Skip to main content

Kuidas kaunistada räbal Chic magamistoaga

 Kuidas kaunistada räbal Chic magamistoaga

Ülipopulaarseks läbi 1990ndate ja kaubamärgid disainer Rachel Ashwell 1989, Shabby Chic kombineeritud parimaid aspekte suvila stiilis vintage võlu, eelarve-sõbralik repurposing mööbel ja muud esemed, ja vabaaja, naiselik stiil. Välimuse lõpuks langes välja populaarsust, võib-olla ohver oma küllus RUFFLES ja segadusega. Aga räbal Chic vibe ei ole täiesti kaovad. Ja jällegi, see on muutunud lemmik kaunistus teema. Põhimõte on sama, ja vaata on kohandatud, et kajastada kaasaegse maitsele vähem kära ja vaeva. Aga üks asi ei muutu kunagi-juhuslik, mugav ja külalislahke vibe see rõõmsameelne kaunistus stiili.

lihtne stiil

Eilsed Shabby Chic omaks RUFFLES voodipesu aknakaunistusi ja padjast; drapeeritud kristall helmed kogu lambikuplid; hulgaliselt kollektsiooni kogu ruumi; ja küllus kunsti. Täna, välimus on palju vähem täis. Pare alla kollektsiooni lihtsalt neid asju sa armastad, unustada kõik RUFFLES ja kuulid, ja lase mõned avatud seina ruumi läbi kumada. Tulemuseks on magamistuba, mis on võluv ja palju kosutava.

Repurpose sihtotstarve

Üks asi, mis ei ole muutunud alates 1990. on kasutada repurposed esemeid ja vintage sisustus räbal Chic magamistoas. See on lihtne kaunistada lõhkumata eelarve ja annab oma ruumi Pentsik võlu ja isikupära. Räbal Chic hõlmab individuaalsust ja ei ole stiili küpsise-lõikur masstootmine.

Näiteks selles toas Pildil laotud vintage kohvreid võtta koht traditsiooniliste öökapp. Heitke pilk palju muid võimalusi upcycle või loominguliselt uuesti esemeid magamistoas:

  • Kasutage vana luugid asemel peatsialust.
  • Tee suur trumm komplekti külili teha Eriskummainen öökapp.
  • Repurpose antiikne tool hoida teie Yölamppu.
  • Proovige venitada Meeleavaldajad tara või dekoratiivne rauast värava voodi jalalaud.

Uuendatud värvipalett

Üks tunnuseid räbal šikk stiil on palju valget, ja et ei ole muutunud. Aga pastellid olid ülekaalus puudutab värvi tagasi 90s, täna, siis on sama tõenäoline, et leida tumedam Inimene aktsendid, nagu sinine kasutatud romantiline magamistuba pildil. See stiil toetub valge ja pehme tunne värvi. Mõtlema kasutades seda stiili kui sa armastad must, hall, super-värve või taha panna rõhku neutraalsetest oma magamistoas.

Räbal Chic Goes Minimalistlik

Võib tunduda, et Shabby Chic ja minimalism on otsene vastandid, kuid tegelikult saab sulandada kaks stiilid imeline hübriid. Sest tõendeid, vaadake magamistuba pildil. Valdavalt-valge värvipalett aktsendid roosa, pehme tekstuuri, maamees pagasiruumi ja repurposed öökapp (vanem piima kasti sisse lülitatud külili) on puhas Shabby Chic. Vahepeal puhas, avatud ja rahulik vibe on puhas minimalism.

Ei Ultra Naiselik Anymore

In the past, Shabby Chic võttis naiselik maksimaalse koos tõeline plahvatus roosa, lilled, helmed ja RUFFLES. Tänapäeva uuendatud välimus, välimus on palju paremini magamistuba jagada partner erinevad maitsed. Kuigi õnnetud puit, värvitud mööbel, lillemustrid, pehme palett ja hubane kangad on endiselt olemas, nad ei ole üle-top enam, muutes stiili palju mitmekülgsem ja ahvatlev teistele.

Serene ja Keerukad

Puhas valge magamistuba tundub väga rahulik ja rahustav, kuid see võib olla steriilne kui seda ei ole õige. Õnneks kõik-valge Shabby Chic magamistoas on lihtsalt piisavalt tekstuuri, huvitav read ja puudutuste romantika hoida pilk külalislahke ja rahulik, ilma jälgi Starkness või masenduses. Toas on näidatud, arhitektuuri esivõre on ehitud, samuti on valgustid ja sisustus, kuid lihtsus palett ja vähene muster hoiab kogu vibe tunne kogenud ja rahulik.

Teie Bed nagu Star

Teie voodi räbal Chic magamistuba peaks kindlasti olema täht. Laduma kõrged padjast ja petukaupa atop hubane suletekk, tekk või trööstijat üle hubane lehed, ja sul on raske aeg oodata, kuni magamaminekut ronida iga öö. Kuigi 1990. aastal, kõik voodipesu tõenäoliselt olla roosa ja kaetud roosid, täna, see on sama tõenäoliselt valge või mõni muu pehme värvi kaunistatud segu mustrid. Suurim erinevus siis nüüd on, et te ei pea enam rõhku RUFFLES või ekstravagantne trimmi.

Mix and Match Patterns

Tavaliselt Shabby Chic sisekujundus ühendab mitmeid mustreid ühes toas. Kuigi kapsas roosid ja mahukat florals- Läinud on ikka päris väikestes annustes, nad kindlasti ei ole teie ainus võimalusi. Täna julgelt kombineerida florals- triibud geomeetria, Eriskummainen projekteerib või täpid. Võite isegi lahkuda läbi florals- üldse nagu pildil. Niikaua kui teil valida mustreid, mis töötavad koos hästi ja täiendada oma värvilahendused, stiili saaksid töötada oma magamistuba, liiga.

You may also like