Skip to main content

7 דרכים כדי לקשט Bedroom Apartment

היתרונות של שכירת הם רבים: מישהו אחר צריך להתמודד עם זה טואלט גדותיו, שכירת גנן הוא לא הבעיה שלך, כאשר הגיע הזמן מחדש גג, הכסף לא מגיע מתוך חשבון הבנק שלך. בנוסף, השכרה יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר אם אתה יודע את שהייתך בעיר מסוימת היא לטווח קצר, או שאתה עדיין מקבל את שכבת על הקרקע לאחר רילוקיישן. ובכל זאת, ישנם גם חסרונות איתן לעצם היותו שוכר: (. לפחות, לא אלא אם אתה רוצה לאבד פיקדון שלך) הולך וגובר להשכרה, כמובן, אבל גם חוסר יכולת לשנות צבע או ריצוף של הבית שלך

אם אתה גר בדירה, אתה כמעט בוודאות יש השינה של חוכר אופייני: שטיח מקיר אל קיר בצבע בז וקפה שוויצרי או צבע אוף-וויט דומה על הקירות. עכשיו, יש בהחלט פסול צבעים של נייטרליים כבסיס לקשט חדר: זה בטוח, זה בטוח שיתאים בדיוק וריהוט שאתה מביא איתך, וזה הופך את החדרים הקטנים בדרך כלל של דירה נראים קצת יותר גדולים. אבל בחדר חותך עוגיות יכול לקבל מעופש אחרי כמה זמן, או אולי אתה יותר של מאהב צבע, מלכתחילה. אם כן, אל ייאוש. רק בגלל שאתה לשכור לא אומר שאתה נידון לחיות עם העדפות הצבע של מישהו אחר לנצח. ישנם למעשה לא מעט דרכים ג’אז למעלה חדר שינה השכירות (או כל חדר אחר של הדירה שלך, לצורך העניין) מבלי לעזוב נזק בלתי הפיך תצטרך לשלם עבור מתי הגיע הזמן להמשיך הלאה. הנה שבעה רעיונות להוספת נופך השינה בדירה שלך.

תקרת מדליון מדבקות

כשמדובר בעיצוב, כמה אנשים חושבים להסתכל למעלה. אבל התקרה היא מתיחה גדולה של משטח פשוט מתחננת נגיעות של משהו מיוחד כדי לשבור את המונוטוניות ולהוסיף קצת ספייס את החדר כולו. מדליוני תקרה בהחלט עונה על ההגדרה של “משהו מיוחד”, אך למרבה הצער, להשאיר מאחור נזק ניכר כשמסירים את המדליה-אאוט המהלך.

יש אפשרות נוספת, אולם: מדבקות מדליון תקרה. רק לקלף ולחץ למקומו, וזהו! התקרה שלך לשעבר משעמם עכשיו יש מגע של קסם, אלגנטיות, וגחמות, או מה שלא תהיה מצב רוח אחרת המדליון שבחר משקף. זה אפילו לא משנה אם אתה לא צריך גוף תאורה לתקרה; ישנם עיצובי מדליון שדומה טיסות של פרפרים, דפוסי קלטים מורכבים, ובגאומטריזציה רטרו, מצפנים ורעיונות רבים אחרים שנראים נפלאים בכוחות עצמם.

ידית של דלת

כן, ידית דלת הבונה המשעממת שצורפת דלת חדר השינה שלך היא שמישה. אבל למה להסתפק שמיש כאשר אתה יכול לקבל מרהיב במקום? כיבה ידית דלת הוא פרויקט קל הדורש מעט מעבר במברג, ויש כל כך הרבה כפתורים גדולים לבחירה. לך עם ידית זכוכית ויקטוריאני, מנוף אלגנטים עכשווי, עיצוב כפרי, או אפילו ידית דלת קרמיקה המצוירת ביד. רק תזכור לשמור את הידית כי הגיע עם היחידה, כך שתוכל להחליף אותו כאשר אתה מזיז.

טפט נשלף

טפט רגיל הוא מחויבות מלאות, אבל הטפט הזמני של היום עושה תלוי והסרה קלים כמו 1-2-3 (בסדר, לא כל כך קלה, כמו שזה בדרך כלל עבודת שני-אדם לתלות כל סוג של טפט ואתה גם צריך לקחת את הזמן כדי למדוד בקפידה לפני שמתחילים.) אחת הדרכים הכי כיף להשתמש טפטים היא ליצור קיר מבטא בראש המיטה שלך. אם תחליט ללכת בדרך זו, אל תהסס לבחור בדוגמות פרועות, בהירות, או גדולות. אם אתה הולך לתלות את העיתון על כל ארבעת הקירות, לעומת זאת, אתה ישן טוב יותר עם הדפסה מאופקת יותר הסובבת אותך במיטה שלך.

שטיח הפינה

בטח יש לך שטיח על הרצפה בחדר השינה בדירה שלך, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול שכבת שטיח באזור ליוצאים מן הכלל. אם תעשה זאת היא דרך מצוינת להוסיף מנה גדושה של צבע, דפוס, מרקם, והניגודיות לחדר שלך. אם השינה שלך הוא קטן (תרחיש סביר בדירה), לבחור שטיח גדול מספיק כדי להתאים מיטה וארונית לילה שלם על גבי. אם אתם מעדיפים משהו קטן, לבחור שטיח פיזור הממלא את החלל בין למרגלות המיטה שלך ואת הקיר (או הפיסה הקרובה של רהיטים), או שטיח קטן אפילו להגדיר איפה ברגליים היחפות שלך תפגענה בו דבר ראשון בבוקר .

ניקוי חלונות

רוב הדירות כוללות תריסי מיני לבן זולים על חלונות חדר השינה, או תריסים אנכיים אם החלון הוא גדול או הוא פתיחת דלת זזה למרפסת. בעוד הם משרתים כדי לספק פרטיות להרחיק אור, טיפולי חלון כזה לא ליצור הרבה בדרך של השפעה דקורטיבית. יש פתרון פשוט, אולם-קדימה לתלות וילונות ימין על התריסים הקיימים. מאז תריסים מספקים הפרטיות, אתה יכול לתלות sheers או מה שלא יהיה די ווילונות צבעוניים שתרצה בלי פחד בעיניים מציצים השכנים. זכור כי: תלויים וילונות אומר התקנת מוט וילון הראשון, מה שאומר חורים מן הברגים. תצטרך לתקן אלה כאשר אתה מזיז את ההשכרה.

סרט washi

קלטת washi נייר שנוצרו די להתיז בעולמות DIY ומלאכות כשזה הראשון להכות את זירת בתחילת שנות ה -2000, והפופולריות שלו לא דעכה מאז. יש סיבה טובה לכך: קלטת washi (שהומצאה על ידי חברת קלטת מסוך היפנית Kamoi Kakoshi ב 2006) מגיעה במגוון כמעט אינסופי של צבעים, דפוסים, וגדלים; זה נדבק כמעט כל דבר; והכי חשוב (מנקודת המבט של השוכר) הוא מסיר בקלות, מבלי להשאיר שאריות או נזק לקירות.

אז להרים גליל-או שניים או שלושה הצבעים והדפוסים האהובים שלך, ולהתחיל לקשט. הפוטנציאל הוא רק מוגבל ככל הדמיון שלך:

  • צור עיצוב גיאומטרי על הקיר שלך
  • השתמש הקלטת כדי לכתוב הביטוי, המילה האהובה עליך, או שיר על המיטה
  • להתוות “ראש מיטה” דמיונית במקום הרהיטים המסורתיים
  • שכבה על צבע סביב חלונות, דלתות או אפילו לאורך הפנלים או קצוות התקרה
  • ג’אז את דלת הארון עם עיצוב מוקלט

Plug-In מנורות קיר

רוב הסיכויים השינה בדירה שלך כוללת תאורה בתקרה משעממת רכוב סומק או לא אהיל תקרה בכלל. כך או כך, אתה יכול להאיר קצת אור בחלל-כל זאת תוך הוספה לקשט אמירה-ידי התקנת זוג פמוטים קיר ליד המיטה שלך. אתה לא תוכל למלכד את הגופים אל הקיר, אבל למרבה המזל, ישנם פמוטים רבי תוספת קיר פנוי. כל עוד יש לך שקע חשמל מתחת למיטה שלך או ממש לידו, זה פרויקט בר ביצוע בקלות. תצטרך לדפוק את הגופים אל הקיר, כך יהיו חורים קטנים כדי לתקן ביום מהלך-אאוט, אבל זה מחיר קטן לשלם עבור כל כך הרבה סגנון (ואור נוסף לקריאה במיטה.)

Plug-in פמוטים לבוא רק על סגנונות רבים כמו הגירסות חוטית-ב לעשות: הכפרי,, כיף מסורתי, שקט ורגוע תעשייתי, סטארק עכשווי עצבני גחמני, או-רטרו בחירת אמצע המאה תלוי בך. תוכלו למצוא מבחר גדול של גופי תאורה אלה באתרים כמו מנורות פלוס, אסם קדרות, Overstock.com, ו Wayfair.