Skip to main content

12 Puiki Studio butas maketai Inspire

Tiesiog todėl, kad jūsų studija yra mažesnė nei 600 kvadratinių pėdų, nereiškia, kad jis turi jaustis kaip mažytė bendrabučio kambaryje. Iš tiesų, yra daug kūrybingų būdų panaudojant erdvę kiltų todėl jaučiasi labiau atviri ir pakankamai daug. Žinoma, jūs negalite stebuklingai plėsti savo viešbučio pėdsaką (nebent jūs numušti savo artimą sienas). Bet su šiek tiek erdvės planavimo ir dešinėje dekoro, galite padidinti kiekvieną kvadratinį colį savo vietoje sukurti suaugęs namų jums verta-ne rekonstruoti reikia!

Toliau butas maketai rodo, kaip lengvai ji yra dirbti su tuo, ką turite, ir sėkmingai papuošti mažą erdvę. Galimybės yra beribės net su kvadratinėmis pėdomis trūkumas.

Padaryti Besaikis žiūrėjimas Geriau


Padarykite savo butą jaučiasi milžiniškas, sukuriant atskiras gyvenimo sritis. Bet kiek kvadratūrą turėtumėte priskirti kiekvienam skyriuje?

Apsvarstykite, kas leistų jums laimingesni namuose.

Nori pakviesti draugus per už “Netflix”? Asmuo, kuris gyvena šiame NYC studijoje sukurtas didelis gyvenamasis kambarys vertas besaikis stebėjimas šaliai atsisakyti kai kurių miegamasis ir valgomasis erdvę.

Jei neleidžiama, sienų dažymas, čia jau kita idėja pavogti iš šio buto – Išimamas, nulupkite ir klijuoti tapetai. Tai lengva įdiegti, ir jis bus Uzpost nuobodu sienos nepakenkiant užstatą.

Paverskite savo Studio į Boutique Hotel


Jei visada esate kelyje ir namų yra tik vieta, kur jūs dušas ir miego, kodėl gi ne stiliaus savo butą kaip viešbučio kambaryje boutique?

Pavyzdžiui, tai 300 kvadratinių pėdų namo yra supakuota su funkcijomis rasti adresu madinga patalpos, visi pateikti žingsniai iš lovos, taip pat prašmatnus virtuvėlė, keletą gabaliukų retro baldų ir, žinoma, kuravo mini baras (tai ant palangės.)

Tačiau šio buto žvaigždė, kaip jums rasti bet stilingas viešbučio kambaryje, yra patogi lova apkamšytoje aukštos thread count lapų.

Papuoškite Patinka Mad Man


Kai jis ateina į mažą erdvę dekoravimas, nieko pranoksta magišką kambarys plečia įgaliojimus žemo profilio, midcentury baldų.

Palyginti su daugeliu šiuolaikinių stilių, midcentury dizaino sėdėti daug arčiau grindų, todėl lubos ir langai atrodo aukštesni. Tokia yra šio saulėtą 270 kvadratinių pėdų studijoje Montmartre, Paryžius atveju.

pasipūtėliai aspiracijos


Jei turite aukštos lubos, galima stebuklingai pakelti daugiau sugyvenamas plotą kvadratinėmis pėdomis su palėpės lova.

Tai laimėti idėja, kad pertvarkyta šį 193 kvadratinių pėdų studiją Stokholme į vieno miegamojo duplex žiūr jaukus gyvenamasis kambarys.

Bet antras lygis yra ne vienintelė priežastis, tai Skandinavijos kerėtojas atrodo daug didesnis nei jo faktinio dydžio. Sienos ir dekoro abu galerija balta. Kartu jie Blur kur lubų pradeda kurti atvirą ir erdvus poveikį. Kambarių atšilimas akcentai metalo ir odos išlaikyti šviesią, baltas interjeras jausmas antiseptikas.

Jei apsėstas sandėliavimo, kita įdomi funkcija yra laiptai su įmontuotais stalčiais. Tačiau, jei jūs pavogti šią idėją, prašome pridėti turėklai saugumą.

Dvivietis Pareiga Sofos


Ši geležinkelio butas Geteborge, Švedijoje, yra mažesnis nei 190 kvadratinių pėdų. Štai kaip dailiai pateikti dekoro transformavo Minuscule būstą į mažą patogų gyventi.

Pirmoji darbo tvarka buvo sukurti daugiafunkcinį plotą tiek miego ir bendravimas. Gražiai stiliaus lova, kad dvigubinamas kaip sofa iškirpti idealią vietą. Ilgakojė stalas ir taip pat du maži stalai, kurios neturi užgožti iš kambario atvirumo pridėti funkciją.

Padailinkite šioje mažoje lizdą yra jaukus Maroko kilimas.

“Presto, pakeisti-O išdėstymas


Kai jis ateina į optimizuoti mažutėlis studijos, Grahamas Hillas yra ne padaryti juos jaustis dvigubai jų dydį vedlys. Jo bendrovė, LifeEdited, dirba su architektais ir kūrėjų ultra pakenčiamos mikro butų kūrimą.

Hill Dabartinis projektas yra 350 kvadratinių pėdų studija, kad jis dalijasi su savo partneriu ir savo dviejų šunų. Laikydami išdėstymo skystis yra raktas į savo namų daugiafunkcinis.

Dvigubo muito baldai leidžia. Universalus vienetų, pavyzdžiui, modulinės sofos ir plėsti žurnalinis staliukas gali greitai paversti Hill kambarį į valgomuoju. Žiūrėti saugojimo sienos priešais televizoriaus? Jis slepia Murphy lova.

Darbas kiekvieną užkampis


Šis mažas lizdą daro dauguma kiekvieną užkampis ir plyšys sukurti tris atskirus gyvenimo sritis.

Mažas išpjova kampe sukuria ideali vieta lovoje ir papildomos atminties.

Priešais virtuvės įėjimo, iš sienelė pleistras tampa jaukus pusryčiai užkampis.

Visoje iš pietų stalo yra meilė sėdynė, kuriuo nustatoma kambarį. Kilimėlio priešais pagerina atskyrimo visose trijose srityse jausmą.

Permąstyti lovos koja


Pateikimas baldus šalia savo lovos papėdėje yra dar vienas puikus būdas sukurti šiek tiek atskirta svetainės ir miegamojo zonose. Jūs galite naudoti sofą arba stalas, arba abu, kaip parodyta šiame ryškus ir spalvingas mikro-Loft centro Los Andžele.

Ar jūsų studija turi prieškambario prieangis? Laikykite savo pagrindinį Gyvenamas plotas netvarką nemokamai laikyti laikymui ir eksponavimui baldai prieangyje.

Dizaino tikslai verta investuoti


Jei turite savo studijinį butą, apsvarstyti investuoti į protingas pastatytas-ins ir lankstus baldai. Funkcijų, pavyzdžiui, tai bus ne tik savo erdvę jaustis didžiulis, bet taip pat gali pridėti vertę jūsų namuose, kai atėjo laikas parduoti.

Štai keletas dizaino tikslai, įkvepia. Ši studija pirmą NYC mikro-gyvenamasis pastatas suprojektuotas nArchitects funkcijos keičia baldus ir integruotą saugojimo, kad maksimaliai plotą kvadratinėmis pėdomis.

Built-in spinta sienos už sofos slepia Murphy lova. Toliau TV vienetas suteikia papildomą kambarį išlaikyti stuff iš akių. Inovaciniai sprendimai, pavyzdžiui, dvigubo muito žurnalinis staliukas ir plėsti virtuvės konsolės sukurti daugiau erdvės valgomasis arba darbo.

Žemomis lubomis? Jokiu problemu!


Dalijant erdvę skirtingoms reikmėms dėžutėje formos studijoje su žemomis lubomis tik atrodo sudėtingas.

Apgaulė yra naudoti tinkamą baldus. Miesto San Franciskas mikro-Loft puošia žemo profilio ir ilgakojė radinių mišinį. Į baldai neužima vertikalios daug vietos, todėl lubos atrodo didesnis.

Tai lengva nukopijuoti išdėstymą vietose normalaus dydžio lovą šalia žemo profilio sofos sukurti papildomą baldą. Kambarys daliklis į lovą galvos yra aukščiausias objektas butą. Tai carves iš valgomojo užkampis puošia pramonės įkvėpė baldais.

Užuolaidos? Taip prašau!


Nusibodo žiūri į virtuvę, o lovoje? Jūs galite padaryti savo miegamajame jaučiasi labiau asmeninįpranešimą su pertvara.

Yra daug dalykų įvairovė, kad bus gauti darbą, iš širma į built-in stumdomas duris. Bet mes mieliau šio kambario daliklis užuolaidų pastebėtas butą balto akmens Studios Phoenix paprastumas.

Tai 450 kvadratinių pėdų būstas taip pat turi 200 kvadratinių pėdų kieme.

Sveiki su vienu miegamuoju

Paversti savo cookie cutter studiją į prašmatnus vieno miegamojo bute yra visiškai įmanoma, su kelių pagrindinių vienetų. Trys išskirtiniu daiktų transformuoti šį buvusį avarijos trinkelėmis į Jewel Box namuose.

Pirma, yra IKEA Kallax spinta (tai kainuoja tik $ 200!), Kad iškirpti miegamajame. Jei jūs ieškote sprendimo, kuris bus ne blokuoti saulės, šis įrenginys yra puikus mažoje erdvėje pertvara. Ji taip pat teikia praktinę saugojimo, kuris beveik kiekvieną Studijos tipo apartamentai reikia.

Be to, puikus, didelis Ikat kilimas inkarai kambarį. Kadangi sienos yra plikas, spalvinga grindų danga daro didelį stilingą pareiškimą.

Koks gabalas de varža ? Lucite saugojimo krūtinės. Kadangi prekės yra visiškai aišku, tai neatrodo, kad imtis ploto.

You may also like