Skip to main content

Pro Порад з вибору товару для Вашої оселі

 Pro Порад з вибору товару для Вашої оселі

Один з найбільш поширених питань, дизайнери отримують це, «Як правильно вибрати обкладинку?». Є кілька порад, щоб переконатися, що ви вибрали правильну частину для певного простору. Твір це те, що допомагає визначити особу власника будинку і їх простору. Це корисно в зв’язуванні певних частин разом і створення персонажа в будинку. Найкраще про мистецтво, що це інвестиція, ви можете взяти з собою, як ви рухаєтеся, і навіть може зростати в ціні з плином часу. Він також не вимагає, щоб взяти другу іпотеку; ви можете витратити, як мало або стільки, скільки ви хочете.

для кухні

Одним з найбільш часто забуті кімнат в плані художніх робіт на кухні. Кухню часто називають «серцем будинку», і в багатьох випадках, найбільш часто респонденти користуються послугами кімнаті будинку. Там немає сумнівів, мистецтво повинно бути включено тут. Стільниці або простір над шафами ідеально підходить для будинків мистецтва. Для того, щоб зберегти мистецтво в деталях, схиляються до більш дрібним шматках, які доповнюють, а не придушувати, простір. Ми схильні йти з кумедними або більш соціальними принтами, які змушують нас посміхатися, і зробити ранку простіше!

для спальні

У спальні є відступ, місце для відпочинку і художні роботи повинні відображати це. Кращі стіни для мистецтва в спальні прямо над ліжком або на стіні навпроти ліжка. Масштабні частини краще і повинні бути підвішені на рівні очей. Подивіться на абстрактні шматочки з заспокійливими квітами або тонами. Якщо ви в фотографію, пейзажі або ненасичені фотографії працюють краще за все. Тримайте кадри мінімальний – галерея кадр або полотна працюють відмінно, а також. Тут ми хочемо зосередитися на самій частині мистецтва і не стільки його судна.

для офісу

Чи працюєте ви вдома або в офісі, мистецтво є відмінним способом, щоб персоналізувати ваш простір і тримати вас надихнуло. Наш улюблений спосіб зробити це шляхом створення обертається галереї. Для початку, вам потрібна уступ полку довго плаваючою встановлені переважно над робочим або близько до нього. Красу цього є те, що це єдине, що вам доведеться повісити! Далі найцікавіше, ви можете вибрати асортимент художніх робіт, які надихають вас. Припустімо настрою ради сортів, позитивними образами або творів художників, які надихають вас хороші місця, щоб почати. Ви хочете включити різні розміри, а також, великими і маленькими, так що можливості безмежні. Ви можете мати їх все в подібних кадрах для мінімалістського погляду або все різних, щоб додати деякий символ. Ці частини можуть бути повернені або оновлюється кожного разу, коли вам набридне, не потрібно ніяких цвяхів.

для ванної

У ванній кімнаті є ще одна кімната, яка часто нехтують мистецтвом. Обкладинку ви вибираєте, повинен йти з атмосферою ванній. Наприклад, якщо це дамська кімната на першому поверсі, ви повинні дотримуватися більше задоволення і яскравих деталей. Якщо це майстер ванна, йти з більш спокійними або заспокійливими штуками. Ванна мистецтво відмінно виглядає в парі, ми хотіли б вибрати набір з двох або складені або пліч-о-пліч. Вони можуть бути два однакових абстрактних штук з одним перевернутим на бік, або двох різних частин, які йдуть з однієї і тієї ж теми. Тверді місця для цих частин будуть над унітазом, над ванною (якщо ви досить щасливі мати один), або за рушник / халат гачки.

для вітальні

Найцікавіше кімната, щоб прикрасити з мистецтвом, і в більшості випадків, самим страшним є вітальня. Більшість з нас відчуває великий тиск тут, так як це приміщення більшість ваших гостей буде бачити і витрачати час. Вибір правильних шматок елементарне провокування розмови і настройку відчуття або вібрації простору. Ви можете вибрати один великомасштабному шматок або велику стіну галереї. Іноді ви повинні думати за межами кадру. Мистецтво не повинно бути частиною друку або полотна, іноді він може приймати інші форми. Чи є це великомасштабна копія американського прапора або роги оленів, дивитися за межі 2D-зображення, і ви знайдете унікальний шматок, який найкраще відображає вас.