Skip to main content

Pārveidot jūsu pagrabu ar šiem Creative Ideas

Pagrabi tiek veikta renesanses tiesības tagad. “Tradicionāli, pagrabos tika piepildīts ar Sekciju, lielā ekrāna televizoru, biljarda galds un mini ledusskapis mazām uzkodām,” saskaņā ar Patrick Garrett, nekustamā īpašuma mākleris pie H & H Realty in Trussville AL.

Tomēr viņš saka, pagrabstāvā tagad pārejot no cilvēka alas ģimenes istabas. “Daudzi mūsdienu homeowners tagad dodas uz” wow “faktors,” Garrett skaidro. No kinoteātriem uz biroju un pat virtuvēs, homeowners izmanto savus pagrabus par ceļu vairāk nekā uzglabāšanai.

Šeit ir daži izdomu veidi, kā jūs varat pārveidot savu pagrabu.

Mājas kinozāles

Jūs varat dot Holivudas mājās ar pagraba mājas kinozāles. “No masu, kas mājās ģimenes spēļu numuriem vai pilnīgi izplaucis mājas kinozāli, jūs varat sagaidīt nestandarta recliner teātris sēdvietu, augstas izšķirtspējas LCD projektori, kas ražo teātra kvalitātes attēli uzstādīts uz griestiem, un attēlus pilna platuma un augstuma sienu . “Garrett saka. Jūs pat varētu pievienot popkorns mašīna, lai pabeigtu filmu teātra tēmu.

Daudzfunkcionāls spēļu istaba

“Homeowners arī rada daudzfunkcionālu jautrus jomas un, izmantojot plašu klāstu apgaismojuma iespējas gaišāku vai mīkstināt atmosfēru,” Garrett saka. “Manuprāt, pagrabiem ir joprojām ir ļoti pieprasīta, mājas labiekārtošanas darbi, pat ja tikai luksusa izklaides viesi un draugi.” Šis pagraba spēļu istaba piedāvā vairākus apgabalus, lai viesi varētu pakārt un atpūsties.

Mājas ofiss

Tajā nav nepieciešams daudz, lai izveidotu mājas biroju pagrabā. Tabula un krēslu vai divas ir viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu skaistu, klusu vietu strādāt bez traucējošos.

pagrabs josla

Pagraba bārs piebilst vēl vienu līmeni izklaides. Par sarežģītu pagraba pārbūves, tas ir īpaši svarīgi plānot uz priekšu. “Ja jūs plānojat pagraba pārveidot, izveidot savu budžetu jau iepriekš,” iesaka JB Sassano, prezidents Mr Palīgstrādnieki. Vai jūs darāt darbu pats vai iznomājot profesionālu, viņš saka, tas ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka jebkurš darbs atbilst vietējās priekšrakstus.

pagrabs komplekts

Kad jūs pārveidot savu pagrabu ar atsevišķu guļamistabu un vannas, kas ir šī aicinot, ieteicams – viesi var nevēlēties atstāt. “Ja jūs pievienojat vēl vienu istabu, jums būs nepieciešams algot licencēts santehniķis,” saka Sassano. “Ja jūs esat vienkārši uzlabot esošo vannas istaba, dažas krāsas, modernāku iedomība, jauni ķermeņi, dvieļi, un piederumi var sniegt milzīga ietekme,” viņš saka.

pagrabs virtuve

Garrett saka viena tendence, viņš redz starp māju īpašniekiem ir virtuves pagrabstāvā. Ja jūsu pagrabu ir auksts, gaiss var seeping kas, saskaņā ar Sassano. “Turiet mitrā roku priekšā gaismas slēdža plāksnes vai kontaktligzdas; Ja jums liekas, gaisu, jums ir noplūde, “viņš saka. “Instalēšana putu starplikas aiz visām gaismas slēdžu un vietās var apturēt šos enerģijas noplūdes.” Citi veidi, kā palielināt savu energoefektivitāti pagrabā ietver, izmantojot zemu GOS drīvēt un putu sloksnes ap logu un durvju rāmji, kas noplūst gaisu, iesaka Sassano. “Arī, pievienot durvju frekvences un durvis apavu blīves ap sliekšņa un ārdurvīm,” viņš saka.

Amatniecības un veļas telpa

Šajā veļas telpa nodrošina centrālo vietu viss veļas saistītas. Lielais netīrās drēbes kavēt palīdz uzturēt telpā veikls. Plaukti turēt visus veļas piegāžu un gludināmais dēlis ir pie grīdas, un no tā. Plašais tabulā ir pietiekami daudz vietas, lai kārtīgi veļas, un skapji nodrošinās papildu krātuvi.

Kid draudzīgas pagraba

Labākais veids, kā saglabāt savu māju veikls un tīrs ir dot bērniem savu telpu. Šis numurs ir viegls un gaisīgs, ar lielu dabas elementiem. “Ir svarīgi, lai noteiktu apmēru un pagraba pārveidot, jo nesošās sienas būtiska loma uz mājām struktūru,” Sassano saka. Tas var būt faktors, kā vislabāk izmantot telpu, ja jūs plānojat, lai pārveidotu jūsu pagrabu.

Mājas sporta zāle

Jums nekad nebūs attaisnojums neveic, kad zāle ir lejā pagrabā (it īpaši, ja tā aprīkota ar spa vannu!). Izturīgs grīdas ir svarīgi, liekot sporta pagrabstāvā.

You may also like