Skip to main content

Bright ja trendikas: 15 Fabulous Gray ja Blue magamistoaga Ideed

See on lihtne armuda värvilahendus ohustatud maailma lemmikvärv ja kõrgmoe uusi neutraalne, mis on kerkinud graafikuid juba mitu aastat. Blue on alati eesotsas nimekiri populaarsemaid värve kaunistus interjööri. Olgu see smart lasteaed, lapsed “, magamistuba, elutuba või köök – sinine teoste erinevaid stiile ja teemasid. Üheskoos trendikas teatraalsusega hall võtab vaid selle cool pügala kõrgem! Smart, stiilne ja rahustav, hall ja sinine on ideaalne värv kombinatsioon elegantne kaasaegne magamistuba.

Puidust magamistuba decor ja voodi raami tuua hall sellele Skandinaavia stiilis magamistuba sinine

Üks paljudest põhjustest populaarsus iga nende värvid eraldi on mitmekülgne valik toonid ja varjundid, et nad on pakkuda. Gray võib toimida nii rahustav neutraalne ja domineeriv, aktsent tooni ruumis samal ajal sinine mängida rolli peategelane ja ka tegelasi võrdse kergusega. See pakub lõputu hulga võimalusi töötada. Bright, rafineeritud ja alati trend, siin on 15 gorgeous hall ja sinine magamistuba minestama üle –

Inspireerituna Sea!

See on valge ja sinine, mis traditsiooniliselt uksehoidjad maagia päike, liiv ja surf oma magamistoas. Aga minna teist teed sel suvel ja asendada valge, et võrrand palju põnevam halli tooni. Lisaks annab oma meremiili või ranniku stiilis magamistuba uus värske ilme, asendades valge halli annab teile suurema kaunistus vabaduse ja võimaluse proovida uuemat sinised toonid. Tegelikult võite täita taustal helehalli ja võibolla isegi vihje valge ja kasutamise hüppab meresinine, türkiis või igihali suuremat visuaalset mõju. Alates voodipesu ja kardinad täieliku magamistoamööbel sätestatud sinine, hall taust võimaldab teil vahetada toonid kergust.

Breezy rannas stiilis magamistuba helehall taustaks ja stiilne sinine aktsendid

Kaasaegse ranniku stiilis magamistuba hall ja sinine

Väike rannas stiilis magamistuba halli seinad ja ilus sinine linad

Sinakashall pakub täiuslik taustaks rõõmsameelne rannas stiilis magamistuba

Kaasaegse Chic

Ei ole kindel, millist tooni sinine või hall, mida soovite kasutada oma kaasaegse magamistuba? Kuidas sinakas-hall! Jep, tuues kokku kaks kuuma tabamust, see on värv, mis on teinud hiiglasliku lained kaunistus maailma juba mõnda aega. Seda saab kasutada, et luua cool ja kutsuv taustaks, et leiab ka loomupäraselt viisakas. Paar seda sisekujundus ja tarvikud tumedam toonid hall või heledamaks toonid sinine ja teil on stiilne magamistuba, mis on ka väga kohanemisvõimeline. See on värvilahendused, mis töötab eriti hästi moodsa skandinaavia magamistuba, tänu oma rõõmsameelne, kaebuse.

Erinevad toonid sinine ja hall segu elegantselt sees see šikk magamistuba

Helehall asendab valge selles mehelik magamistuba lõhnas sinine

Värskendav Mint sinine koos halli ja geo aktsendid selles moes magamistuba

Killuke trendikas räbal šikk väike magamistuba sinine ja hall

Eksperiment värvi ja stiili

Ärge kartke ühendada kolmanda värvi halli ja sinine magamistuba. See ei pea tingimata olema valge nii sinine ja hall saab luua neutraalne ja kutsuv seade, mis võimaldab teiste julge toonid läbi paista. Killuke punane või oranž ootab suur ranniku või meremiili magamistuba samas pop fuksia roosa või tuua pimestada tüdrukute magamistuba. Kollane on suurepärane valik magamistubades kerge halli tooni ja sinine, kuna see uksehoidjad päikese suudelnud võlu samas pruun saab anda ruumi rohkem mehelik lõpuni.

Fabulous lapsed magamistuba hall ja sinine

Gray ja sinine koos kuuma roosa ja silmatorkav Chevron muster magamistoas

Peen troopiline stiilis magamistuba reibas sinine ja stoiline hall

Halli erinevate toonidega ja Blue

Tumedam halli tooni saab kasutada ka väikeste magamistuba luua bravuurne ja mehelik ruumi. Kui minna seda teed, et tagada ülejäänud ruumi jääb lakooniline ja neutraalne kui võimalik säästlikult kasutada sinine aktsendid. Magamistoas, kõike padjad ja voodipesu eesriided ja vaasid saab lisada värvi ja muutuvate suundumuste saate isegi eemalduda sinine ja vastu täiesti erinevad värvilahendused.

Lambivarjud korrusel ja aktsent padjad tuua hall sellele sinine magamistuba

Väike eklektiline magamistuba hall ja sinine

Bravuurne kaasaegse magamistuba hall ere sinine aktsendid

 

You may also like