Skip to main content

Transform oma Kelder nende Creative Ideas

Keldrid on toimumas renessanss kohe. “Traditsiooniliselt keldrid täitusid ristlõike, suur televiisor, piljardilaud ja minikülmik väikeste suupisted,” vastavalt Patrick Garrett, maakleri juures H & H Realty Trussville, AL.

Kuid ta ütleb keldris on nüüd üleminekul mees koobas peretuba. “Paljud tänapäeva homeowners on nüüd lähen” wow “faktor,” Garrett selgitab. Alates Kinod kontorid ja isegi köögid, homeowners kasutavad oma keldritesse viis rohkem kui ladustamine.

Siin on mõned kujutlusvõimega viise, et saate muuta oma keldris.

Kodukino

Võite tuua Hollywood koju kelder kodukino. “Alates mass kodustele pere mäng toad täis puhutud kodu teatrid, siis võid oodata, et näha Liiga recliner teatri istmed, kõrge eraldusvõimega LCD-projektorid, mis toodavad teatri kvaliteediga pilte paigaldatud laed ja pilte täis laius ja kõrgus seinad . “Garrett ütleb. Sa võiksid isegi lisada popcorni masin lõpetada kino teema.

Mitmeotstarbeline mängutuba

“Homeowners ka luua mitmeotstarbeline lõbus valdkondades ning kasutades küllusliku valgustus võimalusi heledaks või pehmendada atmosfääri,” Garrett ütleb. “Minu arvates, keldritesse on ikka väga otsis kodu ilutaimed, isegi kui ainult luksust vastuvõtukulud ja sõbrad.” See kelder mängutuba pakub mitmeid valdkondi külalised hängida ja lõõgastuda.

Kodukontor

See ei võta palju, et luua kontorina keldris. Laua ja tooli või kaks on kõik, mida vaja luua kena, vaikne koht töötamiseks ilma distractions.

kelder baar

Kelder baari lisab teise taseme lõbus. Keeruliste keldris redesigns, see on eriti oluline teha tulevikuplaane. “Kui te plaanite keldris remodel, luua oma eelarve ette,” soovitab JB Sassano president hr meistrimees. Kas sa teed tööd ise või palgata professionaalne, ta ütleb, et see on oluline veenduda, et iga töö vastab kohalikele seadustele.

kelder suite

Kui muuta oma kelder koos eraldi magamistuba ja vann, et see on kutsuv, soovitatakse – külalised ei taha lahkuda. “Kui lisate teise vannituba, peate palgata litsentseeritud torumees,” ütleb Sassano. “Kui sa lihtsalt suurendada olemasoleva vannituba, mõned värvi, moodsam edevus, uued seadmed, rätikud ja tarvikud saab teha tohutu mõju,” ütleb ta.

kelder köök

Garrett ütleb teine ​​trend ta nägi homeowners on köögid keldris. Kui teie keldris on külm, võib õhku seeping sisse vastavalt Sassano. “Hoidke käed on märjad ees lülitus plaat või väljund; kui tunned õhus, siis on leke, “ütleb ta. “Paigaldamine vaht tihendid taga tulede lüliteid ja müügikohtades peatage energia lekkeid.” Muid võimalusi suurendada oma energiatõhususe keldris hulka kasutades madala VOC triivima ja vaht ribadeks umbes akende ja uste raamid, mis väldivad õhus, nõustab Sassano. “Samuti lisage ukse vallutab ja ukse kinga tihendid piirimaile ja välisuksed,” ütleb ta.

Käsitöö ja pesuruum

See pesuruumi tagab keskse asukoha kõike pesu seotud. Suur määrdunud riided korviga aitab hoida ruumi puhas. Riiulid hoidke kõik pesu tarvikud ja triikimislaud on maha põrandale ja välja viis. Avar tabel annab piisavalt ruumi korda pesu ja kapid pakuvad täiendavat ladustamise.

Lapsesõbralik kelder

Parim viis hoida oma maja puhas ja puhas on anda lastele oma ruumi. See tuba on kerge ja õhuline, rohke looduslikud elemendid. “On oluline, et kindlaks määrata ulatus oma keldris remodel, sest kandvad seinad mängida lahutamatu osa oma kodu struktuuri,” Sassano ütleb. See võib olla teguriks, kuidas kõige paremini kasutada ruumi kui te kavatsete muuta oma keldris.

Kodu jõusaal

Sa ei pea kunagi vabandus ei kasuta, kui jõusaalis on allkorrusel keldris (eriti kui selle varustatud spaavann!). Vastupidav põrandad on oluline, kui panna jõusaal keldris.

You may also like