Skip to main content

Rūsys Dekoravimo Idėjos Sukurti Daugiafunkcinis gyvenamasis plotas

Rūsys Dekoravimo Idėjos Sukurti Daugiafunkcinis gyvenamasis plotas

Nesvarbu, ar jūsų rūsyje yra nedidelė patalpa arba užima visas grindis savo namuose, yra daug variantų, kai kalbama efektyviai naudojant erdvę. Maksimalus efektyvumas taip pat reiškia, gauti labiausiai iš kambario, kuris galėtų reikšti sukurti funkcionalią saugojimo retai naudojamų papuošalų arba pridedant naudingas šeimos kambarys. Šie rūsio dekoravimo idėjos pasiūlyti būdų plėsti, kaip jūs ir jūsų šeima gyvena ir naudoti erdvę.

Pirma, manau, kad apie tai, ką jums reikia iš kambario. Ar norėtumėte taikstytis “out-of-miesto svečiai jaukioje svečių kambarys, atmokėti su draugais, arba sukurti galutiniam vaikams žaisti kambarį? Nepriklausomai nuo jūsų norus ir poreikius, yra daug dekoravimo idėjų, kad padėtų jums padaryti tai atsitiks.

Rūsyje, tačiau dažnai gali būti sunkiau erdvė Atstatymui, nes tai dažnai nebaigtas kambarys. Nepriklausomai nuo to, kaip tamsus ir nuojautą savo erdvę gali būti, mes turime rūsio dekoravimo idėjų, padės jums sukurti kambarį, kad jums atrodys laukiame praleisti laiką sauja.

Nuspręskite, ką išdėstymas veikia geriausiai

Kai išsiaiškino savo biudžetą ir, kaip jūs ketinate naudoti erdvę, nustatyti grindų planą, kuris padės jums jį vykdyti. Jei norite sukurti svečių kambarys, tada jūs tikriausiai taip pat norite pridėti vonios kambarys ir reikės atitinkamai planuoti. Jei jūsų erdvė yra didelė, galima padalinti į keletą patalpų, kurios skirtos skirtingus poreikius, kokios jos gali būti. Jei tai mažas, jūs vis dar galite naudoti ją keliais funkcijų su tinkamu planavimu.

Naudokite Neutralūs

Stiprūs ir drąsūs spalvų sugauti akis, pridedant dramą, tačiau jie taip pat kosmoso išvaizdą ir mažesnis. Naudojant juos savo rūsyje, gali padaryti lubos atrodo mažesnis ir sienos jaučiasi jie uždarymo. Vietoj remtis šviesos neutralių spalvų, pavyzdžiui, pilka, taupe ir baltos spalvos, kad padaryti erdvė jaučiasi labiau išsiplėtusi. Naudoti panašias spalvas didesnių baldų, tokių kaip lentynos, sofos ir stalai. Pridėti spalvą ir charakterį savo aksesuarų ir dangos, pavyzdžiui, mesti pagalvės, užuolaidos, pledai ir vazos.

Pasirinkite Atidaryti koncepcija

Jei jūsų rūsyje yra mažesnio pusės, išsaugoti erdvę vengiant pridedant sienos. Apibrėžti skirtingas erdves ar zonas, naudojant spalvą ir dekoro, kad jūsų rūsyje gali tarnauti kelis tikslus gerai. Pavyzdžiui, viena pusė savo rūsyje gali tapti suaugusiųjų poilsio zona, jei pritvirtinti patogus skerspjūvio, didelėje teritorijoje kilimas ir apšvietimo su dimeris jungikliai. Kita pusė gali būti amatų plotas su didele ir tvirto stalo, sandėliavimo lentynos ir šviesesnę užduočių apšvietimas.

Gimti

Rūsio langai dažnai mažesnės nei kitur namuose, nes erdvė yra iš dalies ar visiškai po žeme. Apšvietimas bus ne tik kambarį jaustis didesnis, tačiau ryškios šviesos bus atsigriebti už langų trūkumo. Įleidžiamas apšvietimas taupo kambario, nors jūs negalite turėti lubų erdvę (arba biudžeto), kad tilptų jį. Vietoj to, naudokite sienų gamyba, stalinės lempos ir grindų lempos. Atspindėti šviesą, pakabinti veidrodžiai strategiškai kambaryje.

Sukurti Storage Solutions

Nors savo rūsyje taip pat gali turėti didesnį tikslą, ji dažnai baigiasi tarnauja kaip bendro saugojimo srityje. Įtraukti lentynos ir spintos ir įsitikinkite, sandėliavimas pereiti nuo grindų iki lubų, siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo vietos. Pirkti baldus, kurie daro dvigubai muitas, pavyzdžiui, kušetės su paslėpta skyriuje ar spintos su stalčiais. Skirkite vieną galą savo rūsio iki bendro saugojimo slepiasi tame rajone naudojant grindų iki lubų sienų danga tos pačios spalvos, kaip aplinkinių sienų.

You may also like