Skip to main content

Lieliska Mid-Century Modern Mājas Design Ideas

Kāpēc gadsimta vidus Homes ir Enduring Mīļākais

Kas padara autentisks, Mid-Century Modern mājas tik neatvairāms pēc visiem šiem gadiem? Varbūt tas ir tāpēc, ka viņu krasi vienkāršotas formas. Padomā slaidās līnijas vai organiskie līknes, bieži mijas ar lieliem logiem, kas vienotu interjera telpās ar lielu ārā.

Gadsimta vidus dizaina kustība, kas sākās 1940. gados, un ietīts 1960. gadu sākumā, svin laulības formas un funkcijas ar minimālu un bieži vien mēreni paredzēti dzīvojamās arhitektūras un mājas dekoru. Tas arī bija periods, kas sākās laikmetā mājas baudas, kas paliek līdz pat šai dienai. Pirmo reizi, vidējā homeowners sāka personalizēšana viņu dzīves telpu gan no iekšpuses un ārpuses, lai atspoguļotu viņu gaumei un dzīvesveidu. Varbūt šis svinības sevis mājās tāpēc gadsimta vidum mūsdienu mājas joprojām arhitektūras favorīts. Lai saņemtu mūsu būtība, lūk šādus piemērus.

Burvīgs Mid-Century Cabin

 Burvīgs Mid-Century Cabin

Tipiska gadsimta vidum māja ir pazīstama ar savu vienoto grīdas un tuvu pie zemes dizainu bieži, ko pārtrauc prāvs logiem. Tomēr A-frame mājas, piemēram, šajā California kabīne attēlot uz Glamping Hub, bija vienlīdz populāri kā otrās mājas. Šo mājvietu ir atvērta stāva plānu, divos stāvos ar virsa mansarda stilā, un, protams, lieliem logiem. Kuģu būvētavas minimāls ainavu arī sakņojas gadsimta vidus estētiku. Āra telpa jūtas kā pagarināt mājokļa, jo ir stikla, uz fasādes.

Klasisks divstāvu Mid-Century Modern House

 Klasisks divstāvu Mid-Century Modern House

Te ir klasisks gadsimta vidum uzturēšanās iebūvēts 1951.gadā un nesen atjaunināta arhitekts, Carib Daniel Martin. Home āriene uzņemas daži no standarta informāciju par klasisko stilu. Piezīme lielu grupas logiem, zemas piķis divslīpju jumta paralēli priekšējo fasādi, un kombināciju apšuvums materiālu, ķieģeļu, koka un metāla, kas visi add vizuāli pievilcīgi modeļus un tekstūru. Interjers ir atvērtā dzīvo vienošanās papildināta off ar augstiem velvētiem griestiem.

Gluds un Modern Remodeled Ranch House

 Gluds un Modern Remodeled Ranch House

Profesionālā māja Flipper James tiesnesis atjaunota šī gadsimta vidum mūsdienu ferma tās bijušo, krāšņs krāšņumā. Zilā un baltā krāsa iesita augšu ķieģeļu ārpusi. Gluds kūdras un oļu pagalms apvienojumā ar stilīgu matēta žogu veikt mājās ir iegrožot apelāciju uz jaunu šiks līmenī. Matējums šajā proverbial cupcake ir īpaši lielā ielu skaits, padarot šo mājvieta īstu satiksmes aizbāzni.

Sprawling Mid-Century Modern Ranch House

 Sprawling Mid-Century Modern Ranch House

Built-in 1962, šī gadsimta vidum mūsdienu skaistuma kopīgs Terrie O’Connor Realtors ir sprawling sēta māja pārpilns ar Mad Men apelāciju. Stikla sienas un clerestory logiem gan proves augstas klases ranchers, plūdu interjeru ar dabisko gaismu dienas laikā. Interjers ar atvērtu koncepciju, kas, ja jūs neesat zina, kļuva kaut modernisma kustības laikā.

Woodland Home Iedvesmojoties no Mid-Century Ski Chalet

Woodland Home Iedvesmojoties no Mid-Century Ski Chalet

Atpakaļ 1950, Skandināvijas šiks bija tikpat plaši pieejama, kā tas ir šodien. Šī gadsimta vidum kabīne plankumainais Glamping Hub, atgādina Ziemeļvalstu slēpošanas mājiņā. Tās ārpuse ir dramatisks slīpo jumtu un griestu garš logi. Pēdējās apprecas krāšņs āra skats ar galveno iekštelpu dzīvojamo platību. Klāja izgatavots no ciedru Carves ārā ļoti patīkamu āra telpā, kas ir ideāli piemērots vasaras ēdamistaba vai kicking atpakaļ ar karstu sidru rudenī.

Mid-Century Ranch House

 Mid-Century Ranch House

Rančo stila māja ir vidus gadsimta klasika. Nelielais viena stāva ēka ātri kļuva štāpeļšķiedrām Dienvidkalifornijā 1940, un tad izlīdzina austrumiem. Ranchers kā šajā piemērā no Glamping Hub ir pārsteidzošas zems profili, jo to gandrīz plakana leņķveida jumtiem un tuvu zemes celtniecību.

Krāšņs Retro pārveidot

 Krāšņs Retro pārveidot

Te ir vēl viens apdullināšanu retro pārveidot James tiesnesis. Šī projekta mērķis bija saglabāt mājvietu sākotnējo, modernisma šarmu, vienlaikus pievienojot zīmols spēcīgs jaunas detaļas labot laikmetā. Piezīme gudrs izmantot koka redeļu paneļiem. Tiem, kas tieši priekšā mājas, piedāvā ēnā un privātumu, bet lameles uz jumta slēpt nepievilcīgs AC kondensatora-ģeniāls labi? Katram mājās ir jābūt āra apgaismojums. Te arī globuss kulons izgaismo ielas numuru, naktī, bet aizdevumu mazliet Don Draper stilu.

Mid-Century Dome Home Radīts ilgtspējīgas Living

 Mid-Century Dome Home Radīts ilgtspējīgas Living

Varbūt, dome mājās ir viena no visvairāk sapņotājs veidu gadsimta vidum, dzīvojamo ēku. Arhitekts un izgudrotājs Buckminster Fuller iecerēts šos augsti efektīvas adobes ilgtspējīgai dzīves. Viņu sfēriska forma padara lielāko daļu no savas pēdas, sniedzot vairāk apdzīvojams kvadratūras nekā tradicionālie mājās. Šie izliekti mājas ir arī energoefektīvi, pateicoties to virsmas laukuma un tilpuma attiecību vairāk.

Šī piķa perfekts piemērs kupola mājas tika uzcelta 1953. Tā ir vēsturiska šedevrs dublēt Saulespuķe. Tā tika izstrādāta ar James Dresser bijušais Frank Lloyd Wright māceklis. Viens no tās unikālo eksterjera iezīmes ir sasniedzis, ģeometriskas logi, kas ļauj dabīgā gaismā, bet bloķē kodīgas tiešos starus. Šis video ar Modern Mode Realty Network akciju vairāk par šo vienu no veida mājās.

Mid-Century Modern Home Ar Daudz Curb Appeal

 Mid-Century Modern Home Ar Daudz Curb Appeal

Ceļš līdz xeriscaping kļuva lieta, māju īpašniekiem, kas dzīvo siltā klimatā bija grants klātiem būvētavas visā ’50s,’ 60s un ’70s. Šī gadsimta vidum mājās pārveidojami James tiesnesis ietver jaunu modernisma-iedvesmoja ainavu piemērota apgabala sausā un tvaikojošs laika apstākļiem.

Mid-Century Modern Butterfly jumts

 Mid-Century Modern Butterfly jumts

Tauriņš jumts, kas atdarina forma kukaiņu spārnu, ir vēl viena kopīga iezīme redzams uz dažiem gadsimta vidum mājās, piemēram, šo vienu uznes uz Palm Spring Homes. Ārējam iezīme parasti pārī ar augstajiem logiem, pagarināja griestu augstums iekšpusi dramatiskiem līmeni. Ņemiet vērā apļveida piebraucamais ceļš, vienreiz štāpeļšķiedrām lieliem īpašumiem kļuvis covetable iezīme gadsimta vidum suburbanites ar prāvs pagalmiem.

Māja Mid-Century Modern apakšnozaru

 Māja Mid-Century Modern apakšnozaru

Ir daudzi neighborhoods visā valstī piepildīta ar klasisko Midcentury mājās, daži atjaunotas to sākotnējā krāšņumā.

Arapahoe Acres pilsētas nosaukumu Englewood Kolorado ir viens piemērs. Būvniecība klasiskās vidusšķiras mājvietām populating apkārtni sāka 1949. gadā, un apkopoja 1957. gadā.

Par Frank Lloyd Wright darbs dziļi iedvesmoja projektētie no šīm mājām, piemēram, tas, piemēram, fotografēts ar Butterbean. Mājā ir zems siksnu jumtu un logu, uz priekšu, gan proves gadsimta vidus dzīvojamo arhitektūru. Veikt tuvāk apskatīt fasādi, un paziņojums, ka struktūra veido dzelzsbetona blokiem un tērauda logu rāmjiem. Gan būvmateriāli, tika uzskatīti pamatīgi mūsdienu tajā laikā.

Standarta Mid-Century Mērena nams

 Standarta Mid-Century Mērena nams

Jebkura piepilsētas apkārtnē, kas ir vismaz 75 gadus vecs, ir dažas pieticīgos gadsimta vidum mājas ar tradicionāliem Sasniedza jumtiem un pievienoto garāžām. Papildus standarta iezīmes šo struktūru, kas bija parasti ir mazāks nekā 1200 kvadrātpēdas, ietver attēlu logiem un labi labiekārtota, bet vienkāršu priekšējo pagalmu un piebraucamais ceļš.

Mid-Century House Ar plakano jumtu

 Mid-Century House Ar plakano jumtu

Palm Springs ir pazīstama ar savu lielisko un grezns gadsimta vidum mājas-daži ar plakaniem jumtiem, kā parādīts attēlā. Ir svarīgi atzīmēt, ka mājas ar līmeņa pašgājēji ir piemēroti tikai siltā klimatā. Tas ir tāpēc, ka plakanie jumti neveicina drenāžas un ir sarežģīti tekņu sistēmas. Abi var būt problēma, kad runa ir par četriem sezonas jomām, kas nodarbojas ar mirušo lapām un sniega.

You may also like