Skip to main content

Çamaşır Odası Tasarım Fikirleri Küçük Spaces düzenlenmesi

Çamaşır Odası Tasarım Fikirleri Küçük Spaces düzenlenmesi

Çamaşır odaları bugünlerde ev iyileştirilmesi için sıcak noktalar vardır. senin çamaşır odası bodrum, garaj, mutfak veya dolaba olsun – ya da özel bir çamaşır odası sahip olacak kadar şanslıysanız – Bu 10 çamaşır odası fikirleri güncel, organize ve o kadar güzel ki oluyor bir alan oluşturmak yardımcı olacaktır Eğer çamaşır yıkamak için ileriye bakacağız.

Nerede bir çamaşır odası eklemek için en iyi yerdir? İlk kolaylık düşünün. kirli çamaşır, ya da temiz çamaşır gider yatak yakınında topladığı yakın çamaşırlarını ayarlayın. Diğer favori çamaşır odası yerleri çamur odasında, mutfak, banyo, dolap, ya da giyinme alanı, arka kapının yanında yer alır.

Kazara sel çamaşır alanında olabilirdi unutmayın. çamaşır makinesinin altında su geçirmez döşeme çamaşırlarınız oda ikinci katta yer almaktadır, özellikle önemlidir. su geçirmez zemin için iyi yolu, alt zemin üzerinde plastik kaplama ekleyerek oturup çamaşır makineleri için sığ bir tava dışarı inşa etmeye ya da çamaşır makinesi ve kurutma altında karo veya su geçirmez vinil kullanmayı içerir.

bir çamaşır odası yer seçerek makinenin titreşimlerden gürültü olduğunda başka bir şey düşünmeye. İkinci katta yer almaktadır çamaşır makineleri makine hareket halinde iken meydana gürültüyü azaltmak titreşim yastığı özelliğine sahip olmalıdır.

galeride bizim ilham fotoğrafların birkaç büyük oda olmasına rağmen, bu fikirler küçük çamaşır odaları veya bir dolaba çamaşır çalışma alanları için iyi çalışır. Biraz yaratıcılık ve planlama ile, bir kullanışlı, verimli çamaşır odası mümkündür.

Burada organize değer katmak ve alanınızı yükseltmek 10 kolay çamaşır odası fikirleri çamaşır listesi.

1. Canlı Çamaşır Odası Boya Renk

boya taze bir kat ile çamaşır odası çalışma alanı aydınlık ve neşeli olun. Boya bir bütçe üzerinde çamaşır odası yükseltmek için kolay bir DIY yoludur. parlak ve ruh halinizi yüceltir bir renk teması seçin. Popüler boya renkleri kireç yeşili, sarı veya turuncu gibi canlı narenciye tonlarını içermektedir sizin çamaşır yıkama alanı canlandırmak için. Gevrek, parlak beyaz oda yapar ve ruh taze hissetmek başka temiz bir seçenektir. duvarları ile durma, ayrıca çamaşır odası dolapları boyama düşünün!

2. Ekstra Çamaşırhane Sayaç Uzay

Sayaç boşluk sıralama ve çamaşır kolay katlama işini yapmak için çamaşır anahtarıdır. senin yan-yana çamaşır makinesi ve kurutma üzerinde bir sayaç ekleyerek özel bir çamaşır odası tasarım oluşturun.

Eğer kare görüntüleri varsa, sayaç alanı artırmak için çamaşırhaneye Ada eklemek.

3. Dahili dolaplar

,, Özel çamaşır odası yüksek uç oluşturmak için çamaşır makinesi ve kurutma etrafında mutfak dolapları yükleyin. ucuz dolapları satın alma ve zıt, parlak duvar renkleri veya duvar kağıdı ile yükselterek bütçe kalın. oluşturucu dereceli donanımı çıkartın ve özel çekmece çeker ile değiştirin. Çok yönlü ve çağdaş çıt çıt tarzınızı sonraki seviyeye taşıyacağınızı ve bir havlu veya askı raf olarak çalışabilirler.

Bütçeniz sıkı ise, bir restoran tedarik dükkanın kullanılan bölümünü ziyaret edin. Paslanmaz çalışma masaları ve raflar sağlam, modern çamaşır odası fikri ve yerleşik dolapları kolay-yüklenebilir bir alternatiftir.

4. Yaratıcı YIKAMA VE KURUTMA Montaj

Şu yan tarafından çamaşır makinesi ve kurutma makinesi tarafını tutmak için yeterli alan yoksa, dikey olarak yığın. Bu hala fonksiyonel bir çamaşır yıkama alanına sahip ise küçük alanlara çalışmak için bir yoldur.

senin çamaşır makinesi ve kurutma makinesi monte etmek başka yaratıcı bir şekilde yerden onları asansör etmektir. senin çamaşır yükseltmek ve kurutma yük ve çamaşır makinesi ve kurutma makinesi boşaltmaya Eğil ihtiyacını ortadan kaldırarak arkasındaki kolaylaştırır. çamaşır makinesi ve kurutma aşağıdaki boşluğa bir depolama alanı oluşturun. Bu aynı zamanda çamaşır makinesi ve kurutma aşağıdaki boşluğa bir depolama alanı oluşturmak için yer bırakır. Bazı çamaşır makinesi ve kurutma üreticileri eşleşen cihaz bitirmek büyüdü depolama birimini sunuyoruz.

5. Ekstra Çamaşırhane Depolama Fikirler

Duvar kabinleri, yüzer raflar, sepetler ve elbise barlar bir çamaşır odasında iyi depolama seçenekleri bulunmaktadır.

Çamaşırları yaparken zaman kazanmak için bir kirli çamaşır sıralama sistemi eklemek için emin olun. Dikkat etmeniz gereken bir kural beyaz veya hafif giysiler ve koyu giysiler için üç kirli çamaşır kutuları minimum sahip olmaktır. Unutmayın – Uygun tenekesine kendi kirli çamaşırlarını sıralamak için ev herkesin soran zaman kazandırır.

6. Yükseltme Aydınlatma

Çamaşır odaları genellikle koyu veya penceresiz alanlarda bulunan, çok iyi aydınlatma önemlidir edilir. dolap altı aydınlatma veya aydınlatmak ve boşluk büyütmek için büyük bir havai fikstür ekleyin. İyi bir aydınlatma da çamaşır öğeler üzerinde lekeler ve lekeleri bulmasına yardımcı olur, böylece önceden tedavi edebilir yıkamadan önce. Daha da iyisi, konserve tavan ışıkları, kolye ve yukarıdaki resim gibi dolap aydınlatma altında içeren aydınlatma kombinasyonu ekleyin.

Güzel aydınlatma armatürleri sadece pratik, ama onlar bir çamaşır odası tasarımını geliştirmek.

Çamaşırhane Hide 7. Aksesuarlar

Bir duvar veya kabine açılan ütü masası dağınıklığı gizlemek için harika bir yoldur monte. Çoğu tasarımlar sadece uzakta Ütü masasını gizlemek, ancak demir ve çamaşır malzemeleri depolamak için yeterli yer var.

Duvara monte edilmiş bir kurutma rafı iç çamaşırı ya da kazak gibi hava kurutma narin için başka bir akıllı bir seçenektir.

8. İlginç Desenli Duvarlar

Boya yanında çamaşırlarınız odaya desen ve doku ile duvarlara görsel ilgi ekleyerek modern bir görünüm verir. Bunu başarmak için iki büyük yolları:

  • Duvar kağıdı. Aşağı temizlemek için kolay bir neme dayanıklı, vinil kağıt bir kalın, modern model seçim
  • Backsplash. çamaşır odasına bir üst seviye backsplash tasarımlar ekleyin. En güzel Backsplash çini seçeneklerden bazıları pahalı olabilir, daha küçük bir çamaşır odası hiç fazla karo gerektirmez

9. Çok Amaçlı Çamaşır Odası İşlevselliği

Odayı kısıtlıysa, küçük çamaşır alanı bir çok amaçlı uzay olun. Çok fonksiyonlu çamaşır odası fikirleri şunlardır:

  • Zanaat Odası
  • Çamur oda
  • Spor malzemeleri depolama odası
  • Ev temizlik malzemeleri depolama odası

10. Dönüştürülmüş Dolap Çamaşır Uzay

En zeki çamaşır odası fikirlerinden biri çamaşır odasına salon, ev ofis veya misafir odası dolap dönüştürülmesidir.

raf bol koymak ve kapı açıklıkları için dikkat emin olun, böylece çamaşır odası kullanımda değilken kapıları kapatabilir.

Bizim çamaşır odası fikirlerin birçoğu bir hafta sonu yapabileceğiniz kolay DIY projelerdir. Çamaşırların alanında yeni bir bakış atın ve daha iyi organize etmek ve evinize değer katmak için seninkini yükseltebilirsiniz nasıl bakın. denemek için favori fikirler nelerdir?

You may also like