Skip to main content

Red magamistoaga nõuandeid ja näpunäiteid

Red magamistoaga nõuandeid ja näpunäiteid

Punane on soe, eredad värvid sageli mõelnud pühade ajal. Seda värvi valik võib olla liiga julge osa ja tavaliselt asendatakse selle värvi nõod-kollane ja oranž. Siiski, see on ilus värv alternatiiv magamistuba eriti kui värvilahendused on planeeritud ja kasutatud neutraalse või värvi täiendus. Kas te kavatsete kasutada punase, kui teie peamine värve-nagu see dünaamiline magamistuba kujundas DKOR Interjöörid Inc.- või aktsent värvi; siin on mõned suurepäraseid ideid ja fotosid, mis aitavad teil otsustada.

Kuidas kasutada Red Grey

 Kuidas kasutada Red Grey värvi magamistoaga

Punane ja hall tööd hästi kokku; nagu see lõbus, kaasaegne magamistuba kujundas Savio & Rūpa Sisustus Concepts. Kasutades hall nagu üldine värve rõhumärkidega punane kogu lisab lihtsalt piisavalt soojust ja Stiil hoida disain huvitav ja hästi tasakaalustatud. Need aktsendid värvi võib sisse padjast, lambid, kunsti või alal vaipa.

Punane ja must magamistoaga variant

 Punane ja must magamistoaga variant

Punane ja must on traditsiooniline värvikombinatsiooni, mis meenutab meile klassikaline rassi autode ja 1950 söögikohta. Seda värvi kombinatsioon on tehtud populaarne ajal Art Deco ajastu, mis pakkus puhas, poleeritud viimistlusega toodete, kunsti ja interjööre. Üks alternatiiv, kuidas lisada see värv duo koos on kasutada vihje punane ja must koos teiste neutraalsed värvid. See värvilahendus sobib rohkem mehelik välimus, nagu seda tänapäeva magamistuba kujundas Busybee Design.

Red Wallpaper Idea

 Magamistuba Red Wallpaper Idea

Red saab kasutada, et luua keskpunktiks või aktsent seina oma magamistoas lisada illusiooni ruumi või lühenemist, mis muudab kummaline suurusega ruumi ilmuda proportsionaalne. Wallpaper on suurepärane alternatiiv aktsendiga seina; nagu see traditsiooniline magamistuba kujundas Vahallan Papers, mis kasutab kahte tüüpi kohandatud mustriline tapeet-katedraal ja Burlington korraldatud unikaalne disain. Nii et mitte kaotada mõju see aktsent seina; disainer lisada paar aktsent padjad, mis tasakaalu värvilahendus ja üldine disain.

Red Allapanu Idea

magamistuba Red Allapanu Idea

Teine alternatiiv lisades punast värvi oma magamistuba on läbi oma voodipesu. Tilgakese värvi voodi on suurepärane võimalus lisada veidi pop oma tuba, mis on hõlmatud neutraalsetes toonides. Hea näide selle idee on selles eklektiline magamistuba kujundas Fiorella Design, kes kasutab punane voodikate, padjad ja lõbus aktsent padi luua elav ja rahulik magamistuba.

Punane, Must ja Valge magamistoaga Idea

 Punane, Must ja Valge magamistoaga Idea

Klassikaline must, valge ja punane värvilahendus jooksul voodipesu ja aktsent seina puruneb beež seemisnahast voodi ja beež seina värvi. See lõbus kujundus Busybee Design on väike ja lihtne lahendus, kuidas teha pikk ja kohmakas suurusega magamistuba vaadata soe ja hubane.

Red Voodipeats Idea

 Red Voodipeats Idea

Pealegi, kasutades punast jooksul aktsent seina; teise Teine võimalus on kasutada punane jooksul mööbel või esivõre nagu see armas magamistuba kujundas Terrat Elms Interior Design. Tahke punane esivõre saab kasutada või kui soovite lisada väike vihje punane kasutamise triibuline või mustriline disain. Kui te otsustate kasutada esivõre muud värvi kui neutraalse tooni, peate olema ettevaatlik, kuidas te tarvikud sinu voodipesu ja tuba tulevikus; kuna teil on piiratud teatud värve või kombinatsioone.

Prantsuse Inspireeritud magamistoaga Kasutades Red

 Prantsuse Inspireeritud magamistoaga Kasutades Red

See hip väike tüdruk magamistuba disaini poolt Warline värvimine Ltd on suurepärane idee, kuidas kasutada punast ja valget koos luua trendikas disain, mis kasvab koos teie laps. Unikaalne ja kaasaegne prantsuse riigi stiili, mis kasutab lõbus tapeet disain, punane esivõre, kardinad ja elav aktsendid luua täiuslik ruumi väike tüdruk, teen või online.

You may also like