Skip to main content

Kaip Suasmeninkite butą Nuoma dėl biudžeto

Interjero dizaino entuziastai puikiai žino, tik kiek iš apgalvotai stiliaus ir meistriškai-išdėstyti namuose galia gali imtis mums-tai motyvuoja, skatina ir įkvepia mus kiekvieną dieną, taip pat demonstruoja mūsų unikalią asmenybę niekam kviečiame daugiau.

Tačiau, jei esate kaip daugelis, kurie gyvena nuomojamame name ar bute, tada jis gali jaustis tarsi iššūkis tiek pritaikyti ir individualizuoti savo namus iki tobulumo be Sutrikimas žemvaldžiu. Laimei, tai tikrai daug lengviau, nei jūs manote ugdyti savo geriausią interjerą, net nuomojamas erdvėje.

Jei jūs ieškote padaryti savo nuoma tikras atspindys savo asmeninį stilių, atlikite šiuos paprastus (ir dvipusius!) Patarimų, kuriais galite paįvairinti savo namus.

Įtraukti Nuimamas Wallpaper


Tapetai mato didelę atgimimas interjero dizaino scenoje, ir tai žudikas būdas transformuoti savo namų išvaizdą. Jei nerimauti, kad jums nebus suteikta galimybė ją pašalinti, kai ateina laikas judėti, nereikia nervintis! Šių dienų, ten super prašmatnus ir labai nuimamas tapetai, kad gali dirbti projektavimo magija ir būti pašalintos be pėdsakų, kai atėjo laikas į naują erdvę tona.

Perjungti Up Your Apšvietimas

Jūsų namų apšvietimas atlieka daug svorio, kai jis ateina į auginti savo išvaizdą savo bendrą Vibe. Jei šiuo metu dirba su pasenusiais šviestuvai, ar paprastas apšvietimo jums nepatinka, sukeisti juos naujam pakabukas šviesos ar geometrinės liustra, kaip šis madinga viena iš Sarah Stacey Dizaino greitai ir visiškai pakeisti savo estetiką.

Atnaujinkite savo Kilimėliai

Ne tik kilimai iš karto sušilti savo dizainą, bet jie taip pat žudikas būdas pademonstruoti savo asmenybę. Ir ten yra tiek daug skirtingų tipų pasirinkti kiekviename kainų taško, kad tai vėjas rasti vieną, kad puikiai tinka jūsų stiliaus jautrumo. Bonus taškų, jei sluoksnis du iš jų, pavyzdžiui, šiame kambaryje nuo Triibe, dėl madinga liesti tie.

Padovanoti Meilę jūsų sienos

Tapetai yra ne vienintelis būdas jūsų sienos gali transformuoti savo išvaizdą. Iš galerijos sienos pluošto meno, sienos dekoro gali padaryti sunkiųjų kėlimo daug asmeninio stiliaus priekyje. Ir, jei turite savo nuomos vietos, kad jūs ieškote daugiau aiškiai apibrėžti, kaip tai espresso bare nuo projektavimo Love Fest, integruojant galerija siena yra neįtikėtinai paprastas ir veiksmingas būdas tai padaryti.

Gydyti jūsų “Windows”

Nesvarbu, ar pasirinksite šviesos ir vėsus ar ilgas ir dramatiškas, jūsų langų procedūros yra ne-nepavyks būdas pagerinti savo išvaizdą. Ir jei jūs esate kaip ir daugelis iš mūsų, kurie dirba su mažiau plotą kvadratinėmis pėdomis nei mes norėtume, įrengiant jūsų užuolaidų lazdele virš langų ir investuoti į itin ilgomis užuolaidomis, kaip minkštas rožinė tie parodyta čia iš Suzy Hoodless, bus rimtai padidinti savo vizualinę erdvę padaryti savo lubos atrodo didesnis.

Žaisti su augalais

Augalai nepralenkiamas jų gebėjimą padaryti namuose jaustis kaip namuose. Jie valo savo orą, pridėti tekstūrą į savo estetika ir įlieti savo erdvę su visais geros savijautos ritmais rūšių. Plius, vazos ir indai, jie laikomi yra supakuota su daug asmeninį dekoro potencialą.

Pakeiskite Up Your Hardware

Daug spintelės, kuris ateina su nuomos namus palieka daug geresnės. Ir nors jūs greičiausiai negali įdiegti visiškai naują užsakymą spintos be Sutrikimas savo savininkui, galite žymiai pagerinti savo stilių tiesiog pakeičiant iki aparatūrą. Nuo sudėtingas odos išsitraukia, kaip šie iš Emery Grey dizainas įnoringas agatas rankenėlių, yra begalinis veislių pasirinkti.

Bring It knygų

Knygų mylėtojai, džiaukitės! Be to, šėrimo jums žinių ir plėsti savo požiūrį, jūsų mėgstamiausios knygos taip pat gali žymiai padidinti jūsų namų stilių. Jei neturite knygų lentyną, apsvarstyti galimybę įdiegti keletą plaukiojantieji lentynos, kaip šie iš ne tik namų šeimininkė ir mažai priežiūros, neįkyrus būdas parodyti savo mėgstamus istorijas.

Atnaujinkite savo Vonios kambario įranga

Nes ji gali būti taip brangu, vonios kambarys dažnai yra paskutinė vieta, buto šeimininkas šakutė per pinigus renovacija. Jei Jūsų ieško šliundra arba pasenusi, viskas, ką jums reikia atnaujinti savo išvaizdą yra keletas naujų armatūra. Žalvario ir aukso santechniką, kaip šių luxe tie iš Marcus dizainas, yra super populiarus dabar, bet viskas nuo matinė juoda su šlifuoto sidabro gali dirbti stebuklai pagerinti bendrą Jūsų vonios kambariui išvaizdą.

Įdėk savo saugojimo Darbas

Ieškote būdas gauti organizuotas ir padidinti savo stilių tuo pačiu metu? Tada įtraukti keletą stilingas saugojimo vienetų į namus savo įvairių daiktų. Ne tik jie užtikrina jūsų vieta lieka tvarkingas ir netvarkos nemokamai, tačiau jie taip pat būna pakrautas su potencialu rodyti savo mėgstamus lobius. Tik pažvelkite šių ryškiausių cubbies nuo A La Mode išvaizdą.

You may also like