוכל קטן

ציור קיר התמונה על הקיר שלך יכול להפוך את חדר האוכל שלך כאילו זה נמשך לנצח. ציור קיר זירת החוף מרגיע ונותן לאורחים נוף מרגיע ליהנות עם ארוחה. פנק ציור קיר הקיר שלך כמו קיר מבטא, משייכת צבעי הצבעים לקשט שלך. 

8. אל תפחד של צבעים עזים על קירות חדר האוכל שלך

אנחנו אוהבים צבעים עזים, וחדר האוכל שלך הוא המקום המושלם להראות את זה. כמו חדר איפור, חדר האוכל שלך יכול להתמודד עם הצבע האהוב עליך בקלות. אם אתה לא מוכן להתחייב צביעת כל קיר בצבע מודגש האהוב שלך, תן את הפרטים האדריכליים של חדר האוכל שלך להיות המדריך שלך. יו”ר מסילות, כִּיוּר דפוס הקיר לתת מופרדים נשברת בקלות בצבע הקיר. אם חדר האוכל שלך אינו כבר יש פרטי קיר שעובדים עם קירות בשני צבעים, לשקול הוספת דפוס או פס פשוט המפריד בין שני צבעים.

9.   יצירת דרמה עם התקרה בחדר האוכל שלך

אנו יודעים כי חדרי האוכל שלנו יש ארבעה קירות, אבל האם ידעת כי יש קיר חמישי לקשט? תקרת חדר אוכל שלך היא חלק חשוב של התכנית לקשט שלך. נברשת היא לעתים קרובות מוקד בחלל האוכל שלך, לשים את כל העיניים על התקרה שלך. אתה יכול לנצל את זה קיר נוסף על ידי הוספת צבע מבטא, עץ קולח או אפילו טפט. תקרת הבד הריק שלך.

10. טפטים מודגשים + צבע מבטא גדול = חדר אוכל Rockstar

אנחנו אוהבים כלי שולחן עם זה “וואו פקטור.” זה קל יותר ממה שאתה חושב כדי ליצור חדר אוכל מודרני מדהים בביתך עם טפטים וצבע. אחת הדרכים הקלות ביותר כדי ליצור הצהרה על קירות חדר האוכל שלך הוא טפט עם דפוס גרפי. דפוסים שחורים, אפור ולבנים לתת לך צבעים ברורים להוספת צבע מבטא תוסס. צבעים פשוט מאפשרים הטפט שלך לזרוח וצבע המבטא שלך כדי לשחק תפקיד תומך.