Skip to main content

Imeilus magamistoaga Värvid proovida sel kevadel

Orgaanilised finsihes ja kangast seda troopiliste magamistuba puidu ja valge täiesti uus tase!

Aastaaegade vaheldumisest toovad palju kasu ja liigub külmem kuu soojem korda tunneb, et palju erilist. Jah, pidulikud puhkuse võib olla möödas, kuid nüüd saame nautida maailma väljaspool ilma draping end kihi teise järel! Värske roheline lehed, eredamad hommikuti ja sunnier päeva lisada uusi värvi varem igav maailmas ja sa saad teha sama oma magamistuba samuti! See on õige, see on pilk kõige populaarsem ja trendikas magamistuba värvid hooaja ja need peaksid teenib sind hästi kogu ülejäänud 2019. samuti. Alates lihtne ja alahinnatud erandlike ja šikk, see on visuaalne maiuspala, et sa ei taha jääda.

Parim magamistuba värvid järgmise paari kuu hulka suurepärane kooslus toonid, et igaüks oleks nautida. Seal on midagi seal neile, kes tahavad ainult “trendikaima valikut ja ka suurepärane võimalus neile, kes soovivad minna ajatu tee. Olgu see rahulik ja adapatable või sensatsiooniline ja stiilne, need magamistuba värvid ei disspoint sa karvavõrdki.

Coral oma Brilliant Best

Pantone Colour of the Year on näinud paljud majaomanikud silkavaid ringi, et leida inspiratsiooni, mis võimaldab kasutajal lisada korall kodudesse. Üks parimaid kohti selleks on magamistuba ja teil on palju võimalusi siin valida. Kui soovite suur tilgakese korall neutraalses magamistuba, siis aktsent seina on vaieldamatu kuningas. Aga need vähem abielus värvi saab kasutada padjast, aktsendid ja voodipesu, et saada tööd teha ilma kohustub ta täielikult.

Leia varjus korall või virsik, et sa armastad

Stiilne ja trendikas viis lisades korall ja tooni roosa kaasaegse magamistuba

Majesty Purple avalikustati!

Oleme alati armastanud lilla ja kasutab seda isegi väikseim viise teeb suur erinevus interjööri peaaegu koheselt. Purple tunneb elegantne ja Regal ja see toob õhku rafineeritumalt ka kõige eklektiline magamistoas. Sel aastal uuesti avastada maagia lilla taas ja kasutab selleks see koos valge et tagada, et see paistab visuaalselt. Purple kardinad, voodipesu või isegi sisekujundus täiendused on lihtne leida ja värvimist ei ole kunagi liiga kaugel!

Kaasaegse magamistuba valge ja lilla on külluslik showstopper

Chic Kalifornia magamistuba tooni lilla geniaalne valgustus

Rabav magamistuba, kus lagi on ka lilla!

Imeilus kaasaegne magamistuba lilla esivõre seina, eesriided ja geniaalne hüppab sinine kogu

Uimastamine Jewel Toonid

Minna teed, mis on natuke erinev, palju geniaalne ja täis reibas võlu sel kevadel, kus on magamistuba, mis on libisenud jewel toonides. Jewel-toonides sisekujundusega ei pruugi olla lihtne leida, kuid nad on parim valik neile, kes soovivad seda heledam liinil. Kui teie magamistuba on neutraalne taustaks, siis lisades kalliskivi toonides aktsendid muutub veelgi lihtsamaks. Padjast majesteetlik lilla, smaragdroheline või vinge rubiinpunane, et te ei pea kinni need värvid pikemas perspektiivis ja neid saab vahetada kiiresti, ilma maksvate te varanduse.

On raske mitte märgata värvi selles magamistuba

Kasuta kujundusest lisada juveel-toonides ilu magamistoas

Kasuta voodipesu Usher kalliskivi toonid magamistuppa sel hooajal

Serenity White ja Puit

Puit ja valge magamistuba on kuum trend, et me juba teiega jagatud ja see on üks värvilahendused, mis on seotud istuda ülaosas suundumusi tabelile aastaringselt. Kui teil on muid värve ruumis kujul aktsendid, vaid suunata neid ja luua taustaks valge. Eemalduda hall üledoosi viimase paari aasta jooksul ning keskendub puidu asemel anda magamistuba hubane ja mugav kaevata. Kuna aega kannab edasi, lisades teisi värve ja Rõhud vastavalt muutuvate suundumuste oleks lihtne ja odav.

Haljastus väljaspool lisab värskust magamistuba valge ja puidu

Erakordselt külluslik lähenemine kaunistus puiduga valge magamistuba!

Custom DIY esivõre magamistuba valge ja puidu

Aknaraamid lisada puudutus must rahulik magamistuba valge ja puidu

You may also like