Skip to main content

Bir Fonksiyonlu Yaşam Alanı oluşturma Dekorasyon Fikirleri Bodrum

Bir Fonksiyonlu Yaşam Alanı oluşturma Dekorasyon Fikirleri Bodrum

bodrum küçük bir odadır ya evinizin bütün bir katı kaplıyor olsun etkili alanı kullanarak gelince, seçenekleri bol vardır. Ayrıca verimlilik maksimize nadiren kullanılan süslemeler için fonksiyonel depolama oluşturarak veya kullanılabilir bir aile odası ekleyerek anlamına gelebilir odası, en iyi şekilde ifade eder. Bunlar bodrum dekorasyon fikirleri sizin ve ailenizin yaşamak ve alanların nasıl kullanıldığını genişletmek için yollar sunar.

İlk olarak, odadan ihtiyaç düşün. Eğer, rahat bir misafir salonunda Şehir dışı ziyaretçiler koymak arkadaş geri atma veya nihai çocuk oyun odası oluşturmak ister misiniz? Ne olursa olsun istiyor ve ihtiyaçları, bunun gerçekleşmesi için birçok dekorasyon fikirleri vardır.

bodrum ise bugüne kadar genellikle bitmemiş oda çünkü pişmanlık için daha zorlu bir boşluk olabilir. Ne olursa olsun alan haber veren olabilir kadar karanlık ve biz size vakit için sabırsızlanıyoruz bir oda oluşturmak yardımcı olacaktır bodrum dekorasyon fikirleri bir avuç var.

Düzen İyi Çalışır Ne karar verin

Bütçenizi çözdüğün ve nasıl alanı kullanmak niyetinde sonra, bunu gerçekleştirmenin yardımcı olacak bir kat planı belirler. Eğer bir misafir odası oluşturmak istiyorsanız, o zaman belki de bir banyo eklemek istediğiniz ve buna göre planlamak gerekir. Uzayın büyükse, onlar ne olursa olsun farklı ihtiyaçları, hizmet birkaç oda ayırabiliriz. Küçük olduğunu, yine de doğru planlama ile birden fonksiyonları için kullanabilirsiniz.

Kullanım Normal

Güçlü ve cesur renkler dramı ekleyerek göze çarpıyor, ancak aynı zamanda bir uzay görünmesi ve daha küçük hissediyorum. bodrumunda bunları kullanma. tavanları düşük görünebilir ve onlar Yaklaşıyorlar gibi duvarlar hissettirmek gitmek yerine daha geniş hissettirmek gri, boz ve beyaz gibi hafif nötr renkler dayanabilir. Böyle raflar, kanepe ve tablolar gibi büyük mobilya parçaları için benzer renkler kullanın. Böyle atış yastıklar, perdeler, halılar ve vazolar gibi aksesuar ve kaplamaları, renk ve karakter ekleyin.

Açık Konsepti Seç

bodrum küçük tarafında ise, ekleme duvarlar kaçınarak açık alana tutun. bodrum iyi birden çok amaca hizmet edebilir böylece renk ve dekor kullanarak farklı boşluk veya bölgeleri tanımlayın. karanlık anahtarları ile rahat sonuçların kesit, geniş alan halı ve aydınlatma ile demirlemiş Örneğin, bodrumda yarısı yetişkin bir dinlenme alanı haline gelebilir. Diğer yarısı büyük ve sağlam masa, depolama rafları ve daha parlak bir görev aydınlatma ile zanaat alan olabilir.

Işığı görmek

uzay kısmen veya tamamen yeraltında çünkü Bodrum pencereleri başka evde genellikle daha küçüktür. Aydınlatma sadece oda daha büyük hissettirecek olmaz, ancak parlak ışık pencerelerin eksikliği telafi edecek. Gömme aydınlatma bunu karşılamak için tavan boşluğu (veya bütçe) olmayabilir ama oda kaydeder. Bunun yerine, aplikler, masa lambaları ve zemin lambaları kullanın. Işığı yansıtmak için, odada stratejik aynaları asmak.

Depolama Çözümleri Oluşturmak

bodrum da daha yüksek bir amaca sahip olsa da, genellikle genel depolama alanı olarak hizmet veren biter. raf ve dolapları dahil edin ve emin depolama birimleri, uzayın en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için yerden tavana kadar gitmek olun. Böyle çekmeceli gizli bölmesinde veya yan tablolarla sedirler olarak, çift görev yapan mobilya satın alın. Çevredeki duvarlar gibi aynı renkte kapsayan zeminden tavana duvara o bölgeyi gizleyerek genel depolama birimine bodrum bir ucunu ayırın.

You may also like