Skip to main content

7 рад для розслабляючого феншуй ванній Retreat

Возлюби новий фен-шуй ванною Вібе? Носіть той же спа-стиль у вашій спальні. У практиці фен-шуй, кольору і елементи різні для спальні, але ви можете досягти заспокійливу атмосферу. Найпростіший спосіб додати комфорту у вашій спальні через розкішна постільна білизна та м'які аромати. Просто додавши м'який кидок і ароматичні свічки можуть повністю трансформувати вашу спальню і створити що феншуй відступ почуття.

Ми любимо досвід спа відступу, особливо коли ми можемо відтворити його у себе вдома. Створення розслаблюючій атмосфери у вашій ванній кімнаті це більше, ніж просто свічки і пухнастий халат. Ви також можете прийняти заспокійливу енергію фен-шуй в вашому улюбленому стилі прикраси і кольорової палітри. За допомогою цих простих принципів є простий і красивий спосіб створити заспокійливу фен-шуй ванної кімнати відступ.

1. Виберіть правильний фен-шуй ванною колірну схему

Це може здивувати вас , щоб знати , що кращі фен – шуй кольору для вашої ванної кімнати не тільки сині і зелені. У той час як ці холодні кольори можуть мати місце у вашій кольоровій палітрі, в фен – шуй , вони представляють собою воду , яка вже є в достатку у вашій ванній кімнаті.   Скло, метал і вода, ваша ванна кімната являє собою воду, теж. Найпростіший спосіб прикрасити вашу ванну кімнату з фен – шуй принципалів через баланс, особливо через колір. Ваша мета у виборі правильних кольорів для ванною, щоб збалансувати сильні елементи води з теплими відтінками і дерев’яними вставками. Синій і зелений може бути частиною вашої прекрасної кольорової палітри, але ви хочете , щоб змішати його з натуральними аксесуарами і квітами.

2. Declutter і спростити для розслабленої ванни

Важко бути розслабленим, коли ми зіткнулися з безладом. Для невеликої кімнати, як ванна кімната, захаращували є ще більшою проблемою. Фен-шуй це все про енергії, або Чи. Рух енергії може потрапити в пастку в кишенях безладом, роблячи вашій ванній кімнаті місце, щоб піти від, а не.

Почніть з вирішення ванній лічильник безлад. У нашому пориві , щоб отримати готові щоранку, ми перестаємо бачити безлад ми залишаємо за кожен день. За допомогою організаторів шухляди і досить зберігання на верхній частині лічильника, ви можете приховати безлад , який створює стрес , як ви починаєте свій день. Оцініть свої потреби в зберіганні і зробити очищення лічильника пріоритету. Також переоцінювати свій ванній сміттєвий бак.   Я Ф, здається, переповнення швидше , ніж ви можете очистити його, можливо , буде потрібно оновити. Це велике джерело перешкод напруги у ванній кімнаті.

3. Оновлення освітлення для фен-шуй ванною

Освітлення ванної кімнати майже так само важливо, щоб феншуй як кольорової палітри. Як ваші кольору (і ви) з’являються у вашій ванній кімнаті може зробити перерву або вранці. Подумайте тільки за типовий верхнє світло або марнославства світла. Шукати шляхи «шар» ваше освітлення для спокійної обстановки. З акцентом на фен-шуй енергії, правильне освітлення необхідно для вашої ванної кімнати відступу, тому що занадто яскраве освітлення може бути занадто енергійним для спокійного простору.

Якщо ви не отримуєте вид ви хочете від вашого ранкового макіяжу рутину, в останні світлодіодні освітлені дзеркала можуть спалахнути вас і ваше самолюбство красиво. Найшвидший спосіб змінити вашу ванну кімнату освітлення через ваші лампочки. Переконайтеся, що ваші лампочки є правильними для вашої ванної кімнати, експериментуючи з теплим, денним світлом і м’яким лампочками, поки ви не отримаєте ідеальний зовнішній вигляд.

4. Виберіть правильне білизна для ванної

У мягчайшіе постільну білизну необхідно в вашому фен-шуй ванною відступ. Пухнасті рушники і халати запрошують вас затриматися і відпустити стрес в кінці дня. Білі або нейтральні сіра і бежеві є ідеальними квітами для ванної кімнати постільної білизни, тому що він закликає вас бути творчим з вашої колірною гамою.

5. Додайте ідеальний фен-шуй ванної кімнати акцентами

Незалежно ванній колірні схеми ви вибираєте, ви можете поліпшити свою заспокійливу енергію фен-шуй з правильними аксесуарами. Звичайно, ви хочете, щоб ваші аксесуари просто тримати безлад до мінімуму. Якщо колірна палітра ванної кімнати заповнена «акварельні фарби,” ваші декоративні акценти будуть найбільш збалансованими, якщо вони теплі і природними. Тік коробка або невеликий стенд може врівноважити занадто багато холодних кольорів у вашій ванній кімнаті. Для темної кольорової палітри ванною, аксесуари з корчів або вибіленого дерева є ідеальним штрихом полегшити речі.

6. Не забудьте додати заспокійливі аромати у вашій ванній кімнаті

Як ідеальний спа-досвід, аромати, які ви вибираєте для вашої ванної кімнати є важливою частиною вашої трансформації фен-шуй. Елементи відступу ванній повинні брати участь всі ваші почуття, і вибір природних ароматів є справжнім способом, щоб привести їх всі разом.

7. Принесіть фен-шуй дизайн в головній спальні

Возлюби новий фен-шуй ванною Вібе? Носіть той же спа-стиль у вашій спальні. У практиці фен-шуй, кольору і елементи різні для спальні, але ви можете досягти заспокійливу атмосферу. Найпростіший спосіб додати комфорту у вашій спальні через розкішна постільна білизна та м’які аромати. Просто додавши м’який кидок і ароматичні свічки можуть повністю трансформувати вашу спальню і створити що феншуй відступ почуття.