Skip to main content

5 способів використовувати Дрібний Space Mirror

Спробуйте панорамне дзеркало Щоб дійсно додати глибину вашого простору, спробуйте додати два дзеркала на сусідніх стінах. Це створює геометричний інтерес, з декількома ступенями відображення. Інші навколишні дзеркала тільки додати до ефекту. Wraparound дзеркала працювати в будь-якому домашньому стилі. Але, як на фото вище показує, з запахом дзеркал добре спаровуватися з сильно текстурированной стіною. Текстуровані стіни додають візуальний інтерес і контраст по відношенню до гладкому стилю дзеркала. Використання дзеркал є одним з кращих способів зробити невеликий простір виглядати більше, але ви не повинні зупинятися на досягнутому.

У вас є невеликий простір, ви відчайдушно хочете виглядати більше? Простий спосіб додати візуальний простір в кімнаті є те, що класичний обман: додавання невеликого простору дзеркала.

Додавання дзеркала може буквально подвоїти простір візуально. Але замість того, щоб встановлювати дзеркала волею-неволею, є кілька способів використовувати дзеркала, які виглядають стильно, але функціональний. Від розміщення дзеркала в нетрадиційних місцях, як на стелю за допомогою сегментних повного стінних дзеркал, ці дзеркальних ідеї відмінні способи, щоб додати стиль, роблячи кімнату виглядати більше.

Продовжити дзеркала в нетрадиційні способи

Маючи невеликий простір може означати деякі фанки стіни простору, як драматичні ламаним дахом. У подібних випадках, ви можете мати дзеркало вирізати спеціально, щоб відповідати простору.

Переваги здачі невеликого простору дзеркала, такі як це в простір двояко: Це створює унікальний, наляканий погляд, і це означає, що набагато більше дзеркала, щоб візуально розширити площу. Коли справа доходить до невеликих приміщень, це все про використання кожного останнього дюйма простору, і ця ідея робить для повного використання цієї концепції.

Покладіть дзеркало на стелі

Відмітна риса невеликих просторів є те, що ви не можете мати багато стіни простору для роботи. Те, що ви маєте, може бути підхоплена вашому найдорожчому мистецтва або заповітні фотографії. Так що, якщо ви опинитеся в такому положенні, спробуйте додати дзеркало до стелі. На фото вище показано, як він може реально відкрити простір зверху.

Поглиблена дзеркало виглядає вона належить у дизайні. У тих випадках, коли втоплена дзеркало не представляється можливим, спробуйте для плоского дзеркала без рамки, який поєднує в навколишній стелю.

Використовуйте повні стіни невеликого простору дзеркала

І потім є старий резерв улюблені: повна настінне дзеркало. Це неймовірно ефективно при візуальному розширенні, так як вони дають ілюзію, що вам не вистачає на стіну і дивлячись в абсолютно іншу кімнату.

Тим не менш, ви все одно можете отримати творчу з повною стіною малого простору концепції дзеркала. Один популярний вибір додавання малюнка сітки, який надає дзеркалу деяку гладку геометрію. Додавання тяжкого дотику до дзеркала також відмінний спосіб персоналізувати його, як на фото вище.

Використовуйте великі, обрамлені дзеркала

Їхати більш класичний, капніть, обрамлене дзеркало на одній стіні. Додаючи рамку до великого дзеркала, ви можете включити стиль кімнати в самому дзеркалі.

Наприклад, сільське простір може використовувати дзеркало проблемних деревини кадр. Промислове простір може використовувати металевий каркас. Сучасне простір може використовувати тонку, мінімалістичний рамку. І вигадливе простір можна використовувати сміливо кольоровий дзеркало кадру. Проста рамка дозволяє легко налаштовувати на невеликому просторі дзеркала.

Спробуйте панорамне дзеркало

Щоб дійсно додати глибину вашого простору, спробуйте додати два дзеркала на сусідніх стінах. Це створює геометричний інтерес, з декількома ступенями відображення. Інші навколишні дзеркала тільки додати до ефекту.

Wraparound дзеркала працювати в будь-якому домашньому стилі. Але, як на фото вище показує, з запахом дзеркал добре спаровуватися з сильно текстурированной стіною. Текстуровані стіни додають візуальний інтерес і контраст по відношенню до гладкому стилю дзеркала.

Використання дзеркал є одним з кращих способів зробити невеликий простір виглядати більше, але ви не повинні зупинятися на досягнутому.