Skip to main content

Dzīvoklis Dekorēšanas Idejas no nulles, un par budžetu

Pārcelšanās uz savu pašu pirmo dzīvoklī ir liels. Tā ir to-do sarakstu, it īpaši, ja jūs apdares no nulles – un par budžetu. Pirms tam kaut ko, pārliecinieties, ka jūs mainītu savu adresi ar USPS . Tiklīdz jūs esat darījuši, ka jūs esat gatavi domāt par Dekorēšanas jūsu jauno dzīvokli. Šīs dzīvoklis dekorēšana idejas nāk ar pamata iepirkumu sarakstu, lai iegūtu Jums sākusies. Sarakstā ir vērsta uz elementiem katrā telpā, kas rada lielāko sprādziena jūsu budžetu.

Pārvietojot uz jaunu dzīvokli, jūsu pirmais uzdevums ir izvēlēties divas atstarpes vēlaties prioritāti vispirms. Dzīvojamā istaba un guļamistaba, visticamāk divi svarīgākie atstarpes jūsu vietā. Tie var būt arī divas istabas, kas prasa vislielāko ieguldījumu. Neatkarīgi no telpas, kuru vēlaties risināt, pirmkārt, iztēloties, kā jūs izmantojat istabu, lai iekārtotu to. Koncentrējieties uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Lai sāktu darbu, ieskatieties šiem dzīvokļu dekorēšanas idejas un redzēt, kas jums visvairāk iedvesmu.

Vispārējā dzīvokļu Dekorēšanas idejas

Dzīvoklis Dekorēšanas Idejas no nulles, un par budžetu

Ir pāris elementiem, jums vajadzētu apsvērt pievienojot katru istabu dzīvoklī. Viņi pieejamas, un viņi dara liela atšķirība izskatu telpā.

Vispārējā iepirkumu saraksts savu jauno dzīvokli:

 • Logu ārstēšanu katru telpu
 • Divi apgaismes ķermeņi par numuru

Logu ārstēšanu

Nekas padara istabu izskatās nepabeigts ātrāk nekā kailām logiem. Nemaz nerunājot, jums tiks trūkst privātumu. Vai jums iet ar žalūzijām vai vienkāršu aizkari un aizkaru stienis, pārliecinieties, lai pievienotu logu ārstēšanu katrā numurā savā jaunajā dzīvoklī. Nezinu, kāda veida nopirkt? Izvēlieties vienkāršu neitrālu toni. Jūs vienmēr varat pievienot otru aizkaru paneli ģeometriskā drukātā vai treknrakstā krāsas.

Gaismas objekti

Pārnešana no garlaicīgi, pamata gaismas ķermeņi var dot milzīgu atšķirību, kā jūsu istaba izskatās un funkcijas. Dažas gaismeklis idejas ir šādas:

 • Lighting
 • Vairāk stilīgs, nomaiņa gaisvadu gaismas armatūra
 • sienas brā
 • galda lampas
 • Stāvlampa
 • Ar baterijām, LED zem-skapis apgaismojums

Kā noteikums īkšķis, cenšas būt divas dažādas gaismas avotus katrā numurā. Piemēram, pievienojiet stāvlampa un kontaktstrāvas gaismas armatūra savā viesistabā, galda lampa un kulonu savā guļamistabā un kontaktstrāvas gaismas armatūra un zem-skapis apgaismojumu savā virtuvē.

Nopirkt visi ķermeņi uzreiz, lai radītu sajūtu plūsmu dzīvoklī. Ja jūs esat ērts, jūs varat instalēt tos pats. Vai, ja jūs nevēlaties, lai strādātu ar elektrību, izsaukt elektriķi vai izmantot Amazon jaunā mājas pakalpojumu rindā.

Dzīvoklis dekorēšana idejas savu jauno priekšnamā

Vai jums ir izraudzīta entryway? Izmantot telpu, pievienojot kādu funkciju tā.

Priekšnamā iepirkumu saraksts:

 • Šaura galds, skapis vai sols
 • Spogulis
 • sienas āķi

Narrow galds, skapis vai sols

Tas būs jūsu entryway fokusa punkts, un nozvejas-viss atslēgu, somas un pastu. Šaura vienība turpinās platība no sajūta slēgta-in. Meklējiet kādu, kas ir papildu krātuvi, piemēram, atvilktņu, plauktu vai skapjiem. Ja jums nepieciešama vieta, kur sēdēt un noņemt vai nodot jūsu kurpes, apsveriet iespēju pievienot sols, kas var strādāt kā ieejas galda un mērci sola. Izvēlieties vienu ar uzglabāšanu, vai viens ar augstām kājām, kur var iešūt grozi apaviem un citiem objektiem.

spogulis

Pakārt spoguli pār jūsu galda vai sola. Spogulis piebilst vertikālo augstumu uz iestatījumu un ļauj sev čeku, ja jūs nāk un iet. Spoguļi arī do lielisku darbu, paplašinot mazās telpās.

sienas āķi

Pievienot virkni sienas āķi vai sienas plaukts savā priekšnamā organizēt jakas un mugursomas. Ja jums ir daudz mazākas lietas, piemēram, lietussargi un cepures, pakārt audekls maisā par vienu no āķiem turēt tos.

Dzīvoklis Dekorēšanas idejas dzīvojamā istaba

Kā jūs izmantot dzīvojamo istabu? Tas ir iespējams, jums būs nepieciešams kvalitātes dīvāns un kaut kick jūsu kājas. Vai būs TV savā dzīvojamā istabā? Kur būs jūsu ierīces iet?

Dzīvojamā istaba iepirkumu sarakstu:

 • dīvāns
 • Kafijas galdiņš vai Osmaņu
 • Wall art
 • TV skapis / grāmatu skapis

dīvāns

Dīvāns ir zvaigzne dzīvojamā telpā, lai ieguldītu uzmanīgi. Tas ir gudrs, lai izvēlētos lielāko vienu jūs varat iederēsies telpā. Neuztraucieties, ja jums ir darīšana ar nelielu viesistabu; ir daudz mazu dzīvokļu dīvāni, kas ir tikpat stilīgi un ērti, kā lielākiem uzņēmumiem. Ja jūsu budžets ir ierobežots, dodieties sekundu iepirkties uz dīvāna. Vecāki vai vintage dīvāni ir labi izgatavotas, un jūs vienmēr varat mest pārvalks vienā atsvaidzināties to uz augšu.

Kafijas galdiņš

Nākamais gabals apsvērt jākalpo dubultu nodokli: kafijas galdiņš. Nelietojiet justies ierobežota ar vārdu “galda”, nu; dīvāns ir liels aizstājējs. Ja telpa atļauj, izvēlieties šauru, taisnstūra dīvāns, kas darbojas kā sola vai galda. Jūs varat pievienot paplāti uz augšu, lai uzstādītu dzērienus. Turklāt daudzi tahtas nāk ar iekšējo uzglabāšanas segas un žurnāliem.

Wall art

Jūs, iespējams, ir daudz baltu sienu aiz sava dīvāna telpu, lai risinātu ar. Ja jūs noma, glezna vai tapsēšana var nebūt iespējams. Tomēr stratēģiski ievietojot kolekciju priekšmetu vai rāmjiem fotogrāfijas, galerija stilā, var būt viss, kas jums nepieciešams. Alternatīvi, pakārt paklāju vai gobelēns uz sienas, lai pievienotu kādu krāsu un faktūru, lai jūsu dzīvojamā istaba.

TV skapis

Mediju vai TV skapis ir liels mēbele iekļaut savā sākotnējā dzīvojamā istaba dekorēšana plānu, pat ja sienas uzstādīt jūsu TV. Tā piebilst krātuvi jūsu viesistabā vairāk nekā tikai jūsu medijiem. Izvēlieties šaura stils ar lielu plaukti, durvis un atvilktnes optimālai izmantošanai vietas.

Dzīvoklis dekorēšana idejas virtuve / ēdamistaba

Jums var būt izraudzīta ēdamtelpa, vai varbūt tikai nelielu brokastis kakts vai virtuve ar salu un bāra krēsli. Jebkurā gadījumā, ir dažas essentials, lai padarītu lielāko daļu jūsu ēdamistaba un virtuve.

Virtuve / ēdamistaba iepirkumu saraksts:

 • Tabula un krēsli
 • galda runner

Galds un krēsli

Izvēlieties daudzpusīgu tabulu, kas var kalpot dažādiem mērķiem – jūs to izmantot bieži. Plātīties uz galda un meklēt lietotu krēsliem, ja jūs nevarat atļauties abus. Ja jūsu virtuvē kalpos kā jūsu ēdamzonu, arī tad apsveriet iespēju pievienot vienu no šiem virtuves salu idejām ar izkārnījumiem vai augsts bāra galda, nevis pusdienu galda. Garākā galda iestatīšana var kalpot kā jūsu pusdienu un brokastu galda, pārtikas PREP un uzglabāšanas vietas un mini biroja telpu.

galda runner

Tabula runner ir garš sloksnes auduma, kas papildina pop krāsu vai stilu uz jūsu galda. Atšķirībā no galdauts, kas aptver visu virsmu, galda skrējējs piebilst svītru pa tabulas modernāku noskaņu. Vienkārši tostarp runner var pievienot sajūtu dizainu uz jūsu galda, un padarīt jūsu tabulu interesantāku.

Dzīvoklis Dekorēšanas idejas guļamistaba

Jūsu guļamistaba ir jūsu svētnīca. Koncentrējieties uz saglabājot telpu uncluttered, aicinot un mierīgs. Neietilpst slazdā iegādājoties veselu guļamistabas komplektu; tas ir labāk, lai ir cildens gulta un viena vai divas naktsgaldiņš nekā pārslogoti, sešu gabals guļamistabu komplektu.

Jaunu dzīvokļu iepirkumu saraksts guļamistabā:

 • matracis
 • headboard
 • Naktsskapītis (vai divi)
 • Skapis organizācija priekšmeti

matracis

Ieguldīt labāko un visērtāko matracis, jūs varat atļauties. Galu galā, jūs pavadīt vairāk laika jūsu matraci nekā jebkur citur savā jaunajā dzīvoklī. Saglabājiet savu radošo budžeta par pārējās telpas.

headboard

Headboard ir forši, modernas un ideāli maziem guļamistabas. Pat ja jums nav vietas, vai budžetu ar bedframe nekad izlaist headboard; tas pabeidz izskatu jūsu guļamistaba, piemēram, nekas cits. Ja nauda ir saspringts, apskatiet šīs galvgali idejas.

naktsgaldiņš

Atkarībā no lieluma savu jauno guļamistabā, jūs varat izvēlēties nelielu sānu tabulu vai tradicionālo naktsgaldiņš. Nejūtos kā jums ir, lai saņemtu atbilstošu pāri, nu; sajaukšanas un saskaņošanas naktsgaldiņš ir jautri dizaina izvēle.

skapis organizācija

Ja jums nav izmantot jūsu skapis efektīvi, apģērbs, apavi un dažādus priekšmetus neizbēgami nonāk savā guļamistabā telpā. Daži skapis organizācija priekšmeti, kas jāņem vērā, ir:

 • Hanging apavu organizators (liels vairāk nekā tikai kurpes)
 • Kastes vai tvertnēm
 • Door-uzstādīts organizatori
 • Plauktu
 • Āķi

Lai iegūtu vairāk idejas par to, kā organizēt savu skapis, it īpaši, ja tā ir neliela, izbraukšana šo tiny skapi un nav skapis idejas.

Sākt ar šiem essentials un dzīvot ar viņiem awhile. Kā jūs iepazīt savu jauno dzīvokli, jūs nākt klajā ar idejām par to, ko vēl jums var būt nepieciešams. Turpināt slānis savu vietu ar vairāk priekšmetiem, kā jūsu budžets atļauj. Kura istabas jūs rotā pirmais savā jaunajā dzīvoklī?