Skip to main content

Paverskite savo rūsyje su šių kūrybinių idėjų

Rūsiuose išgyvena renesansą dabar. “Tradiciškai rūsiuose buvo pripildytas segmentinius, dideliame ekrane televizijos, yra biliardo stalas ir mini šaldytuvą mažų užkandžių”, pagal Patrick Garrett, nekilnojamojo turto brokeris ne H & H Realty TRUSSVILLE, al.

Tačiau jis sako, kad rūsyje yra dabar pereiti nuo žmogaus urvas į šeimos kambarys. “Daugelis šiuolaikinių namų dabar vyksta už” Oho “veiksnys”, “Garrett paaiškina. Iš kino teatrų į biurus ir net virtuvės, namų naudojate savo rūsius ir taip daugiau nei saugojimui.

Štai keletas vaizduotės būdų, kad jūs galite paversti savo rūsyje.

Namų kinas

Galite atnešti Holivudo namus su rūsyje namų kino teatro. “Nuo Mišios namuose šeimos žaidimų kambariai iki pilnos namų kino, galite tikėtis pamatyti negabaritinių Recliner teatro sėdynės, didelės skiriamosios gebos LCD projektoriai, kurios gamina teatro kokybės vaizdus montuojamas prie lubų, ir vaizdus visą plotį ir aukštį sienos . “, sako Garrett. Jūs netgi galite pridėti pūsti mašina užbaigti filmą kino tema.

Daugiafunkcinis žaidimų kambarys

“Būsto taip pat sukurti daugiafunkcinių įdomus sritis ir, naudojant platų apšvietimo variantų gyvinti arba sušvelninti atmosferą”, sako Garrett. “Mano nuomone, rūsiuose dar yra labai ieškoma namų estetinė, net jei tik už pramogas svečiams ir draugams prabanga.” Tai rūsyje žaidimų kambarys siūlo keletą sričių svečiams hang out ir atsipalaiduoti.

Namų biuras

Ji neatsižvelgia į daug sukurti namų biurą rūsyje. Stalas ir kėdės ar du yra viskas, ko jums reikia sukurti gražią, rami vieta dirbti be trukdžių.

rūsys baras

Rūsyje baras prideda kitą pramogų lygį. Dėl sudėtingų rūsio perprojektavimas, tai ypač svarbu planuoti į priekį. “Jei jūs planuojate rūsyje Atstatymui, nustatyti savo biudžetą iš anksto”, pataria JB Sassano prezidentas p Įrankių. Nesvarbu, ar jūs darote darbą sau arba samdyti profesionalų, jis sako, kad tai svarbu įsitikinti, kad bet koks darbas atitinka vietinius potvarkius.

rūsys komplektą

Kai paversti savo rūsyje su atskiru miegamuoju ir vonia, kuri yra tai kviečia, patarti – Svečiai gali nenorėti išeiti. “Jei prijungiate kitą vonios, jums reikės samdyti licencijuotą santechnikas, sako Sassano. “Jei jūs tiesiog pagerinti esamą vonios, kai dažai, daugiau modernių tuštybė, naujos armatūra, rankšluosčiai, ir jų priedai gali padaryti didelį poveikį”, sako jis.

rūsys virtuvė

Garrett sako kita tendencija jis mato tarp namų yra virtuvės rūsyje. Jei jūsų rūsyje yra šaltas, oro, gali būti patekimo į, pasak Sassano. “Laikykite šlapias ranka priešais šviesos jungiklio plokštelės ar lizdo; jei manote, kad oras, turite nutekėjimas “, sako jis. “Diegimas putų tarpiklius nuo visų šviesos jungikliai ir realizavimo gali sustabdyti šiuos energetinius nutekėjimas”. Kitos būdų, kaip padidinti savo energijos vartojimo efektyvumą rūsyje yra naudojant mažai LOJ užtaisyti ir putų juostelės aplink langus ir durų rėmų šį informacijos nutekėjimą orą, pataria Sassano. “Be to, pridėkite durų šiukšlės ir durų batų tarpiklius aplink slenksčio ir lauko durys,” sako jis.

Amatų ir skalbimo kambarys

Ši skalbimo kambarys suteikia centrinę vietą už viską skalbinių susijusių. Didelis nešvariais drabužiais trukdyti padeda išlaikyti kambario tvarkingas. Lentynos palaikykite visus skalbinius tiekimo ir lyginimo lenta yra nuo grindų ir iš kelio. Erdvus stalo suteikia daug galimybių kartų skalbinius ir spintos suteikia papildomos atminties.

Ožkiukų rūsyje

Geriausias būdas išlaikyti savo namą tvarkingas ir švarus yra suteikti vaikams savo erdvę. Šis kambarys yra lengvas ir erdvus, su dideliu natūralių elementų. “Svarbu nustatyti savo rūsyje Atstatymui apimtį, nes laikančiosios sienos vaidina svarbų vaidmenį į savo namus struktūros”, Sassano sako. Tai gali būti, kaip geriausiai panaudoti erdvę, kai jūs planuojate pakeisti savo rūsyje veiksnys.

Pagrindinis sporto salė

Jūs niekada turėti už nevykdo pasiteisinimas, kai salė yra žemyn į rūsį (ypač jei jos įrengtos SPA vonia!). Patvarus grindys yra svarbu, kai išleisti treniruoklių salė rūsyje.

You may also like