Skip to main content

4 Поширені помилки Дизайн ванної кімнати і як уникнути

4 Помилки Дизайн Спільна ванна кімната

Більшість з нас не професійні дизайнери інтер’єру, тому це нормально, щоб зробити кілька проектних помилок, час від часу (Це найкращий спосіб дізнатися, чи не так?). Тим не менш, ви не повинні жити з промахами назавжди. Часто, з кілька невеликих хитрощів, ці помилки легко виправити, і ваші нутрощі відчувати себе більш казковим і функціональним, ніж будь-коли.

Ось чотири з найбільш поширених дизайну ванної помилок, які ми бачимо, а також простих кроків, які ви можете зробити, щоб виправити їх. Якщо ви розумієте, що ви винні в один або два в списку, не хвилюйтеся-ми тут, щоб допомогти.

1. Не відводками освітлення

Ви взаєморозрахунок з просто верхнім освітленням у вашій ванній кімнаті? Якщо це так, ви шкодите собі. Багатошарові освітлення є ключем до створення дійсно функціональний номер, у ванній кімнаті не є винятком. Багатошарові освітлення робить GROOMING процедури, такі як гоління або покласти на макіяж, набагато простіше.

Для тих, хто не впевнений, що шарувата Освітлювальна може виглядати, ось приклад:

  • Навколишнє освітлення:  Наявне верхнє освітлення. Розгляньте можливість додавання додаткового втоплені освітлення , щоб прикрасити будь-які темні кути.
  • Направлене освітлення:  додаткове пристосування навколо дзеркала або марнославства допомагає залицяння рутин. Якщо ви часто замочити у ванні , щоб розслабитися, розглянути питання про додавання арматури там же; один , який дозволить вам приглушити світло , щоб створити деяку атмосферу.
  • Освітлення завдання:  Невелике, запалили краси дзеркало може також допомогти з залицянням.

2. Створення сховища другорядне

Як багаторівневе освітлення, ця помилка впливає на форми і функцію. У ванній кімнаті без достатнього зберігання, щоб тримати все організовано дуже часто. Продукти отримують складено всюди, роблячи вигляд кімнати брудний і відволікає від дизайну.

Це час, щоб отримати серйозні про зберігання. Перший крок з’ясувати, що саме вам потрібно. Перехід через рутини з вашої ванної, як є, і зробити все можливе, щоб визначити, де речі починають руйнуватися. Зосередьтеся на будь-яких точках, де ви опинитеся розчаровані з вашої поточної розкладці, або копатися в неорганізованих ящиках, щоб знайти потрібний вам пункт.

Далі, ходити по магазинам для відповідних рішень для зберігання даних з проблемними областями в вигляді. Ось ключ: не просто вибрати найдешевший, утилітарний варіант. Замість цього, інвестувати в частині, яка буде робити подвійну обов’язок, додавши деяку естетичну цінність, наприклад, плетених кошиків, показаних вище.

3. розбіжність світильники

Давайте подивимося правді в очі: це досить легко розбіжності світильників. Ви можете повторно зробити вашу ванну кімнату шматок-на-шматок, тільки розуміючи, протягом довгого часу, щось не зовсім додати в ваш дизайн. На щастя, однак, це також досить легко виправити; один, що, безумовно, може бути вирішена в вихідні дні.

Коли маєш справу з сантехнікою, важливо пам’ятати, що в той час як матеріал, який ви вибираєте для ваших світильників є ключовим фактором, обробка може бути ще більше. Два кріплення, які зроблені з того ж матеріалу тіла, але HOST різних обробок, не буде відповідати. Розглянемо зовнішній вигляд ви після цього перед покупкою:

  • Полірована:  полірована обробка найбільш сучасний вид, показуючи гладку текстуру і високий блиск.
  • Матовий або сатин:  Ці обробки є найбільш поширеними, пропонуючи більш матовий вигляд.
  • Змазано:  Деякі вважають темніше, змащений маслом обробки бути трохи старомодним, однак, вони добре працюють з певними естетичними стилями , як Tuscan або французького дизайну Country.

4. Забути про стилі

Коли мають справу з обмеженим, це може бути привабливим відмовитися від ванної кімнати декору для страху створення перешкод (див дизайну ванної помилки # 2). Проте, ми не рекомендуємо слідуючи позив. Décor предмети часто деталь, які можуть допомогти зробити ваш дизайн відчувати себе навмисним, повним і особистим, а не строго утилітарне простору або заднє числа.

Реальність така, що вам не потрібно занадто багато декору стягнути згуртований вид. Для початку переконайтеся всі ваші текстильні вироби, такі як рушники і килимки-матч. Покладіть шматок або два стіни мистецтва на дисплеї. Тоді, якщо у вас є яка-небудь кімната, спробуйте додати трохи зелені або свічку до вашого марнославству або іншій плоскій поверхні.

Дизайн ванної помилки трапляються з кращими з нас, але це не означає, що ви не можете вчитися на своїх помилках і внести деякі зміни в кращу сторону.