Skip to main content

Pisike 18 m² korteri Pakkumised Student korpus koos Space-Savvy Kasutuslihtsus

Kui Te olete juba kuulnud seda enne, siis on hea põhjus – ruum on üha enam muutumas premium tänapäeva maailmas. Tänapäeva maailmas üliõpilane üliõpilaselamu ja kolledži eluaseme, see on isegi tõepärasem. Transforming endine Büroohoone üliõpilane elamuüksuses on raske piisavalt, nagu see on. Aga võttes seda teha, hoolitsedes samal ajal ruumiline piiranguid ja maksimeerida tõhusust on veelgi raskem. On see raske ülesanne, et Standard Studio tõmbab ära, nii elegantselt targa ja stiilne Hermes City Plaza üliõpilaste eluaseme Rotterdamis.

Space Savvy õpilane korter disain narivoodi

Kõik need korterile on enam kui lihtsalt 18 ruutmeetrit suur ja pakkuda kõik vajalikud üksused ja teenuste sellel pisikesel ala tähendab maksimeerimine vertikaalsest tuba pakkuda. Pööning voodi kohal köök ja vannituba taga lõpus korter on väljapaistev siin väike elu pelgupaik ja bravuurne söögituba kõrval. Iga väike nurgas on kasutatud Täielikult tõhus tööjaamad ja hubane diivanid täites ebamugav valdkondades. Suured aknad tuua rohkelt ventilatsioon samas targad mäluseadmed lisada teise kihi ruumi taibuga headust.

Trepp narivoodi on muutunud mäluseadmed samuti ja köök ja vannituba kõrval on nii kompaktne ja muinasjutuliselt valgustatud Bamboo on kasutatud harva, kui valge taust pakub monokromaatilise taustaks, et ei ära igasuguse visuaalse killustatus.

Tiny söögituba vahel väike elutuba pelgupaik ja köök

18 ruutmeetri korteri valge ruumi kokkuhoid disain

Ergonoomiline nurgas tööjaama väike korter

Iga väike nurgas korter on maksimeeritud Täielikult

Hermes City Plaza üliõpilaste eluaseme Rotterdam

Kuna maja ei paku ruumi edevus üksuse ja kraanikauss köögis, nii on leidlikult ühendatud. Valamu jagatakse ujuva paneel, mis on ühel küljel valamu koos peegliga. Ja teiselt poolt, on kraanikauss köögis mugav tahvlile.

Ultra väike köök ja vannituba üksteise kõrval

Box stiilis trepp koos integreeritud ladustamise

Üldplaan Hermes City Plaza üliõpilaste eluaseme

You may also like