Skip to main content

Bu Yaratıcı Fikirler Your Basement Transform

Bodrumlar şu anda bir rönesans geçiyor. Patrick Garrett, Trussville, AL H & H Realty de emlak komisyoncusu göre “Geleneksel olarak, bodrum, sonuçların kesit, bir büyük ekran televizyon, bilardo masası ve küçük öğünler için mini buzdolabı ile doldurulmuştur”.

Ancak, o bodrum şimdi aile odası adam mağaradan geçiyor diyor. “Birçok günümüz ev sahibi artık ‘vay’ faktörü için olacak,” Garrett açıklıyor. ofis ve hatta mutfaklara sinemalarda itibaren ev sahibi depolama daha yol için onların bodrum kullanıyor.

İşte size bodrum dönüştürebilir bazı yaratıcı yollardır.

Ev tiyatrosu

Bir bodrum ev sineması Hollywood eve getirebilir. “Tam gelişmiş ev tiyatro kitle evde aile oyunu odalardan itibaren, büyük boy RECLINER tiyatro oturma, yüksek çözünürlüklü LCD tiyatro kaliteli görüntüler tavan monte üretmek projektörler ve görüntüleri duvarların tam genişlik ve yükseklik görmeyi bekleyebilirsiniz .”Garrett diyor. Hatta sinema tema tamamlamak için mısır patlatma makinesi ekleyebilir.

Çok amaçlı oyun salonu

“Kat Malikleri da çok amaçlı eğlence alanları oluşturma ve aydınlatmak veya atmosfer yumuşatmak için aydınlatma seçenekleri geniş bir dizi kullanıyorsunuz,” Garrett diyor. Konuklar takılmak ve dinlenmek için bu bodrum oyun salonu birden alanları sunuyor “Bence, bodrum sadece eğlenceli misafirler ve arkadaş lüks için. bile, yine de oldukça fazla talep edilmektedir ev konfor vardır”.

Ev ofisi

Bodrum katında bir ev ofis oluşturmak için çok almaz. Bir masa ve bir sandalye ya da iki dikkatiniz dağılmadan çalışmak için güzel, sakin bir yer oluşturmak için gereken tüm vardır.

Bodrum çubuğu

Bir bodrum barı eğlenceli bir seviye ekler. Karmaşık bodrum redesigns için, önceden plan özellikle önemlidir. “Bir bodrum şeklini planlıyorsanız, önceden bütçenizi kurmak,” JB Sassano Sayın Handyman başkanı önerir. Eğer esere kendiniz yaparak ya da profesyonel işe olsanız, o herhangi bir iş yerel kanun karşıladığından emin olmak için önemli olduğunu söylüyor.

Bodrum paketi

Bu çekici ayrı bir yatak odası ve banyo ile bodrum dönüşümü yaparken, dikkatli olun – misafirler ayrılmak istemeyebilir. “Başka bir banyo ekliyorsanız, bir lisanslı tesisatçı işe gerekecek,” Sassano diyor. “Sadece varolan banyo artırılması durumunda, bazı boya, daha modern bir makyaj, yeni armatürleri, havlu ve aksesuarları büyük bir etkisi yapabilir” diyor.

Bodrum mutfak

Garrett o ev sahiplerinin arasında görüyor başka eğilim bodrum mutfaklar olduğunu söylüyor. bodrum soğuksa, hava Sassano göre, içinde sızan olabilir. “Hafif bir anahtar plakası veya çıkış hattının önüne bir ıslak el sahip olması gerekir; Eğer havayı hissederseniz, bir sızıntı var”diyor. “Tüm ışık düğmeleri ve çıkışları arkasında köpük contaların takma bu enerji kaçaklarını durduramaz.” Hava kaçıran pencere ve kapı çerçeveleri etrafında düşük VOC kalafat ve köpük şeritleri kullanmayı içerir bodrumda enerji verimliliğini artırmak için diğer yolları, Sassano önerir. “Ayrıca, eşik ve dış kapıların etrafında kapı Piyango ve kapı ayakkabı contaları ekleyin” diyor.

Zanaat ve çamaşır odası

Bu çamaşır odası her şey çamaşır-ilişkili için merkezi bir konum sağlar. Büyük kirli giysiler engel düzgün bir oda tutmaya yardımcı olur. Raflar çamaşır malzemeleri her tutun ve ütü masası yerden ve yoldan çıktı. Geniş masa çamaşırları katlamak için geniş bir yer sağlar ve dolaplar ek depolama alanı sunar.

Çocuk dostu bodrum

düzgün ve temiz Evinizi tutmanın en iyi yolu çocukları kendi alanlarını vermektir. Bu oda doğal unsurların bol ışık ve havadar vardır. “Bu taşıyıcı duvarlar evinizin yapısına bir rol oynamaktadır, çünkü bodrum şeklini kapsamını belirlemek önemlidir,” Sassano diyor. Bu, bodrum dönüştürmeye planlarken, alana en nasıl kullanılacağı bir faktör olabilir.

Ev jimnastik

spor salonu bodrum katta olduğunda egzersiz için değil bir bahane asla (onun spa küvet ile donatılmış özellikle!). Bodrum katında bir spor salonu koyarak zaman Dayanıklı katlar önemlidir.

You may also like