Skip to main content

Creative Jagatud magamistoaga Ideed Modern Kids ‘Room

Creative Jagatud magamistoaga Ideed Modern Kids 'Room

Naerab … nutt … mängides … võitlus. Jagatud vend magamistuba on mesitaru aktiivsus ja vajadustele. Ja see tähendab, seal on palju vanemad lahendada luues nende lapsed “jagatud magamistuba. Mis summa kahekordselt (või mitme) arenevad isiksused ja vajadustele, on see sageli heidutav ülesanne vanematele, et mahutada ladustamise, ruumi ja isikliku stiili igale lapsele.

Siin on mõned näpunäited, et ületada ühist disaini väljakutsed ja luua õnnelik ja funktsionaalne ruumi oma noorte toakaaslased.

Creative Jagatud magamistoaga Ideed Modern Kids 'Room

Loomine Boy ja Girl Jagatud Room

Projekteerimine ruumi vend ja õde ei pea olema keeruline. Tegelikult, see on ilmselt kõige lihtsam ülesanne lahendada planeerimisel jagatud ruumi.

Teie esimene samm on valida aluseks värvi palett põhielemendid tuba (seinad, vaip, mööbel), mis on sooliselt neutraalne … ja kui nad piisavalt vana, et osalege, et iga vend annab pöidlad üles. Värvikombinatsioonid nagu valge ja hall, türkiis ja valge või segu põhivärvid hästi nii poisid ja tüdrukud.

Et täiendada oma aluseks palett kiht täiendavad värvid ja mustrid peal seda. Näiteks halli ja valge tuba, proovige accenting kollase tarvikud. Mustreid, tailiha suunas triibud, sarika või tahked ained suure geomeetrilise kujundi (s).

Valides mööbel, valida mööbli puhtad jooned ja see on mitte-teemaline (juhtida selge võidusõiduauto või uinuv kaunitar voodikohta) ja siduda neutraalne värvi Essentials nagu lambid ja aknakaunistusi.

Põnev osa loomise super lõbus magamistuba oma noorte pesakondi on accessorizing ja kohandades kujunduselemente sobitada oma andekust isiksused. Valige kujunduselemente, et teha ruumi tunne, nagu see kuulub neile mõlemale. Isiklikusta tarvikud kogu tuba nagu seinale kunsti või coat konksud. Marquee tuled nende nimed või esimese esialgse lisada pop energia ja põnevust tahes ruumi. Samuti delikaatselt lisada sooline konkreetset teemat ühe või kahe tarvikud, kuid hoida neid värvi koordineeritud. Näiteks kui accessorizing punase, proovige visata padi punase tuletõrjeauto teda ja padi punase lille või südame teda. Storage mis on komplementaarne kavand kuid konkreetseid kummagi soo (arvate süsi poistele ja kollane tüdrukutele) saab ka sujuvalt tõmmata tuba koos.

Loomine Room For erinevas vanuses

Mõnikord see ei ole lihtsalt Jeremy ja Sarah, et teil on vaja mahutada, kuid 3-aastane Jeremy ja 4-kuune Sarah saab kindlasti lisada teise kihi disain ärevus.

Esimene asi, mida lahendada on mööbli paigutus. Kui teil on laps, siis oled tõenäoliselt olla ning ruumist välja öösel kipuvad beebi. Kui võimalik, asetage oma voodit äärtes või seinu võrevoodi on kõige kättesaadavam ukse. Ilmselt struktuurielemendid nagu aknad ja soojendamiseks ei nähta ette teisiti, kuid oma disaini eesmärk on anda igale lapsele kõige mugavam une ilma ühe ärkamine teine.

Creative Jagatud magamistoaga Ideed Modern Kids 'Room

Loomine mängunurk, et nii õdesid-vendi nautida, isegi samaaegselt on super kasulik, eriti väsinud mommies ja issi. Põranda matid, padjad ja pehme suuremate esemete nagu kiikhobune ja telgid on täiuslik ülevaade ala ja lõbus nii mängida. Tehke vanemad lapse mänguasjad kättesaadav mahutid, kuid kõrgem kui põrand nii oma noorima ei saa lihtsalt puuduta seda.

Näiteks, kas see on raamaturiiul, ladustamise kuubikute seina üksus, asetage laps sõbralik mänguasjad ja esemed alumisel riiulid. Teie mudilane või vanem laps saab seista ja jõuda ostukorvi Lego.

Lisada elemente, mis näitavad teie lapsed oma kasvava perekonna. Fotod lapsed koos, raamitud handprints millal nad iga olid vastsündinute julgustada neid hindavad noorem või vanem vend, lisades samal ajal soe pere atmosfääri oma magamistoas.

Loomine palju salvestusruumi kahe või enama

Leida ruumi ühes toas kaks korda nii palju mööblit ja säilitamine on üks kõige heidutav ülesandeid projekteerimisel jagatud ruumi. See on koht, kus oma leidlikkuse ja toimetamine silma vaja kick kõrgemal käigul. Vähem on kindlasti rohkem jagatud magamistuba, nagu on multifunktsionaalne ja jagatud disain.

Lähtealusena, valides sujuvamaks mööbel on oluline hoida ruumi tunne nagu avar ja võimaldama ladustamise ja mängima. Kui teie lapsed on piisavalt vana, narid on alati suurepärane valik. Kas L-kujuline või vertikaalsed narivoodi on tõhus ruumikasutus ja Sageli on sisseehitatud ladustamise all.

Rääkides … voodi all ladustamise nagu välivoodid sahtlid on alati kasulik luua rohkem ruumi ja mahub hooajaline või piiratud kasutusega kaupade. Storage kastide padjad saab kasutada istekoha mängulaud samuti varjata mägi mänguasjad. Seina üksuse sahtlitega ei tõmba topelt tollimaksu kummut ja kirjutuslaud.

Riiulite on super mugav mänguasi organisatsioon, sest see ei võta palju ruumi ja saab paigutada kõrgemale kirjutuslauad, lauad, isegi üle ukse vähe kasutatud esemed. Samamoodi pannes raamaturiiul jalamil voodi ei võta väärtuslikku seina ruumi ja võib isegi anda teile teise pinna lähedal voodi lamp või öösel raamatut.

Rõivaste, seina ja ukse konksud on kasulik iga päev go-objektidega. Kapis, paigaldada kaks vardad (st topelt rippuvad) nii et iga laps saab olema eraldi rippus ruumi.

Sõltumata teie disain väljakutse, luues jagatud ruumi teie väiksed kui sa kinni leidlikud, tõhus, lõbus ja loominguline valikuid, saate kahtlemata luua magamistuba teie lapsed armastavad!

Kuidas kavatsete kujundada oma laste magamistuba?

You may also like