Skip to main content

15-Point Контрольний список Перед початком ремонт ванної

Ремонт ванної захоплююча завдання. Але , перш ніж стрибати , щоб вибрати останню плитку або ванній дизайн, є деякі менш цікаві речі , щоб розглянути , щоб ваш проект виявляється саме так , як ви мріяли його. Тому що ремонт ванної кімнати може бути гнітючими, забирає багато часу і дорого, ми підготували простий 15-бальний контрольний список , щоб переконатися , що ваш проект залишається на трасі і ремонт проходить гладко.

1. Бюджет

Якщо ви вже не знаєте, що ви повинні працювати на ідею про те, скільки ви хочете витратити на ремонт ванної. Установка бюджету допоможуть вам, як ви приймаєте рішення про те, щоб включити в реконструюють. Після того, як ви з’ясували, що ви можете витратити і віднімають суму, що виділяється на працю, ви будете мати чітке розуміння того, що ви можете витратити на плитки, світильників, і додаткові послуги.

2. Час

Багато людей вважають, що якщо вони ремоделювання невеликій ванній це займе всього кілька днів, або в будь-якому випадку це займе набагато менше часу, чим більше один. Це не обов’язково так. Залежно від того, скільки елементів ви міняєте у ванній кімнаті вашого підрядник повинен буде пройти через все ті ж кроки, як велика ванна кімната. Однак, планування відноситься не тільки до визначення тривалості ремонтних робіт, а й деякі проміжні кроки, такі як замовлення і придбання плитки, світильників, виготовлений на замовлення марнославство або шафи, щоб переконатися, що вони можуть бути доставлені, коли ваш підрядник має потребу в них. Планування часу також має вирішальне значення для тих, хто тільки одна кімнати в їхньому будинку, як вони повинні будуть вжити заходів, де прийняти душ і використовувати туалет, а у ванній кімнаті розбирає.

 Послідовність 3. Роботи

Коли справа доходить до ванною ремонту, виконавши роботу в певній послідовності ви можете врятувати себе від великої кількості чистого до часу і помилок. Якщо ви зносити гіпсокартон або просто перефарбовування, ви завжди хочете, щоб почати у верхній частині кімнати. Переробляти ваш стелю першого, стіни другого і третього поверху, так що ви можете запобігти пошкодженню ваших нових компонентів.

4. Приховані проблеми

Якщо ви робите велике оновлення для вашої ванної кімнати розглянути можливість зробити «повні кишки». Коли це зроблено професіоналом з досвідом ви в кінцевому підсумку з нульовою проблеми ванній, яка буде функціонувати без збоїв і додати величезну цінність для вашого будинку протягом багатьох років в майбутньому. Залежно від віку вашого будинку, і наскільки добре він був побудований найбільшою прихованою проблемою, ви можете зіткнутися є пошкодженням води, тому шукати структурні недоліки в поле обрамленні, що не вентилюються сантехнік, стара корозія сантехнік, чи не водонепроникний плитка душ / ванна оточує і т.д.

5. стиль Дизайн і функціональність

При першому запуску з початку думати про ви хочете подивитися на вашу ванну кімнату. Є багато факторів, щоб розглянути, як колір фарби, вибір плитки, марнославство, душові, ванни, змішувачі і т.д. Він може отримати переважну дуже швидко, так що почне з деякими дослідженнями. Ви можете почати шматочки елементів, які ви любите в те, що буде остаточним дизайн ванної кімнати або ви можете вибрати дизайн елемент, який ви хочете, щоб показати у ванній кімнаті, а потім працювати решту дизайну ванної кімнати навколо нього.

Дизайн повинен працювати рука об руку з функціональністю так вважають, хто буде використовувати ванну і як, розглянути можливу перепродаж будинку, а також скористатися моментом, щоб думати, як дизайн ванної кімнати буде вписуватися в решті частини будинку.

6. Вимірювання

Є 3 основних обмежень, які дійсно роблять розмір матерії у ванній кімнаті ремонт: загальна площа ванної кімнати (зазвичай найменшій кімнаті в будинку), розташування існуючих водопровідних труб і електропроводки і типових стандартних розмірів сантехнікою. Тому переконайтеся, що у вас є правильні розміри і технічні характеристики, коли ви йдете в магазин. Більше розчарувань, ніж намагатися робити покупки без вимірювань, в кінцевому підсумку купівельна матеріал, який не підходить.

7. Підрядник

Найм контракт на імовірно DIY роботи? Ну, да, це розумна річ, щоб зробити, враховуючи складність завдання і складні операції, пов’язані (електричні, плиткові, сантехнічні та т.д.). Тому не випускати з виду переваги найму підрядника і заощадити вантаж страждань і часу.

8. Сантехніка та особливості

Немає оновлення не обходиться без реконструкції або ремонту світильників і особливості, які цілком могли б зробити окремий контрольної відомості себе: душ, ванна, туалет, біде, раковина, змішувачі та душові насадки. Ви повинні також оновити або відремонтувати свої дзеркала і душові двері. Ви також можете змінити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати дуже легко, змінюючи з дверних ручок, ящик тягне і обладнання для душових дверей. Якщо у вас є бюджет новий набір душових дверей може повністю змінити зовнішній вигляд вашої кімнати.

9. Шафи, зберігання і стелажі

Планування шафи, стелажі і зберігання рішень є складною проблемою в більшості випадків. У невеликій, неправильної форми кімнати, як ванна кімната, це ще більше. Вони повинні бути функціональними і розмістити всі свої речі, зберігаючи при цьому всі легко доступні, вони повинні вписуватися у вільний простір і зробити більшість з них і на вершині всього цього, вони повинні виглядати стильно.

10. Стіни і підлога

Практично будь-який матеріал може бути використаний для поверхневих стін і підлоги у ванній кімнаті, поки він водонепроникний, природним шляхом або за допомогою герметичного кінця. Залежно від вашого бюджету і стилю, кераміки, мармуру і граніту плитки зробити красивий і дуже міцні підлоги і настінні поверхні для ванн. Для підлогового покриття додаткових варіант можуть включати в себе цемент (забарвлений або пофарбований), листової вініл або вінілові плитки, які недорогі і виглядають краще, ніж раніше. Незалежно від вашого вибору, завжди заперечує ще ключові критерії для вибору ваших ванній підлог: довговічність і ковзання опору.

11. Освітлення

У ванній кімнаті може бути надана непрактично або просто небезпечна без належного освітлення таким чином план для проектування освітлення, який є функціональним, а також створює атмосферу. План для максимального природного освітлення першої, в той час як для штучного світла, бажано ви повинні мати не менше 4 Вт лампи розжарювання на квадратний фут.

12. Аксесуари

Хоча, мабуть, незначні в ширшій картині спільного проекту, що не реконструюють не обходяться без нових аксесуарів. І як не дивно, невелика річ, як нові рушники, прати одяг, мильниці, дзеркало, вішалки для рушників, банні килимки дійсно складаються в остаточний рахунок. Якщо ви на бюджеті, нові рушники для рук будуть краще, ніж нічого.

13. Вентиляція

Вентиляція має вирішальне значення у вологому приміщенні, наприклад у ванній кімнаті. Це також є непростим завданням, яка вимагає гарного планування: вибір правильного вентилятора, правильне положення для його установки і роботи з електропроводкою. Погана вентиляція може залишити вашу ванну кімнату вогкості, цвілі і навіть може завдати шкоди вашому здоров’ю. Добре вентильовані ванній, однак, є не тільки здоровою ванній. Continual повітря може також запобігти як розпад будь дерев’яної обробки або світильників і насиченість ізоляції будівель.

14. Йдучи зелений

Навіть якщо ви особисто не піклуватися про поїздку зелений так чи з іншого боку, ринок знаходиться в тренді до цього, так що щось роздивитися. І є багато бюджетних доброзичливих варіант для додавання зеленого дотику до вашої ванній кімнаті: туалет низького потоку, який використовує менше воду і економить гроші в рахунках за воду; з низьким вмістом летких органічних сполук чи ні-VOC фарби; суєт зроблено з стійких заготовленої деревини; перероблена поверхню стільниця зі скла плитки, і т.д.

15. Остаточний чистий

Остаточне очищення повинна включати в себе ретельне очищення все червонодеревника, всередині і зовні, повітроводи, стіни, підлогу, вікно і світильники. Хоча часто виходить на етапі планування, в разі капітального ремонту ви можете розглянути можливість укладення контракту послуги з прибирання, що означає додаткові витрати, які впливають на ваш бюджет. Якщо ви відчуваєте, щоб робити це самостійно, ви можете додати один або два дні до вашого початкового часу.