Skip to main content

12 Mükemmel Stüdyo Daire Düzenleri Inspire

stüdyo az 600 feet kare olan Çünkü, bu küçücük yurdunda gibi hissetmek zorunda anlamına gelmez. Aslında, herhangi bir daha açık ve geniş hissetmeyi sağlayan alan kullanılarak yaratıcı pek çok yolu vardır. (Komşunuzun duvarlarını yıkmak sürece) Tabii ki, sihirli dairenizin ayak izi genişletmek olamaz. Ama biraz boşluk planlama ve doğru bir dekora sahip, eve yetişkin gibi oluşturmak için yerin her inç kare maksimize edebilirsiniz hak-hayır gerekli yenileme!

daire düzenleri aşağıda size ne ile çalışmak ve başarılı küçük bir boşluk süslemek için ne kadar kolay gösteriyor. olanaklar sınırsız bile vardır büyüklüklerine sıkıntısı ile.

Aşırı Daha izleyerek olun


Daireniz ayrı yaşam alanları oluşturarak devasa hissettirin. Ama her bölüm için ne kadar kare görüntüleri atamak gerekir?

evde mutlu olacağını düşünün.

Netflix için bitti arkadaşlar davet etmek ister misiniz? Bu NYC stüdyoda yaşayan kişi bazı yatak odası ve yemek alanı kurban ederek bir keyfi yapın partinin layık geniş bir oturma odası yarattı.

Çıkarılabilir, kabuğu ve sopa duvar kağıdı – Eğer duvarları boyamak için izin verilmezse, burada bu daireye çalmak için başka bir fikirdir. Kurulumu kolaydır, ve güvenlik teminatı tehlikeye atmadan donuk duvarları giyinmek olacaktır.

Bir Boutique Hotel’e Studio çevirin


Hareket halindeyken her zaman konum ve ev size duş ve uyku sadece bir yer ise, neden bir butik otel odası gibi dairenizi stil değil?

Örneğin, bu 300 metrekarelik ev moda pansiyon bulunan özelliklerle doludur, şık mutfak, retro mobilya birkaç parça ve tabii ki küratörlüğünü minibar gibi yataktan tüm yerleştirilen adımlar, (o pencere üzerinde.)

Ama bu dairenin yıldızı, herhangi şık otel odasında bulacaksınız gibi yüksek iplik sayısı yaprak dışarı katlı rahat bir yataktır.

Mad Man gibi dekore edin


küçük uzay dekorasyon gelince, hiçbir şey düşük profilli, onlar-si mobilya yetkilerini genişleterek büyülü oda yener.

Birçok çağdaş stilleri ile karşılaştırıldığında, onlar-si tasarımları tavan ve pencereler uzun görünmesi yapar katta çok daha yakın otururlar. Böyle Montmartre, Paris güneşli 270 metrekarelik stüdyosunda durumdur.

Lofty Hedefini


Eğer yüksek tavanlı varsa, sihirli bir çatı yatak daha yaşanabilir kare görüntüleri hazırlayabilirim.

Rahat bir oturma odası te- bakınız bir tek yatak odalı dubleks içine Stockholm’deki bu 193 metrekarelik stüdyo dönüştürdü kazanan bir fikir.

Ama ikinci seviye bu İskandinav büyücü gerçek boyutunda çok daha büyük görünür tek nedeni değildir. Duvarlar ve dekor hem galeri beyazdır. Tavan açık ve havadar bir etki yaratarak başladığı Birlikte bulanıklık. metal ve deri Odası ısınma aksan antiseptik hissetmekten parlak, beyaz iç tutun.

Depolama saplantı ediyorsanız, başka heyecan verici özelliği yerleşik çekmeceli merdiven olduğunu. Bu fikri çalmak Ancak, lütfen güvenliği için korkuluk ekleyin.

Çift Duty Kanepe


Göteborg, İsveç, bu demiryolu daire az 190 feet kare olduğunu. İşte akıllıca yerleştirilmiş bir dekor küçücük rahat mesken haline ufacık konut dönüştürdü nasıl.

iş birinci dereceden uyku ve sosyalleşme hem de çok fonksiyonlu bir alan yaratıyordu. Bir kanepe mükemmel bir nokta oyulmuş olarak da bir güzel tarz yatak. Odanın açıklık bozmayan bir uzun bacaklı masa ve ayrıca iki küçük masalar işlevini ekleyin.

Bu küçük yuvada mükemmel bir son dokunuş rahat Fas halı olduğunu.

Presto, Change-o Düzeni


o şeker şey stüdyoları optimize gelince, Graham Tepesi onları iki kere boyutlarını hissettiren bir büyücü. Onun şirketi, LifeEdited ultra yaşanabilir mikro dairelerin oluşturulması mimar ve geliştiriciler ile çalışır.

Hill’in mevcut proje onun ortağı ve onların iki köpek ile paylaştığı 350 metrekarelik stüdyosu. düzen sıvısını tutulması evlerine işlevli hale getirmek için anahtardır.

Çift görev mobilya mümkün kılar. modüler kanepe ve genişleyen sehpa gibi çok yönlü parçaları hızlı bir şekilde yemek odasına Hill’in oturma odası dönüştürebilir. TV karşısında depolama duvarı görüyor musunuz? Bu Murphy yatağı gizler.

Her Nook Work


Bu küçük yuva üç ayrı yaşam alanları oluşturmak için her köşe bucak çoğunu yapar.

köşede küçük bir oyuk bir yatak ve ekstra depolama için mükemmel bir nokta oluşturur.

mutfak ‘girişinin önünde, duvar alanının bir yama rahat bir kahvaltı kuytu olur.

yemek masası karşısında oturma odası kurar bir aşk koltuğu. önünde bir halı her üç alanlar arasındaki ayrılık duygusunu artırır.

Yatağın ayak Rethink


Yatağınızın ayak yakınında mobilya Yerleştirme oturma ve uyku alanları arasında küçük bir ayrılık oluşturmak için başka bir yoldur. Los Angeles şehir merkezinde bu parlak ve renkli mikro çatı gösterildiği gibi bir kanepe veya masa ya da her ikisini kullanabilirsiniz.

stüdyo bir koridor entryway var mı? entryway depolama ve görüntüleme mobilya tutarak serbest ana yaşam alanı dağınıklığı tutun.

Yatırım Worth Tasarım Hedefleri


Eğer stüdyo daire varsa, akıllı yerleşik ins ve esnek mobilya yatırım düşünün. Bu gibi özellikler uzay dev hissettirecek sadece ama satmak için zamanı geldiğinde de evinize değer ekleyebilir.

İşte ilham bazı tasarım hedeflerdir. Zamanın mimarları tarafından tasarlanan YC ‘ilk mikro apartmanda Bu stüdyo kare görüntüleri maksimize mobilya ve entegre depolama dönüştüren özellikleri.

kanepenin arkasına yerleşik dolap duvar Murphy yatağı gizler. TV aşağıda birim gözden uzak şeyler tutmak için ekstra bir oda sağlar. çifte görev sehpa ve genişleyen mutfak konsolu gibi yenilikçi çözümler yemek veya çalışmak için daha fazla alan yaratmak.

Alçak tavan? Sorun değil!


alçak tavanlı bir kutu şeklinde stüdyoda farklı kullanımlar için yer bölmek yalnızca zorlu görünüyor.

İşin püf noktası doğru mobilya kullanıyor. Bu San Francisco mikro loft düşük profil ve uzun bacaklı buluntular karışımı ile dekore edilmiştir. mobilyalar dikey çok yer kaplar yok, bu yüzden tavan yüksek görünür.

düzenini kopyalamak için bu kolay ilave oturma yeri oluşturmak için düşük profilli kanepe yakın bir tam boy yatak yerleştirir. yatak başında bir oda bölücü apartmanda en uzun nesnedir. Bu endüstriyel ilham mobilyalar ile dekore edilmiş yemek köşesi dışarı oyar.

Perdeler? Evet lütfen!


yatakta iken mutfakta bakarak bıktınız mı? Eğer yatak odası bölümü ile daha özel bir hissettirebilir.

iş için katlama ekranlardan, yapılabilir alacak bir çok şey vardır yerleşik sürgülü kapılar. Ama biz Phoenix White Stone Stüdyoları’nda bir apartmanda benekli Bu oda bölücü perde sadeliği tercih ediyorlar.

Bu 450 metrekarelik konut da 200 metrekarelik bahçesinde bulunuyor.

Merhaba Tek Yatak

şık bir tek yatak odalı daire içine çerez kesici stüdyo Torna birkaç anahtar parçaları ile tamamen mümkündür. Üç çarpıcı öğeler bir mücevher kutusu evine bu eski crash pad dönüştürdü.

İlk olarak, yatak odası oyulmuş IKEA KALLAX kitaplık (sadece 200 $ maliyeti!) ‘Dir. Eğer güneş ışığı bloke olmayacak bir çözüm arıyorsanız, bu ünite mükemmel küçük uzay bölümdür. Ayrıca hemen her stüdyo daire ihtiyacı pratik depolama sağlar.

Daha sonra, hoş, geniş ikat halı oturma odası tutturur. Duvarlar çıplak olduğundan, renkli zemin kaplaması büyük bir şık bir ürün.

Ne var Parça de direnç ? Lucite depolama göğüs. Madde berrak olduğundan, zemin alanı kaplayacak şekilde görünmüyor.

You may also like