Skip to main content

Tiny 18 kv.m. Dzīvoklis Piedāvā Student Housing ar Space gudriem Vienkārša

Ja jums jau ir dzirdējuši to līdz, tad tas ir labs iemesls – telpa arvien Premium mūsdienu pasaulē. Jo pasaulē studentu kopmītnēm un koledžu mājokli, tas ir pat truer. Pārveidojot bijušo biroju ēku vērā studentu mājokļu vienība ir pietiekami grūti, kā tas ir. Bet kam to darīt, ka, rūpējoties par telpisko ierobežojumu un palielinot efektivitāti, ir vēl grūtāk. Tā tas ir sarežģīts uzdevums, kas Standarta studija velk off tik eleganti ar gudru un stilīgu Hermes City Plaza studentu mājokļiem Roterdamā.

Kosmosa savvy students dzīvoklis dizains ar bēniņu gultu

Katra no šīm daudzdzīvokļu vienību skaits ir ne vairāk kā tikai 18 kvadrātmetru liels, un nodrošināt visus nepieciešamos vienības un pakalpojumus šajā tiny jomā nozīmē palielinot vertikālo telpu piedāvājumu. Mansarda gulta virs virtuvi un vannas istabu pie atpakaļ beigām dzīvokļa ir izcelt šeit ar nelielu dzīvojamo kakts un brašs ēdamzonu blakus tiem. Katru maz stūrī tika izmantoti, lai rokturis ar efektīvām darbstacijas un ērtiem dīvāniem, aizpildot neērtās vietās. Lieli logi ienest plašas ventilāciju, bet gudrs glabāšanas vienību pievienot citu slāni kosmosa savvy labestību.

Kāpnes uz bēniņu gultas ir pārvērtusies glabāšanas vienību, kā arī un virtuves un vannas istabas blakus tai ir gan kompakts un pasakaini lit. Bambusa lieto neregulāri, bet baltais fons piedāvā vienkrāsas fonu, kas nav prom ar jebkuru vizuālo sadrumstalotību.

Tiny ēdamistabas zona starp nelielu dzīvojamo platību kakts un virtuvi

18 kvadrātmetru dzīvoklis baltā krāsā ar kosmosa taupīšanas dizainu

Ergonomisks stūra darbstaciju par tiny dzīvokli

Katru maz stūrī dzīvokļa maksimālas uz spals

Hermes City Plaza studentu izmitināšanas Rotterdam

Jo namā nav vietas iedomība vienību un izlietne virtuvē, abi ir atjautīgi apvienoti. Izlietne ir sadalīta ar peldošu panelis, kas no vienas puses ir izlietne ar spoguli. Un, no otras puses, tas ir izlietne virtuvē ar parocīgu tāfeles.

Ultra maza virtuve un vannas istaba blakus viens otram

Box stils kāpnes ar integrētu glabāšanas

Stāva plāns Hermes City Plaza studentu mājokli

You may also like