Skip to main content

Kelder dekoreerimiseks ideid luua Multifunktsionaalne Living Space

Kelder dekoreerimiseks ideid luua Multifunktsionaalne Living Space

Kas teie keldris on väike tuba või kulub kogu korrusel oma kodus, seal on palju võimalusi, kui tegemist kasutades ruumi tõhusalt. Maksimeerimine efektiivsuse tähendab ka saada maksimaalselt ära ruumi, mis võib tähendada luua funktsionaalne ladustamine harva kasutatud kaunistused või lisades kasutatavad peretuba. Need keldris kaunistus ideid pakkuda võimalusi laienemiseks, kuidas teie ja teie pere elab ja kasutada ruumi.

Kõigepealt mõtle, mida sa vajad toast. Kas soovite panna out-of-town külastajatele mugav toas, lüüa tagasi koos sõpradega või luua ülim lapsed mängivad toas? Mis iganes on Sinu soovidele ja vajadustele, on palju dekoreerimiseks ideid, mis aitavad teil teha see juhtub.

Keldris, aga võib sageli olla keeruline ruumi ümber kujundada, sest see on sageli lõpetamata ruumi. Sõltumata sellest, kuidas tume ja ennetena oma ruumi olla, meil käputäis keldris kaunistus ideid, mis aitavad teil luua ruumi, et te ootan veeta aega.

Otsustage Mis paigutus toimib kõige paremini

Kui olete arvasin, oma eelarve ja kuidas te kavatsete kasutada ruumi kindlaks plaan, mis aitavad teil käivitada. Kui soovite luua toas, siis ilmselt ka lisada vannituba ja vajavad planeerida vastavalt. Kui teie ruumi on suur, siis võib see tuleb jagada mitme ruumi, et täita erinevaid vajadusi, olenemata nende asukohast. Kui see on väike, saate endiselt kasutada seda mitmeid funktsioone õige planeerimine.

Kasuta Neutraalseid

Tugev ja julgeid värve silma lisades draama, kuid nad ka ruumi ilme ja väiksem. Kasutades neid oma keldris võib teha laed tundub väiksem ja seinad tunne, nagu nad sulgemise kohta. Selle asemel tugineda valguse neutraalsed värvid nagu hall, Taupe ja valge, et teha ruumi tunda rohkem ekspansiivne. Kasutage sarnased värvid suurem mööblit nagu riiulid, diivanid ja lauad. Lisa värvi ja iseloomu oma tarvikud ja vaipkatted, nagu padjast, kardinad, vaibad ja vaasid.

Vali Open Concept

Kui teie keldris on väiksem pool, hoida avatud ala, vältides lisades seinad. Määrake erinevate ruumide või tsoonide abil värvi ja dekoori nii oma keldris täidab mitut eesmärki hästi. Näiteks üks pool oma keldris võib muutuda täiskasvanud puhkeala kui ankurdada mugav läbilõike, suur ala vaipa ja valgustus valgusregulaatoreid. Teine pool võib olla käsitöö ala suur ja vastupidav laud, riiulid ja heledam kohtvalgustus.

Päevavalgust nägema

Kelder aknad on sageli väiksem kui mujal majas, sest ruumi on kas osaliselt või täielikult maa all. Valgustus mitte ainult teha ruumi tunne suurem, kuid ere valgus korvata puudumine aknad. Süvistatud valgustid säästab ruumi, kuigi sa ei pruugi olla lagi ruumi (või eelarve), et mahutada seda. Selle asemel kasutage seina sconces, laualambid ja põrandalambid. Peegeldavad valgust, riputada peeglid strateegiliselt ruumis.

Loo Storage Solutions

Kuigi oma keldris võib olla ka suurem eesmärk, seda sageli jõuab toimiv üldine laoruum. Lisada riiulid ja kapid ning veenduda mäluseadmed minna põrandast laeni, et tagada te saate kõige välja oma ruumi. Osta mööblit, mis teeb topelt-duty, nagu Ottomani peidetud kambri või pool lauad sahtlitega. Pühendada üks ots oma keldris üldise ladustamise peites, et ala põrandast laeni seina hõlmavad sama värvi ümbritseva seinad.

You may also like