Skip to main content

15 Eclectic ванні кімнати з Сплеск Чудовий синій

Ідея створення еклектичною ванній може бути як весело і складною в той же час. У той час як багато домовласників насолоджуватися прохолодним зім’яти квітів, текстур і навіть епох , що еклектичний стиль приносить, потягнувши її з елегантністю може бути складним завданням в насправді. Додайте до цього зростаючого бажанням домовласників мати заспокійливу ванну , яка поєднує в собі нотку сучасності з обраним стилем дизайну, і завдання на проектування стає ще більш заплутаним. Але сьогодні у нас є колекція з 15 чудових еклектичних ванних кімнат , які забезпечать вам натхнення та ідеї , які ви можете покласти в використанні. І найкраща частина полягає в тому , що всі вони приходять зі здоровою дозою синім!

Пенні плитка в синій створити захоплюючий фон

Чому синій запитаєте ви? Під – перше, він є найкращим основний колір у ванній кімнаті і прекрасно поєднується із заспокійливим нейтралів і білий. Додайте до цього безлічі екзотичних відтінків , які вона пропонує, і сині еклектичні ванні кімнати абсолютно ідеально підходять для тих , хто хоче грайливу, елегантну і стильну ванну кімнату , яка відображає їх індивідуальність.

поверніться стін

Одна з торгових марок еклектичного стилю є легкістю, з якою він дозволяє змішувати різні стилі дизайну розтяжки різних десятиліть і навіть епох. У той час як це дає вам велику різноманітність з точки зору приналежності, марнославство, дзеркала і освітлення, яке ви можете вибрати для еклектичною ванній, він також вимагає ретельного переходу між контрастними елементами. Колір це найпростіший спосіб, щоб зв’язати ці різні стилі разом, і синім робить це з красномовною легкістю. У ванних кімнатах, стіни покриті в світло-блакитний плиткою сповістити кольору, зберігаючи при цьому його класним.

Вишукане використання блакитний плитки у ванній кімнаті

Освітлення, настінна плитка створює тонкий Ombre ефект у ванній кімнаті

Якщо ви хочете вийти за рамки плитки, а потім думати про шпалерах, який робить велике повернення в 2015. стінного розпису, плитки для підлоги і навіть на стелі можна додати синій в еклектичною ванній без захоплення і робить його візуально переважною. Повторіть цей відтінок в сантехніці, сунеш і інші варіанти, які Ви робите, і у вас є творча, індивідуальна і позачасова еклектична ванна.

Винятковий спосіб додавання синього кольору у ванній кімнаті

Барвиста невелика ідея ванній

Водонепроникна стіни фреска додає колір в маленькій ванній

Холодні відтінки синього

Велика перевага вибору кольору, як синій є безліччю відтінків, які він пропонує і легкість, з якою один відтінком переходить в наступний. Так як же це грати в свою користь в еклектичною ванній? З чого контрастні текстури і елементи дизайну важко, ви можете використовувати цей перехід в тіні, щоб зв’язати їх разом без особливих зусиль. Ви не обмежені тільки один «важко знайти» відтінок, роблячи покупки для ванної, світильники або аксесуари, що робить ваше завдання все більш легко. Відтінки, як чирок і бірюзова можуть принести натяк на зелений, який може бути використаний для переходу до зелених аксесуарів у ванній кімнаті!

Золото приносить повітря в королівські привілеї ванній

Плитка в душі принести контраст і елемент несподіванки для установки

Ванна кімната з чирок плиткою та ванної в червоному

Підроблена плитка стіна фреска створює веселий фокус у ванній кімнаті

Натисніть на багато відтінки синього для барвистою ванни

Замочіть в блакитному!

Проектувальники пропонують дотримуватися основного білого тла при формуванні еклектичною ванній, так як вона допомагає в створенні заспокійливу, позачасове простір. Синій є ідеальним партнером тут, як це працює блискуче з білим і не здаються недоречними або позбавленим смаку, навіть в найменшій ванних кімнат. З старовинними ваннами і ретро-дизайном, приймаючи на себе в останні кілька років, думати про барвистою ванній в блакитних (левових лапах або автономно), щоб оживити установку. Якщо білий не працює для вас, ви можете навіть вибрати все-синій фон для монохроматичного погляду.

Ванна приносить синю красу цієї еклектичної ванній

Прекрасне використання синього кольору в еклектичною ванній

Brilliant ванній в блакитному з чудовою стіни мистецтва

Унікальний дизайн стелі додає колір і чуття у ванній кімнаті