Skip to main content

Kaunistamine Nõuanded Romantiline magamistoaga

Kaunistamine Nõuanded Romantiline magamistoaga disain ideid

Lisades romantiline elegantsi oma magamistoas ei tähenda liiaga RUFFLES või roosa (kui see on sinu ideaalne romantiline ilme), kuid see ei tähenda, pehme tekstuuri, ehitud puudutab, ja üldine luksuslikest vibe.

Siin on üheksa magamistuba, näidates, kuidas saada romantilises stiilis paremale.

Ehitud lakke võistluskalendri

Üks võimalus lisada instant romantikat oma magamistuba on gorgeous, ehitud lae võistluskalendri, nagu kullakarva lühter siin näidatud. Kasutades ripats tuled, trumli-kujuline toonid ja armas öölambid on ka teisi viise lisada romantiline kuma oma magamistoas. Kui teie pea kohal valguses on hämarduslülitiga, et on isegi parem-ju romantiline stiil on kõike jagada romantiline hetked oma partneri.

Pink või punase varjundiga

Kuigi liiga palju punast muutub magamistuba kirev ja liiga palju roosa saab sahhariini magus, puudutus punane, roosa või mõlemad lisab romantikat muidu neutraalse värvilahendus. Vaata paar aktsendid roos punane või huulepulga roosa-padjast, Toss tekid, väike sisustus, lilled, või lambivarjud on kõik võimalused.

Värvi see Romantiline

Kuigi ei ole selgelt määratletud romantiline värvilahendused, saate tavaliselt tahavad jääda pehmed värvid ja üsna piiratud palett. Kreemjas valge, põsepuna roosa, sosistavas hall ja pastelsetes virsik on levinud romantiline tuba, kuigi olete alati vabalt asendada või lisada oma lemmik värve. Ikka väga hele või tume toonid ei ole kõige paremini sobib romantiline stiil, nii et kui need on värvid, mis kutsuvad teid, kasutada neid aktsendid, mitte oma magamistoas peamine palett.

Romantiline Allapanu

Romantiline magamistuba on pehme magamistuba, ja kusagil on, et ilmsem kui voodis. Turritavaid voodi seelik, paks trööstijat või suletekk, pehme lehed ja palju petukaupa, padjad ja padjast muuta oma voodi romantiline paradiis kaks. Sest tõendeid, võtke lihtsalt pilk armas voodi siin näidatud. Pehme, külalislahke ja lihtsalt natuke liialdatud: täiesti romantiline.

Imeilus Voodipeats

Kui soovite lisada vaid üks romantiline touch oma magamistuba, oleks ehitud esivõre. Palus nahkpolster, kesised disain, tõusmine värvi ja glamuurne stiil teha esivõre siin näidatud võitja, kuid seal on peaaegu lõputu võimalusi. Pea meeles, et teie romantiline esivõre peaks tegema avalduse; lihtne puidust esivõre töötab paljude teiste kaunistus stiile, kuid mitte see.

baldahhiinvoodi

Vähesed asjad öelda romantikat nagu baldahhiinvoodi. Kas sa eelistad täielik lehestiku ümbritseva kogu oma voodi, või lihtsalt vihje lehestiku nagu siin näidatud, seal on midagi vaieldamatult meeleline umbes siidine kangas libisenud ümber oma magamisruumid. Sa saad isegi teha oma lihtsa lehestiku-lihtsalt peatada suur Tikkimisraam laest üle pea oma voodi, siis lisage Harsomainen kangast vits koos klambrid. Korralda kangast graatsiline linad ümber oma voodi esivõre ja voila, olete ilus välimus siin näidatud.

Antiik

Sa ei pea kaunistada kogu oma toas antiik romantiline stiil, ja sa ei pea isegi kasutada tõeline antiik, kuid tahad vähemalt tükk või kaks koos vaieldamatult old-style, ehitud võlu. Mine koos imeliselt nikerdatud voodi nagu siin näidatud, või valida antiikse abilauast või kummut anda oma magamistuba romantiline vibe.

string Lights

String tuled ei ole ainult pühade ajal. Sa ei taha wrap oma magamistoas värve või vilkuv sibulad, kuid ühe string valge tuled on üsna romantiline. Mähi tuled ümber oma jalalaud või esivõre või jutustama neid üle kardinapuu ukseraami või isegi üle ülemmäära üle oma voodi. Sa saad pehme kuma sarnane küünlavalgel ilma muretsema tule või suitsu. Väga ilus.

lambanahk Viska

Heitke pilk voodi näidanud siin, kuidas meeleline ja kutsuv puudutus lamba, tõeline või faux, võib olla. Paks ja oh-nii-pehme vastu nahka; kui panna lamba üle oma voodi või üle põranda, ei ole kahtlust, et oma magamistoas on koht romantikat.

You may also like