Skip to main content

Pagrabs Dekorēšanas Idejas izveidot daudzfunkcionālu Living Space

Pagrabs Dekorēšanas Idejas izveidot daudzfunkcionālu Living Space

Vai jūsu pagrabu ir neliela telpa vai aizņem visu stāvu jūsu mājās, ir daudz iespējas, kad runa ir efektīvi izmantot telpu. Palielinot efektivitāti, nozīmē arī to, kā iegūt vislabāko no istabas, kas varētu nozīmēt radīt funkcionālu glabātuvi reti izmanto rotājumi vai pievienojot izmantojamu ģimenes numurs. Šie pagraba dekorēšana idejas piedāvāt veidus, kā paplašināt, kā jūs un jūsu ģimene dzīvo un izmantot telpu.

Pirmkārt, domāju par to, kas jums ir nepieciešams no istabas. Vai vēlaties, lai safasēti ārpus pilsētas apmeklētājiem komfortablā viesu istaba, kick atpakaļ ar draugiem vai izveidot gala bērni spēlē telpā? Kāds būtu jūsu vajadzības un vēlmes, ir daudz dizaina idejas, lai palīdzētu jums, lai tā notiktu.

Pagrabstāvā, tomēr bieži vien var būt grūtāks vietas pārveidot, jo tas bieži vien ir nepabeigts telpa. Neatkarīgi no tā, cik tumšs un nojauta savu vietu, var būt, mēs esam ieguvuši nedaudz pagrabā dekorēšanas idejas, kas palīdzēs jums izveidot telpu, kas jums būs gaidām pavadīt laiku.

Izlemt Kas izkārtojums darbojas vislabāk

Kad esat izpētījuši savu budžetu, un kā jūs plānojat izmantot telpu, noteikt stāvu plānu, kas palīdzēs jums izpildīt to. Ja vēlaties izveidot viesu istabu, tad jūs, iespējams, arī vēlaties pievienot vannas un būs nepieciešams plānot atbilstoši. Ja telpa ir liela, jūs varat sadalīt to vairākās telpās, kas kalpo dažādām vajadzībām, neatkarīgi no tās var būt. Ja tas ir mazs, jūs joprojām varat izmantot to vairāku funkciju ar pareizu plānošanu.

Izmantot Neitrāli

Spēcīgas un treknrakstā krāsas piesaista uzmanību, pievienojot drāma, bet arī veikt telpu izskatu un justies mazāks. Izmantojot tos savā pagrabā var padarīt griesti šķiet zemāks un sienas justies kā viņi aizvēršanās. Tā vietā, lai paļauties uz gaismas neitrālās krāsās, piemēram, pelēko, taupe un balta, kas padara telpu justies vairāk ekspansīvs. Izmantot līdzīgas krāsas lielākiem mēbeļu gabali, piemēram, plaukti, dīvāni un galdi. Pievienot krāsu un raksturu jūsu piederumiem un segumi, piemēram, mest spilveni, aizkari, paklāji un vāzes.

Izvēlieties Atvērt Concept

Ja jūsu pagrabu ir uz mazāku pusē saglabātu teritorijā atvērtas, izvairoties pievienojot sienām. Noteikt dažādas telpas vai zonas, izmantojot krāsu un dekoru, lai jūsu pagrabu var kalpot vairākiem mērķiem labi. Piemēram, viena puse no jūsu pagrabu var kļūt pieaugušo relaksācijas zona, ja noenkurotas ar ērtu Sekciju, liela platība paklājs un apgaismojuma ar pārslēdzējiem. Otra puse var būt amatniecības zona ar lielu un izturīgs galda, glabāšanas plauktiem un gaišāku uzdevumu apgaismojums.

Skatīt Light

Pagraba logi bieži vien ir mazāks nekā citur mājā, jo telpa ir vai nu daļēji vai pilnīgi pazemē. Apgaismojums ne tikai padarīs telpu justies lielāks, bet spilgti gaismas būs par trūkumu logu. Recessed apgaismojums ietaupa telpu, lai gan jūs, iespējams, nav griestu telpu (vai budžetu), lai pielāgotu to. Tā vietā, izmantojiet sienas sconces, galda lampas un stāvlampas. Lai atspoguļotu gaismu, pakārt spoguļi stratēģiski telpā.

Izveidot Storage Solutions

Lai gan jūsu pagrabu var būt arī augstāks mērķis, tas bieži vien beidzas kalpo kā vispārīgs uzglabāšanas zonā. Iekļaut plaukti un skapji, un pārliecinieties, uzglabāšanas vienības aiziet no grīdas līdz griestiem, lai nodrošinātu, jūs saņemat vislabāko no savas vietas. Nopirkt mēbeles, dara dubultu nodokli, piemēram, tahtas ar slēpto nodalījumu vai naktsskapīši ar atvilktnēm. Veltīt vienu galu jūsu pagrabu uz vispārējo uzglabāšanu, slēpjot šo apgabalu ar sienu no grīdas līdz griestiem, kas attiecas tādā pašā krāsā kā apkārtējo sienām.

You may also like